LAJMI I FUNDIT:

Paulo Fonseca

93 Artikuj

Fonseca e ngrit në qiell Marash Kumbullën: Kam besim te ai, do ta ndal Ibrahimovicin

Fonseca e ngrit në qiell Marash Kumbullën: Kam besim te ai, do ta ndal Ibrahimovicin

Serie A
Fonseca: Ekipet sulmuese i shërbejnë futbollit

Fonseca: Ekipet sulmuese i shërbejnë futbollit

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma kërkon pikë të plota përballë Beneventos

Formacionet zyrtare: Roma kërkon pikë të plota përballë Beneventos

Serie A
Pagat e të gjithë trajnerëve në Serie A, Conte dukshëm më i paguari

Pagat e të gjithë trajnerëve në Serie A, Conte dukshëm më i paguari

Serie A
Fonseca i pakënaqur me rezultatin ndaj Juventusit

Fonseca i pakënaqur me rezultatin ndaj Juventusit

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma dhe Juve zhvillojnë kryendeshjen e javës

Formacionet zyrtare: Roma dhe Juve zhvillojnë kryendeshjen e javës

Serie A
Fonseca bën diçka të rrallë në futboll, zbulon formacionin titullar një dit para ndeshjes: Kumbulla do të luajë nga fillimi

Fonseca bën diçka të rrallë në futboll, zbulon formacionin titullar një dit para ndeshjes: Kumbulla do të luajë nga fillimi

Serie A
Allegri i hapur t’i nisë bisedimet me Romën

Allegri i hapur t’i nisë bisedimet me Romën

Serie A
Trajneri i Romës, Fonseca: Kumbulla nuk luan në ndeshjen e parë, duhet të mësojë si luajmë ne

Trajneri i Romës, Fonseca: Kumbulla nuk luan në ndeshjen e parë, duhet të mësojë si luajmë ne

Serie A
Formacionet zyrtare: Sevilla dhe Roma luajnë për një vend në çerekfinale

Formacionet zyrtare: Sevilla dhe Roma luajnë për një vend në çerekfinale

Liga e Evropës
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Serie A përfundon sezonin me derbi: Juventus – Roma, formacionet mundshme

Serie A përfundon sezonin me derbi: Juventus – Roma, formacionet mundshme

Serie A
Roma me disa mungesa ndaj Torinos, formacionet zyrtare

Roma me disa mungesa ndaj Torinos, formacionet zyrtare

Serie A
Formacionet startuese: Roma përballet me Fiorentinan

Formacionet startuese: Roma përballet me Fiorentinan

Serie A
Fonseca: Roma i humbi dy pikë

Fonseca: Roma i humbi dy pikë

Serie A
Formacionet e mundshme të derbit në Serie A: Roma – Inter

Formacionet e mundshme të derbit në Serie A: Roma – Inter

Serie A
Roma kontakton me Spallettin

Roma kontakton me Spallettin

Serie A
Formacionet startuese: Napoli dhe Roma në duelin për Ligën e Evropës

Formacionet startuese: Napoli dhe Roma në duelin për Ligën e Evropës

Serie A
Formacionet bazë: Roma në kërkim të pikëve ndaj Udineses

Formacionet bazë: Roma në kërkim të pikëve ndaj Udineses

Serie A
Formacionet zyrtare të derbit në Serie A: Milan – Roma

Formacionet zyrtare të derbit në Serie A: Milan – Roma

Serie A
Derbi në Serie A: Milan – Roma, formacionet e mundshme

Derbi në Serie A: Milan – Roma, formacionet e mundshme

Serie A
Në këtë datë, Jose Mourinho u emëruar për herë të parë trajner i Chelseat – Top 10 transferimet e tij më të mira te The Blues

Në këtë datë, Jose Mourinho u emëruar për herë të parë trajner i Chelseat – Top 10 transferimet e tij më të mira te The Blues

Premier League
Roma pa disa lojtarë në takimin ndaj Cagliarit – formacionet zyrtare

Roma pa disa lojtarë në takimin ndaj Cagliarit – formacionet zyrtare

Serie A
Roma me disa mungesa ndaj Lecces – formacionet zyrtare

Roma me disa mungesa ndaj Lecces – formacionet zyrtare

Serie A