LAJMI I FUNDIT:

Paulo Fonseca

93 Artikuj

Roma ka disa alternativa për ta zëvendësuar Fonsecan

Roma ka disa alternativa për ta zëvendësuar Fonsecan

Serie A
Shkon Fonseca, vjen Nagelsmann – Roma me projekt serioz për edicionin 2021/22

Shkon Fonseca, vjen Nagelsmann – Roma me projekt serioz për edicionin 2021/22

Serie A
Formacionet startuese: Roma luan përballë Shakhtarit

Formacionet startuese: Roma luan përballë Shakhtarit

Liga e Evropës
Trajneri i Romës, Fonseca: Kumbulla është gati, luan ndaj Fiorentinës

Trajneri i Romës, Fonseca: Kumbulla është gati, luan ndaj Fiorentinës

Serie A
Fonseca nuk i mohon problemet e Romës

Fonseca nuk i mohon problemet e Romës

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma dhe Milani në përballjen kryesore të javës

Formacionet zyrtare: Roma dhe Milani në përballjen kryesore të javës

Serie A
Formacionet e mundshme: Roma me skuadër të fortë ndaj Bragas

Formacionet e mundshme: Roma me skuadër të fortë ndaj Bragas

Liga e Evropës
Dzeko takohet me trajnerin Fonseca, sqarojnë pozicionet

Dzeko takohet me trajnerin Fonseca, sqarojnë pozicionet

Serie A
Formacionet startuese: Roma në kërkim të pikëve ndaj Veronas

Formacionet startuese: Roma në kërkim të pikëve ndaj Veronas

Serie A
Dzeko refuzon kalimin te West Hami

Dzeko refuzon kalimin te West Hami

Premier League
Ndeshja ndaj Spezias është vendimtare për trajnerin Fonseca

Ndeshja ndaj Spezias është vendimtare për trajnerin Fonseca

Serie A
Tensione te Roma, lojtarët kundër vendimit të klubit

Tensione te Roma, lojtarët kundër vendimit të klubit

Serie A
Roma konsideron katër trajnerë si pasues të Fonsecas, Allegri dhe Sarri më favoritë

Roma konsideron katër trajnerë si pasues të Fonsecas, Allegri dhe Sarri më favoritë

Serie A
Fonseca thotë se 20 minutat e fillimit të pjesës së dytë i kushtuan Romës në derbin ndaj Interit

Fonseca thotë se 20 minutat e fillimit të pjesës së dytë i kushtuan Romës në derbin ndaj Interit

Serie A
Fonseca paralajmëron Interin: Duam fitoren dhe vendin e dytë

Fonseca paralajmëron Interin: Duam fitoren dhe vendin e dytë

Serie A
Fonseca: Dikush dëshiron ta rrënojë Romën

Fonseca: Dikush dëshiron ta rrënojë Romën

Serie A
Formacionet bazë: Përballje interesante mes Atalantas dhe Romës

Formacionet bazë: Përballje interesante mes Atalantas dhe Romës

Serie A
Fonseca i lumtur me fitoren dhe ngjitjen në tabelë

Fonseca i lumtur me fitoren dhe ngjitjen në tabelë

Serie A
Derbi i Serie A ka disa mungesa: Napoli dhe Roma publikojnë formacionet zyrtare

Derbi i Serie A ka disa mungesa: Napoli dhe Roma publikojnë formacionet zyrtare

Serie A
Fonseca i kënaqur me Romën, por nuk mendon shumë për renditjen

Fonseca i kënaqur me Romën, por nuk mendon shumë për renditjen

Serie A
Fonseca i lumtur me fitoren: Kemi bërë ndeshje të shkëlqyer

Fonseca i lumtur me fitoren: Kemi bërë ndeshje të shkëlqyer

Serie A
Roma me disa mungesa përballë Fiorentinës

Roma me disa mungesa përballë Fiorentinës

Serie A
Formacionet e mundshme startuese në ndeshjen Roma-CSKA Sofja

Formacionet e mundshme startuese në ndeshjen Roma-CSKA Sofja

Liga e Evropës
Milani dhe Roma me disa mungesa në derbin e Serie A – formacionet zyrtare

Milani dhe Roma me disa mungesa në derbin e Serie A – formacionet zyrtare

Serie A