LAJMI I FUNDIT:

Pau Lopez

18 Artikuj

Nga Rivaldo, Hazard e Dybala – formacioni me yjet që Tottenhami ka dështuar t’i transferojë ndër vite

Nga Rivaldo, Hazard e Dybala – formacioni me yjet që Tottenhami ka dështuar t’i transferojë ndër vite

Premier League
Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Ligat tjera
Notat e lojtarëve: Marseille 0-0 PSG, zhgënjen sulmi i parisienëve

Notat e lojtarëve: Marseille 0-0 PSG, zhgënjen sulmi i parisienëve

Ligue 1
Arrihet marrëveshja mes klubeve, Marseille po i transferon dy futbollistë nga Roma

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Marseille po i transferon dy futbollistë nga Roma

Serie A
Ka mbaruar sezoni për portierin e Romës, Pau Lopez

Ka mbaruar sezoni për portierin e Romës, Pau Lopez

Serie A
Notat e lojtarëve: Ajax 1-2 Roma, shkëlqeu portieri Pau Lopez

Notat e lojtarëve: Ajax 1-2 Roma, shkëlqeu portieri Pau Lopez

Liga e Evropës
Juventus 2-0 Roma, nota e Marash Kumbullës dhe të tjerëve

Juventus 2-0 Roma, nota e Marash Kumbullës dhe të tjerëve

Serie A
Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Roma 2-1 Parma, notat e lojtarëve

Roma 2-1 Parma, notat e lojtarëve

Serie A
Pau Lopez drejt transferimit në Angli, tri skuadra e duan portierin e Romës

Pau Lopez drejt transferimit në Angli, tri skuadra e duan portierin e Romës

Serie A
Roma pritet të ndërrojë përsëri portierë, tre emra në listën e Giallorosëve

Roma pritet të ndërrojë përsëri portierë, tre emra në listën e Giallorosëve

Serie A
Roma 1-1 Lazio, notat e lojtarëve

Roma 1-1 Lazio, notat e lojtarëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-0 Roma, Mancini më i miri

Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-0 Roma, Mancini më i miri

Serie A
Notat e lojtarëve: Lecce 0-1 Roma, vlerësohen Lopez dhe Dzeko

Notat e lojtarëve: Lecce 0-1 Roma, vlerësohen Lopez dhe Dzeko

Serie A
Pau Lopez arrin te Roma për testet mjekësore

Pau Lopez arrin te Roma për testet mjekësore

Serie A
Roma e do Lopezin e Real Betisit

Roma e do Lopezin e Real Betisit

Serie A
Juventusi pas dyshes spanjolle, Bellerin dhe Lopez në objektiv

Juventusi pas dyshes spanjolle, Bellerin dhe Lopez në objektiv

Serie A