LAJMI I FUNDIT:
Patrick Cutrone

Patrick Cutrone

70 Artikuj

Info

Patrick Cutrone është lindur më 3 janar 1998 në Itali

Lazio 1-1 Milan, nota e Strakoshës dhe të tjerëve

Lazio 1-1 Milan, nota e Strakoshës dhe të tjerëve

Serie A
Udinese 0-1 Milan: Notat e lojtarëve, ylli Romagnoli

Udinese 0-1 Milan: Notat e lojtarëve, ylli Romagnoli

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 3-2 Sampdoria, Higuain lojtar i ndeshjes – zhgënjen Donnarumma

Notat e lojtarëve: Milan 3-2 Sampdoria, Higuain lojtar i ndeshjes – zhgënjen Donnarumma

Serie A
Betisi ia shkakton humbjen e parë Milanit në Europa League

Betisi ia shkakton humbjen e parë Milanit në Europa League

Liga e Evropës
Icardi ose Cutrone si zëvendësues të Moratas te Chelsea

Icardi ose Cutrone si zëvendësues të Moratas te Chelsea

Premier League
France Football publikon 10 emrat e futbollistëve që synojnë Trofeun Kopa, Topin e Artë për U-21  

France Football publikon 10 emrat e futbollistëve që synojnë Trofeun Kopa, Topin e Artë për U-21  

Ndërkombëtare
Cutrone: Jam i uritur gjithmonë për gola, dua të luaj gjithmonë nga fillimi

Cutrone: Jam i uritur gjithmonë për gola, dua të luaj gjithmonë nga fillimi

Serie A
Cutrone i kënaqur me golin dhe fitoren

Cutrone i kënaqur me golin dhe fitoren

Serie A
Cutrone ka rinovuar me Milanin, brenda javës zyrtarizimi

Cutrone ka rinovuar me Milanin, brenda javës zyrtarizimi

Serie A
Milani zbulon fanellat Puma për sezonin e ri

Milani zbulon fanellat Puma për sezonin e ri

Serie A
Cutrone: Do të luaja edhe në mbrojtje nëse ma kërkon Gattuso

Cutrone: Do të luaja edhe në mbrojtje nëse ma kërkon Gattuso

Serie A
Milani mposht Fiorentinan dhe siguron kualifikimin direkt në Europa League

Milani mposht Fiorentinan dhe siguron kualifikimin direkt në Europa League

Serie A
Torino refuzon ofertën e Milanit prej 50 milionë eurove plus Cutronen për Belottin

Torino refuzon ofertën e Milanit prej 50 milionë eurove plus Cutronen për Belottin

Serie A
Agjenti i Cutrones, Orgnoni: Do të arrijmë një marrëveshje me Milanin

Agjenti i Cutrones, Orgnoni: Do të arrijmë një marrëveshje me Milanin

Serie A
Cutrone rinovon kontratën me Milanin?

Cutrone rinovon kontratën me Milanin?

Serie A
Cutrone: Nuk e besoja ftesën nga Italia

Cutrone: Nuk e besoja ftesën nga Italia

Serie A
Montella: Cutrone, krijim i imi

Montella: Cutrone, krijim i imi

Serie A
Vetëm Mbappe më i mirë se Cutrone

Vetëm Mbappe më i mirë se Cutrone

Ndërkombëtare
Cutrone: Jemi të bashkuar, tani të fokusohemi për Lazion

Cutrone: Jemi të bashkuar, tani të fokusohemi për Lazion

Serie A
Roma 0-2 Milan, notat e lojtarëve

Roma 0-2 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Cutrone kalon Milanin në epërsi ndaj Romës

Cutrone kalon Milanin në epërsi ndaj Romës

Serie A
Cutrone: Golat për Contin dhe familjen

Cutrone: Golat për Contin dhe familjen

Serie A
SPAL 0-4 Milan, notat e lojtarëve

SPAL 0-4 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Cutrone i shpëton suspendimit, goli me dorë nuk ishte i qëllimshëm (Video)

Cutrone i shpëton suspendimit, goli me dorë nuk ishte i qëllimshëm (Video)

Serie A