LAJMI I FUNDIT:

Partizan Beograd

31 Artikuj

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Ndërkombëtare
“Varreza dhe kryqe në ngjyrat e flamurit të Ukrainës” apo dedikim për Partizanin? Të gjithë të habitur me koreografinë e tmerrshme të tifozëve të Crvena Zvezdas

“Varreza dhe kryqe në ngjyrat e flamurit të Ukrainës” apo dedikim për Partizanin? Të gjithë të habitur me koreografinë e tmerrshme të tifozëve të Crvena Zvezdas

Ndërkombëtare
Mësohen përballjet për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës

Mësohen përballjet për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Greenwood në histori të Unitedit, thyen rekordin e Rooneyt në garat evropiane

Greenwood në histori të Unitedit, thyen rekordin e Rooneyt në garat evropiane

Ndërkombëtare
Vlerësimet për lojtarët e Manchester United: Rashford më i miri

Vlerësimet për lojtarët e Manchester United: Rashford më i miri

Liga e Evropës
Manchester United fiton me stil – kalon tutje nga faza e grupeve

Manchester United fiton me stil – kalon tutje nga faza e grupeve

Liga e Evropës
Formacioni startues i Manchester United në ndeshjen e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Evropës

Formacioni startues i Manchester United në ndeshjen e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Publikohen pamjet e vrasjes së kryetifozit të Partizanit të Beogradit

Publikohen pamjet e vrasjes së kryetifozit të Partizanit të Beogradit

Ballkan
Vritet në Beograd kreu famëkeq i tifozëve të Partizanit

Vritet në Beograd kreu famëkeq i tifozëve të Partizanit

Ballkan
Ndeshja e parë e Maguires si kapiten bëhet virale, anglezi u ‘zhduk’ gjatë hedhjes së monedhës para takimit

Ndeshja e parë e Maguires si kapiten bëhet virale, anglezi u ‘zhduk’ gjatë hedhjes së monedhës para takimit

Liga e Evropës
Partizan 0-1 Manchester United, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë të rinjtë e Djajve të Kuq

Partizan 0-1 Manchester United, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë të rinjtë e Djajve të Kuq

Liga e Evropës
Manchester United kthehet te fitoret në Ligën e Evropës

Manchester United kthehet te fitoret në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Partizan – Man Utd, formacionet zyrtare

Partizan – Man Utd, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Kompletohen 12 grupet në Ligën e Evropës, kundërshtarë interesant për skuadrat e mëdha

Kompletohen 12 grupet në Ligën e Evropës, kundërshtarë interesant për skuadrat e mëdha

Liga e Evropës
Fadil Vokrri, legjendat nuk vdesin kurrë

Fadil Vokrri, legjendat nuk vdesin kurrë

Kosovë
Mësohen çiftet e fazës së parë të eliminimit direkt në EL: Milani ndaj Ludogorets, Arsenali ka kundërshtar Ostersund

Mësohen çiftet e fazës së parë të eliminimit direkt në EL: Milani ndaj Ludogorets, Arsenali ka kundërshtar Ostersund

Liga e Evropës
Shorti i Ligës së Evropës: Koha, rregulli i veçantë i UEFA-s dhe çdo gjë tjetër që duhet të dini

Shorti i Ligës së Evropës: Koha, rregulli i veçantë i UEFA-s dhe çdo gjë tjetër që duhet të dini

Arbios Kryeziu
Këto janë 32 skuadrat që do të kërkojnë triumfin në Ligën e Evropës

Këto janë 32 skuadrat që do të kërkojnë triumfin në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Nën masa të rrepte sigurie, Skënderbeu niset për në stadium (Foto)

Nën masa të rrepte sigurie, Skënderbeu niset për në stadium (Foto)

Liga e Evropës
Banerët kundër shqiptarëve do të largohen brenda dy minutash nga stadiumi i Beogradit

Banerët kundër shqiptarëve do të largohen brenda dy minutash nga stadiumi i Beogradit

Liga e Evropës
Formacionet e mundshme: Partizani – Skënderbeu, taktizime nga serbët

Formacionet e mundshme: Partizani – Skënderbeu, taktizime nga serbët

Liga e Evropës
Hiti serb në autobusin e Skënderbeut, mediat serbe në delir me këtë fakt (Video)

Hiti serb në autobusin e Skënderbeut, mediat serbe në delir me këtë fakt (Video)

Liga e Evropës
Policia serbe ndalon tre tifozë shqiptarë, iu gjet një dron në bagazhin e veturës

Policia serbe ndalon tre tifozë shqiptarë, iu gjet një dron në bagazhin e veturës

Liga e Evropës
Partizani vjen me katër roje nga Beogradi, bukën dhe ujin me vete

Partizani vjen me katër roje nga Beogradi, bukën dhe ujin me vete

Liga e Evropës