LAJMI I FUNDIT:

Parking

53 Artikuj

U shtir si punonjës i parkingut, i kërkoi 40 dollarë për dy vetura – burri nga Teksasi e vrau dhe vazhdoi ndejën në restorant  

U shtir si punonjës i parkingut, i kërkoi 40 dollarë për dy vetura – burri nga Teksasi e vrau dhe vazhdoi ndejën në restorant  

Amerika
Shembet objekti katërkatësh që shërbente si parking në New York, humb jetën një person dhe lëndohen pesë tjerë

Shembet objekti katërkatësh që shërbente si parking në New York, humb jetën një person dhe lëndohen pesë tjerë

Amerika
Kaos në Qendrën Klinike në Shkup, Mixhiti: Rregullimi i parkingut, prioritet

Kaos në Qendrën Klinike në Shkup, Mixhiti: Rregullimi i parkingut, prioritet

Maqedonia e Veriut
“Parking Prishtina” për kontratën 750,000 euro, reagon LVV në Prishtinë

“Parking Prishtina” për kontratën 750,000 euro, reagon LVV në Prishtinë

Financa
Pas akuzave për kontratën 750,000 euro, reagon ndërmarrja publike “Prishtina Parking”

Pas akuzave për kontratën 750,000 euro, reagon ndërmarrja publike “Prishtina Parking”

Financa
Sherr masiv në një parking në Tiranë, plagosen dy persona

Sherr masiv në një parking në Tiranë, plagosen dy persona

Shqipëri
Në Hong Kong një hapësirë për parkim të veturës shitet për 1.3 milion dollarë

Në Hong Kong një hapësirë për parkim të veturës shitet për 1.3 milion dollarë

Auto Fun
Tentoi të largohet me veturë me pajisjen për konfiskim të mjetit, por u pendua keq

Tentoi të largohet me veturë me pajisjen për konfiskim të mjetit, por u pendua keq

Dështime
Si të mbroni veturën nga gërvishtjet në një garazh publik?

Si të mbroni veturën nga gërvishtjet në një garazh publik?

Auto Lajme
Për ta ruajtur parkingun, vendosë xhinset e ngrira si “rampë” – burri nga Chicago inspiron të tjerët me idenë kreative

Për ta ruajtur parkingun, vendosë xhinset e ngrira si “rampë” – burri nga Chicago inspiron të tjerët me idenë kreative

Fun Lajme
Një biznes fitimprurës lulëzoi në vitin e coronavirusit: Ata fitojnë para duke lëshuar me qira oborrin për parking

Një biznes fitimprurës lulëzoi në vitin e coronavirusit: Ata fitojnë para duke lëshuar me qira oborrin për parking

Auto Lajme
Si është e mundur të ndodh një aksident i tillë?

Si është e mundur të ndodh një aksident i tillë?

Auto Lajme
Për shkak të pandemisë së COVID-19 janë ndaluar fluturimet komerciale, shkretëtira e Kalifornisë shndërrohet në parkingun më të madh në botë të fluturakeve

Për shkak të pandemisë së COVID-19 janë ndaluar fluturimet komerciale, shkretëtira e Kalifornisë shndërrohet në parkingun më të madh në botë të fluturakeve

Interesante
Nga frika e përhapjes së coronavirusit, mbyllet strehimorja në Las Vegas – autoritetet lokale i vendosin të pastrehët në parkingun e qendrës tregtare

Nga frika e përhapjes së coronavirusit, mbyllet strehimorja në Las Vegas – autoritetet lokale i vendosin të pastrehët në parkingun e qendrës tregtare

Nga Bota
Vrasje për parking në SHBA, grinden para qendrës tregtare – një person qëllohet me plumb në kokë

Vrasje për parking në SHBA, grinden para qendrës tregtare – një person qëllohet me plumb në kokë

Nga Bota
Shoferi i papërvojë duke dalë nga parkingu godet dy vetura të ndalura – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Shoferi i papërvojë duke dalë nga parkingu godet dy vetura të ndalura – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Dështime
Parkohu si zotni, veturën sigurt e ki – te Linda

Parkohu si zotni, veturën sigurt e ki – te Linda

Al Trade Center
Ministri Ismaili përuron parkingun për 400 vetura në QKUK

Ministri Ismaili përuron parkingun për 400 vetura në QKUK

Kosovë
QKUK me parking të ri për 400 vetura

QKUK me parking të ri për 400 vetura

Kosovë
Maskoi veturën e njëmijë eurove si Mercedes, e parkoi në hapësirë të gabuar (Foto)

Maskoi veturën e njëmijë eurove si Mercedes, e parkoi në hapësirë të gabuar (Foto)

Auto Fun
Për të shmangur pagesën në vende tjera, qindra mijëra shoferë në Bangkok parkojnë veturat pak centimetra larg njëra-tjetrës në një parking pa pagesë (Video)

Për të shmangur pagesën në vende tjera, qindra mijëra shoferë në Bangkok parkojnë veturat pak centimetra larg njëra-tjetrës në një parking pa pagesë (Video)

Interesante
Paguan nga dy tiketa parkingu, parkon në mes Nissanin e prodhuar para 27 vitesh (Foto)

Paguan nga dy tiketa parkingu, parkon në mes Nissanin e prodhuar para 27 vitesh (Foto)

Auto Fun
U filmua duke rrahur një grua në parking, jep dorëheqje politikani – mediat boshnjake publikojnë pamjet (Video)

U filmua duke rrahur një grua në parking, jep dorëheqje politikani – mediat boshnjake publikojnë pamjet (Video)

Nga Bota
Prishtina do të bëhet me parking nëntokësor për 500 vetura

Prishtina do të bëhet me parking nëntokësor për 500 vetura

Komunat