LAJMI I FUNDIT:

Paris

378 Artikuj

Selena xhirohet në një debat të ashpër me një roje sigurie, njerëzit pretendojnë se ai shtyu fansat në koncert

Selena xhirohet në një debat të ashpër me një roje sigurie, njerëzit pretendojnë se ai shtyu fansat në koncert

Po Flitet
Plaçkitje si në filma në qendër të Parisit, hajnat vodhën stoli në vlerë prej mbi një milion euro

Plaçkitje si në filma në qendër të Parisit, hajnat vodhën stoli në vlerë prej mbi një milion euro

Evropa
Kush do të ulet në postin e ambasadorit: Tupançevski në Beograd, Kovaçevski në Paris, Zhernovski në Bukuresht?

Kush do të ulet në postin e ambasadorit: Tupançevski në Beograd, Kovaçevski në Paris, Zhernovski në Bukuresht?

Maqedonia e Veriut
Shtyhet vizita e Mbretit Charles III në Francë pas protestave të dhunshme

Shtyhet vizita e Mbretit Charles III në Francë pas protestave të dhunshme

Evropa
Kaos në rrugët e Parisit: Policia hodhi gaz lotsjellës ndaj protestuesve, ata iu përgjigjën me gurë

Kaos në rrugët e Parisit: Policia hodhi gaz lotsjellës ndaj protestuesve, ata iu përgjigjën me gurë

Evropa
Zhvillimet në dialog, Abdixhiku ftohet për vizitë zyrtare në Paris

Zhvillimet në dialog, Abdixhiku ftohet për vizitë zyrtare në Paris

Kosovë
Filmoi protestat në Francë, polici godet 26-vjeçarin me shkop në organin gjenital – mjekët u detyruan t’ia amputojnë njërin testikul

Filmoi protestat në Francë, polici godet 26-vjeçarin me shkop në organin gjenital – mjekët u detyruan t’ia amputojnë njërin testikul

Evropa
Francezët kundërshtojnë rritjen e moshës së pensionimit, planifikojnë mbajtjen e grevave dhe protestave

Francezët kundërshtojnë rritjen e moshës së pensionimit, planifikojnë mbajtjen e grevave dhe protestave

Botë
Tre të vdekur e disa të lënduar nga të shtënat në Paris

Tre të vdekur e disa të lënduar nga të shtënat në Paris

Evropa
Të shtëna në Paris, raportohet për dy persona të vdekur e disa të lënduar

Të shtëna në Paris, raportohet për dy persona të vdekur e disa të lënduar

Evropa
Google prezanton kërkimet më në trend për fluturime të vitit 2022

Google prezanton kërkimet më në trend për fluturime të vitit 2022

Aplikacione
Osmani në Paris takohet me miq e aleatë të Kosovës: Bashkëpunimi me ta është parësor

Osmani në Paris takohet me miq e aleatë të Kosovës: Bashkëpunimi me ta është parësor

Kosovë
Osmani flet për takimin me Macron: E informuam për veprimet destabilizuese të Serbisë në veri të Kosovës

Osmani flet për takimin me Macron: E informuam për veprimet destabilizuese të Serbisë në veri të Kosovës

Kosovë
Situata në Kosovë, Borell takon nesër Kurtin e Vuçiqin në takime të ndara në Paris

Situata në Kosovë, Borell takon nesër Kurtin e Vuçiqin në takime të ndara në Paris

Kosovë
Osmani udhëton për në Paris, folëse në Forumin e Paqes

Osmani udhëton për në Paris, folëse në Forumin e Paqes

Kosovë
Prince Caffe, me gamën e produkteve të veta, në panairin “SIAL” në Paris të Francës

Prince Caffe, me gamën e produkteve të veta, në panairin “SIAL” në Paris të Francës

Devolli Group
Përmbytjet në Paris, kryeqyteti francez goditet nga shira të rrëmbyeshëm

Përmbytjet në Paris, kryeqyteti francez goditet nga shira të rrëmbyeshëm

Evropa
Kullën Eiffel e ka kapluar ndryshku – shteti francez po bën intervenime kozmetike

Kullën Eiffel e ka kapluar ndryshku – shteti francez po bën intervenime kozmetike

Interesante
Aniston: Ishte e pakuptimtë të xhiroja komedi në Paris, derisa shumë afër po bëhet luftë në Ukrainë

Aniston: Ishte e pakuptimtë të xhiroja komedi në Paris, derisa shumë afër po bëhet luftë në Ukrainë

Yjet
Moti i ashpër në Francë lë mijëra shtëpi pa rrymë – një grua e vdekur nga përmbytjet

Moti i ashpër në Francë lë mijëra shtëpi pa rrymë – një grua e vdekur nga përmbytjet

Evropa
Eko-aktivisti ‘sulmon’ Mona Lisa-n me tortë në muzeun e Louvre në Paris

Eko-aktivisti ‘sulmon’ Mona Lisa-n me tortë në muzeun e Louvre në Paris

Virale
Policia franceze hap zjarr mbi një veturë në qendër të Parisit, vriten dy persona  

Policia franceze hap zjarr mbi një veturë në qendër të Parisit, vriten dy persona  

Evropa
Kolaps në Paris: Greva paralizoi metronë, miliona njerëz pa transport

Kolaps në Paris: Greva paralizoi metronë, miliona njerëz pa transport

Evropa
Konferenca e Rambujesë – mospajtimet e UÇK-së dhe përfaqësuesve të partive politike për Qeverinë e Unitetit, si pati vonesa gati 6 muaj

Konferenca e Rambujesë – mospajtimet e UÇK-së dhe përfaqësuesve të partive politike për Qeverinë e Unitetit, si pati vonesa gati 6 muaj

Kemajl Berisha