LAJMI I FUNDIT:

Parfum

69 Artikuj

Aromë luksi: Francis Kurkdjian, ndër krijuesit më të mëdhenj të parfumeve unike në botën moderne

Aromë luksi: Francis Kurkdjian, ndër krijuesit më të mëdhenj të parfumeve unike në botën moderne

Trend
Peshkatari tajlandez gjen gurë të pazakontë në plazh, bëhet për 2.6 milionë dollarë më i pasur – fjala është për të vjellat e balenës që përdoren për prodhimin e parfumeve

Peshkatari tajlandez gjen gurë të pazakontë në plazh, bëhet për 2.6 milionë dollarë më i pasur – fjala është për të vjellat e balenës që përdoren për prodhimin e parfumeve

Interesante
Çfarë thotë parfumi i preferuar për ty

Çfarë thotë parfumi i preferuar për ty

Lifestyle
A është mirë që të përdorni produkte të parfumosura në regjionin intim të trupit?

A është mirë që të përdorni produkte të parfumosura në regjionin intim të trupit?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Tri gabime që bëjnë shumica e grave kur vendosin parfum

Tri gabime që bëjnë shumica e grave kur vendosin parfum

Estetikë
Kjo hile bën që aroma e parfumit të zgjas më shumë

Kjo hile bën që aroma e parfumit të zgjas më shumë

Lifestyle
Aroma e hapësirës në dispozicion si një parfum

Aroma e hapësirës në dispozicion si një parfum

Interesante
Çdo i famshëm thotë se sa erë të mirë mbanë Rihanna, kështu që po ju tregojmë parfumin e saj të fshehtë

Çdo i famshëm thotë se sa erë të mirë mbanë Rihanna, kështu që po ju tregojmë parfumin e saj të fshehtë

Psikoprofil
Çfarë lloj parfumesh do të funksionojnë për verën?

Çfarë lloj parfumesh do të funksionojnë për verën?

Këshilla Estetike
Parfumi i duhur sipas shenjës tuaj të zodiakut

Parfumi i duhur sipas shenjës tuaj të zodiakut

Lifestyle
Vënia e parfumit në kërthizë, truk të cilin nuk e keni ditur se ju nevojitet

Vënia e parfumit në kërthizë, truk të cilin nuk e keni ditur se ju nevojitet

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
A skadon parfumi dhe sa kohë zgjat aroma e tij e pandryshuar? Kjo është periudha që mund ta përdorni

A skadon parfumi dhe sa kohë zgjat aroma e tij e pandryshuar? Kjo është periudha që mund ta përdorni

Këshilla Estetike
Parfumet që gratë e famshme vendosin çdo ditë

Parfumet që gratë e famshme vendosin çdo ditë

Estetikë
Jennifer Lopez lë prapa vitet në reklamën e re për parfumin e saj

Jennifer Lopez lë prapa vitet në reklamën e re për parfumin e saj

Yjet
Top 10 parfumet për meshkuj dhe pse është e rëndësishme të keni aromë të mirë

Top 10 parfumet për meshkuj dhe pse është e rëndësishme të keni aromë të mirë

Lifestyle
Ç’parfum përdorin motrat Kardashian

Ç’parfum përdorin motrat Kardashian

Estetikë
Cili është dallimi mes parfumit, kolonjës dhe ‘Eau de Toilete’

Cili është dallimi mes parfumit, kolonjës dhe ‘Eau de Toilete’

Këshilla Lifestyle
Parfumet e shtrenjta janë shpenzim i kotë i parave – thonë shkencëtarët

Parfumet e shtrenjta janë shpenzim i kotë i parave – thonë shkencëtarët

Këshilla dhe arsye
Në këto vende në trup kurrë nuk bën të qitni parfum

Në këto vende në trup kurrë nuk bën të qitni parfum

Këshilla Lifestyle
Ju nuk ia keni idenë sa trëndafila duhen për një shishe Chanel No. 5

Ju nuk ia keni idenë sa trëndafila duhen për një shishe Chanel No. 5

Estetikë
Këto janë parfumet e preferuara të personazheve të famshme!

Këto janë parfumet e preferuara të personazheve të famshme!

Estetikë
Ky është parfumi më i shtrenjtë në botë

Ky është parfumi më i shtrenjtë në botë

Trend
Masa që gjeti në det mund t’ia sigurojë 500 mijë dollarë, nëse del të jetë pështyme balene që kërkohet shumë nga prodhuesit e parfumeve (Video)

Masa që gjeti në det mund t’ia sigurojë 500 mijë dollarë, nëse del të jetë pështyme balene që kërkohet shumë nga prodhuesit e parfumeve (Video)

Fun Lajme
Sa është afati i kohëzgjatjes së parfumit: Si të qëndrojë sa më gjatë parfumi

Sa është afati i kohëzgjatjes së parfumit: Si të qëndrojë sa më gjatë parfumi

Trend