LAJMI I FUNDIT:

Para

50 Artikuj

Gjendet një çantë e vogël me para në Vushtrri, policia kërkon pronarin

Gjendet një çantë e vogël me para në Vushtrri, policia kërkon pronarin

Siguri
Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Këshilla për prindër
Një person nga Prishtina mashtrohet nga një femër e huaj, e cila i merr një shumë të hollash

Një person nga Prishtina mashtrohet nga një femër e huaj, e cila i merr një shumë të hollash

Kronika e Zezë
Ndalohet një serb në fshatin Bistricë, policia i gjeti në veturë afro 31 mijë euro të padeklaruara

Ndalohet një serb në fshatin Bistricë, policia i gjeti në veturë afro 31 mijë euro të padeklaruara

Kronika e Zezë
Vidhen para dhe bizhuteri në një banesë në kryeqytet

Vidhen para dhe bizhuteri në një banesë në kryeqytet

Kronika e Zezë
Qytetari në Mitrovicë gjen një shumë të parave dhe i dorëzon në polici

Qytetari në Mitrovicë gjen një shumë të parave dhe i dorëzon në polici

Kosovë
Ditën e Bajramit hajnat i vodhën 26 mijë euro një personi në Skenderaj, policia jep detaje nga ky rast

Ditën e Bajramit hajnat i vodhën 26 mijë euro një personi në Skenderaj, policia jep detaje nga ky rast

Kronika e Zezë
Shenjat e zodiakut që pritet të kenë më shumë para këtë verë

Shenjat e zodiakut që pritet të kenë më shumë para këtë verë

Lifestyle
Nuk deklaron rreth 14,000 euro në Rinas, ndalohet markoneni

Nuk deklaron rreth 14,000 euro në Rinas, ndalohet markoneni

Shqipëri
Qytetari në Prizren dorëzon në polici paratë e gjetura

Qytetari në Prizren dorëzon në polici paratë e gjetura

Komunat
Nëntëvjeçari gjen 5,000 dollarë në veturën e blerë – pronarët e vjetër të automjetit e shpërblyen djaloshin fatlum

Nëntëvjeçari gjen 5,000 dollarë në veturën e blerë – pronarët e vjetër të automjetit e shpërblyen djaloshin fatlum

Fun Lajme
Twitter po teston një tipar të ri ‘Tip Jar’ për dërgimin e parave në llogaritë tuaja të preferuara

Twitter po teston një tipar të ri ‘Tip Jar’ për dërgimin e parave në llogaritë tuaja të preferuara

Media Sociale
Ia vodhi paratë në mes të ditës në një rrugë të frekuentuar në Angli, kur e kuptoi se ishin të xhamisë – ia riktheu burrit

Ia vodhi paratë në mes të ditës në një rrugë të frekuentuar në Angli, kur e kuptoi se ishin të xhamisë – ia riktheu burrit

Evropa
Durrës, sekuestrohet heroinë dhe para, prangosen shpërndarësit 

Durrës, sekuestrohet heroinë dhe para, prangosen shpërndarësit 

Kronika e Zezë
Pagoi me para false, një person nga Prishtina ikën nga policia

Pagoi me para false, një person nga Prishtina ikën nga policia

Kronika e Zezë
Prokuroria Speciale shënjestron dy raste të reja për shpëlarje të parave dhe vepra tjera penale

Prokuroria Speciale shënjestron dy raste të reja për shpëlarje të parave dhe vepra tjera penale

Kronika e Zezë
Përkundër virusit COVID-19, 80 për qind e njerëzve në botë paguajnë me ‘para në dorë’

Përkundër virusit COVID-19, 80 për qind e njerëzve në botë paguajnë me ‘para në dorë’

Botë
Sa para në muaj fiton një krijues në YouTube?

Sa para në muaj fiton një krijues në YouTube?

Media Sociale
TikTok do të shpërndajë bonuse parash për stafin e saj mes presionit të SHBA-së mbi aplikacionin kinez

TikTok do të shpërndajë bonuse parash për stafin e saj mes presionit të SHBA-së mbi aplikacionin kinez

Aplikacione
Pse profesorët e ekonomisë nuk janë miliarderë?

Pse profesorët e ekonomisë nuk janë miliarderë?

Botë
Tani mund të transferohen para me WhatsApp

Tani mund të transferohen para me WhatsApp

Aplikacione
Si të fitoni para ndërsa flini

Si të fitoni para ndërsa flini

Interesante
Një 64-vjeçar gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, por ia ktheu pronarit

Një 64-vjeçar gjen 43 mijë dollarë brenda shtratit që e kishte blerë, por ia ktheu pronarit

Interesante
Çfarë ndodh kur ju fotokopjoni paratë?

Çfarë ndodh kur ju fotokopjoni paratë?

Interesante