LAJMI I FUNDIT:

PAOK

48 Artikuj

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Ndërkombëtare
Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Ndërkombëtare
Kupa e Greqisë mund të luhet në Tiranë, Air Albania është opsion

Kupa e Greqisë mund të luhet në Tiranë, Air Albania është opsion

Ndërkombëtare
Tifozët grekë shkaktojnë incident në qendër të Shkupit

Tifozët grekë shkaktojnë incident në qendër të Shkupit

Maqedonia e Veriut
Dimitri Payet ka shënuar një nga golat më të bukur të këtij sezoni – aksioni ishte i bukur –  goditja e tij e jashtëzakonshme

Dimitri Payet ka shënuar një nga golat më të bukur të këtij sezoni – aksioni ishte i bukur – goditja e tij e jashtëzakonshme

Ligat tjera
Mësohen çiftet për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Leicester City – PSV ndeshja më interesante

Mësohen çiftet për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Leicester City – PSV ndeshja më interesante

Ndërkombëtare
Mësohen përballjet për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës

Mësohen përballjet për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Pasuesi i De Ligt, Lisandro Martinez i mahnit tifozët e Ajaxit me paraqitjen e tij në Ligën e Kampionëve

Pasuesi i De Ligt, Lisandro Martinez i mahnit tifozët e Ajaxit me paraqitjen e tij në Ligën e Kampionëve

Ligat tjera
Banderolë në ndeshjen PAOK-Ajax: Maqedonia është një dhe e vetme dhe është këtu

Banderolë në ndeshjen PAOK-Ajax: Maqedonia është një dhe e vetme dhe është këtu

Maqedonia e Veriut
Notat e lojtarëve: Chelsea 4-0 PAOK, shkëlqim i Fabregasit dhe të riut Odoi

Notat e lojtarëve: Chelsea 4-0 PAOK, shkëlqim i Fabregasit dhe të riut Odoi

Liga e Evropës
Fitore e thellë e Chelseat ndaj PAOK-ut në Stamford Bridges

Fitore e thellë e Chelseat ndaj PAOK-ut në Stamford Bridges

Liga e Evropës
Chelsea – PAOK, formacionet zyrtare

Chelsea – PAOK, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
E mban fjalën, pronari i PAOK-ut i lau veturat e lojtarëve pasi fituan derbin lokal

E mban fjalën, pronari i PAOK-ut i lau veturat e lojtarëve pasi fituan derbin lokal

Ndërkombëtare
Sarri pas debutimit me fitore në Ligën e Evropës: I lumtur me pikët dhe paraqitjen, por jo edhe rezultatin

Sarri pas debutimit me fitore në Ligën e Evropës: I lumtur me pikët dhe paraqitjen, por jo edhe rezultatin

Liga e Evropës
PAOK 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Willian dhe Pedro Rodriguez

PAOK 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Willian dhe Pedro Rodriguez

Liga e Evropës
Chelsea me fitore minimale ndaj PAOK-ut

Chelsea me fitore minimale ndaj PAOK-ut

Liga e Evropës
Tifozët e PAOK-ut: Maqedonia është një dhe ajo është këtu (Foto)

Tifozët e PAOK-ut: Maqedonia është një dhe ajo është këtu (Foto)

Rexhep Azizi
Formacionet bazë: Chelsea e dëshiron triumfin ndaj PAOK-ut në Selanik

Formacionet bazë: Chelsea e dëshiron triumfin ndaj PAOK-ut në Selanik

Liga e Evropës
Sot fillon Liga e Evropës – Milani, Arsenali dhe Chelsea synojnë lavdinë evropiane

Sot fillon Liga e Evropës – Milani, Arsenali dhe Chelsea synojnë lavdinë evropiane

Liga e Evropës
Presidenti i PAOK-ut suspendohet për tri vjet nga futbolli, dënohet rëndë edhe klubi i tij

Presidenti i PAOK-ut suspendohet për tri vjet nga futbolli, dënohet rëndë edhe klubi i tij

Ligat tjera
Ergys Kaçe i del në mbrojtje presidentit të PAOK-ut: Ti më mbështete si të ishe babai im

Ergys Kaçe i del në mbrojtje presidentit të PAOK-ut: Ti më mbështete si të ishe babai im

Ndërkombëtare
Ajdarevic që luan me AEK-un: Bota u shokua me atë që ndodhi në ndeshje

Ajdarevic që luan me AEK-un: Bota u shokua me atë që ndodhi në ndeshje

Kombëtarja e Shqipërisë
Kush është presidenti i PAOK-ut, Ivan Savvidis që u bë shkas të ndërpritet kampionati në Greqi – I lindur në Gjeorgji, i afërt me Putinin, ish ushtarak dhe biznesmen

Kush është presidenti i PAOK-ut, Ivan Savvidis që u bë shkas të ndërpritet kampionati në Greqi – I lindur në Gjeorgji, i afërt me Putinin, ish ushtarak dhe biznesmen

Ndërkombëtare
Lëshohet urdhërarrest për presidentin e PAOK-ut dhe katër persona tjerë që çuan në ndërprerjen e ndeshjes me AEK-un, pezullohet edhe kampionati grek

Lëshohet urdhërarrest për presidentin e PAOK-ut dhe katër persona tjerë që çuan në ndërprerjen e ndeshjes me AEK-un, pezullohet edhe kampionati grek

Ligat tjera