LAJMI I FUNDIT:

Panairi

46 Artikuj

Nëntë kompani nga Kosova prezantojnë shërbimet e tyre të teknologjisë në panairin ‘DMEXCO 2023’ në Gjermani

Nëntë kompani nga Kosova prezantojnë shërbimet e tyre të teknologjisë në panairin ‘DMEXCO 2023’ në Gjermani

Biznes
​Kërkohet mbështetje më e madhe për gratë në agrobiznes

​Kërkohet mbështetje më e madhe për gratë në agrobiznes

Bujqësi
Produktet e tetë kompanive nga Kosova po promovohen në SHBA

Produktet e tetë kompanive nga Kosova po promovohen në SHBA

Prodhime Vendore
Hapet panairi EXPOKOS, ministrja Hajdari thotë se Kosova ka potenciale për investime

Hapet panairi EXPOKOS, ministrja Hajdari thotë se Kosova ka potenciale për investime

Biznes
Peja promovon destinacionet turistike në Tiranë, merr pjesë në panairin ndërkombëtar “365 ditë Turizëm

Peja promovon destinacionet turistike në Tiranë, merr pjesë në panairin ndërkombëtar “365 ditë Turizëm

Komunat
Panairi në Las Vegas tregon edhe se si fermerët mund të kursejnë kohë dhe para – përmes teknologjisë

Panairi në Las Vegas tregon edhe se si fermerët mund të kursejnë kohë dhe para – përmes teknologjisë

Lajme Teknologji
Tetë automjetet e reja që debutuan në panairin e automjeteve në Detroit

Tetë automjetet e reja që debutuan në panairin e automjeteve në Detroit

Auto Lajme
Haradinaj: Mbajtja e Panairit të Verërave në Beograd godet direkt biznesin e verarisë në Kosovë

Haradinaj: Mbajtja e Panairit të Verërave në Beograd godet direkt biznesin e verarisë në Kosovë

Bujqësi
Përfundon me sukses të jashtëzakonshëm për Comoditën panairi “Heimtextil” në Gjermani

Përfundon me sukses të jashtëzakonshëm për Comoditën panairi “Heimtextil” në Gjermani

Ekonomi
Klubi i Prodhuesve dërgon kompanitë vendore në Panairin ‘World of Private Label’ në Amsterdam

Klubi i Prodhuesve dërgon kompanitë vendore në Panairin ‘World of Private Label’ në Amsterdam

Prodhime Vendore
Kompanitë kosovare pjesëmarrëse në Panairin ‘Swiss Bau’

Kompanitë kosovare pjesëmarrëse në Panairin ‘Swiss Bau’

Biznes
Mbahet edicioni i 18-të i panairit të Turizmit dhe Sportit

Mbahet edicioni i 18-të i panairit të Turizmit dhe Sportit

Biznes
Automjetet e reja më të mira pritet të ekspozohen në panairin e automjeteve të këtij viti në Nju Jork

Automjetet e reja më të mira pritet të ekspozohen në panairin e automjeteve të këtij viti në Nju Jork

Auto Lajme
​Lamborghini i jep lamtumirën “panaireve tradicionale” të makinave

​Lamborghini i jep lamtumirën “panaireve tradicionale” të makinave

Auto Lajme
Hapet panairi i prodhimeve vendore

Hapet panairi i prodhimeve vendore

Ekonomi
Panairi “Shqipëria punon tokën”, sjell produktin shqiptar më afër konsumatorit

Panairi “Shqipëria punon tokën”, sjell produktin shqiptar më afër konsumatorit

Shqipëri
Dita e Ndërmarrësisë së Grave shënohet me panair në Viti

Dita e Ndërmarrësisë së Grave shënohet me panair në Viti

Ekonomi
B2B në panair – firmat krijuan lidhje dhe marrëveshje për eksport

B2B në panair – firmat krijuan lidhje dhe marrëveshje për eksport

Ekonomi
Hapet panairi vjeshtor i librit

Hapet panairi vjeshtor i librit

Cult+
Hapet Panairi i produkteve bujqësore në Ferizaj

Hapet Panairi i produkteve bujqësore në Ferizaj

Bujqësi
Hapet Panairi i Artizanateve dhe Trashëgimisë Kulturore

Hapet Panairi i Artizanateve dhe Trashëgimisë Kulturore

Cult+
Hapet panairi veror në Deçan

Hapet panairi veror në Deçan

Të Tjera
Në Gjilan hapet panairi “Gratë në Biznes dhe artizanate tradicionale”

Në Gjilan hapet panairi “Gratë në Biznes dhe artizanate tradicionale”

Të Tjera
Auto Mita prezanton Nissan LEAF në “Prishtina International Autoshow”, veturën e parë elektrike (Video)

Auto Mita prezanton Nissan LEAF në “Prishtina International Autoshow”, veturën e parë elektrike (Video)

Kosovë