LAJMI I FUNDIT:

Palmeiras

50 Artikuj

Deyverson i Palmeiras bëhet viral për aktrimin e tij në minutën e fundit pas prekjes nga gjyqtari në finalen e Copa Libertadores

Deyverson i Palmeiras bëhet viral për aktrimin e tij në minutën e fundit pas prekjes nga gjyqtari në finalen e Copa Libertadores

Ndërkombëtare
Caktohen gjysmëfinalistët e Kupës së Botës për klube, Bayern Munich përballë Al Ahlyt

Caktohen gjysmëfinalistët e Kupës së Botës për klube, Bayern Munich përballë Al Ahlyt

Ligat tjera
Rrëfimi për yllin e Copa Libertadores, Rony: Ai u braktisur nga prindërit, punoi si fermer e mekanik për tu kthyer si futbollist i shkëlqyer

Rrëfimi për yllin e Copa Libertadores, Rony: Ai u braktisur nga prindërit, punoi si fermer e mekanik për tu kthyer si futbollist i shkëlqyer

Ligat tjera
Palmeiras ngritë padi kundër Barcelonës për Matheus Fernandes

Palmeiras ngritë padi kundër Barcelonës për Matheus Fernandes

La Liga
Zyrtare: Barcelona transferon Matheus Fernandes dhe i vendos klauzolë marramendëse

Zyrtare: Barcelona transferon Matheus Fernandes dhe i vendos klauzolë marramendëse

La Liga
Barcelona po e mbyll transferimin e Matheus Fernandes

Barcelona po e mbyll transferimin e Matheus Fernandes

La Liga
Zyrtare: Barcelona nënshkruan me Yerry Mina

Zyrtare: Barcelona nënshkruan me Yerry Mina

La Liga
El Clasico për shërbimet e Blindit, Reali rivalizon Barçën edhe për Minan

El Clasico për shërbimet e Blindit, Reali rivalizon Barçën edhe për Minan

La Liga
Iniesta flet për përforcimet e mundshme të Barcelonës: Klubi duhet të investojë

Iniesta flet për përforcimet e mundshme të Barcelonës: Klubi duhet të investojë

La Liga
U kërkua nga Barcelona, Interi, Milani dhe Man Unitedi, por Lima nënshkruan me Palmeirasin (Foto)

U kërkua nga Barcelona, Interi, Milani dhe Man Unitedi, por Lima nënshkruan me Palmeirasin (Foto)

Ndërkombëtare
Nga Insigne te Messi: Futbollistët që u refuzuan nga klubet kur ishin të vegjël (Foto)

Nga Insigne te Messi: Futbollistët që u refuzuan nga klubet kur ishin të vegjël (Foto)

Arbios Kryeziu
Neymar tregon idhujt, nuk mohon mundësinë të luajë në të ardhmen te Palmeiras

Neymar tregon idhujt, nuk mohon mundësinë të luajë në të ardhmen te Palmeiras

Ligue 1
Fanellat më të bukura të sezonit 2017/2018 – Prijnë italianët, këto janë 19 skuadrat (Foto)

Fanellat më të bukura të sezonit 2017/2018 – Prijnë italianët, këto janë 19 skuadrat (Foto)

Ndërkombëtare
Jo vetëm Vinicius, Reali shfaq interesim edhe për tre brazilianë tjerë

Jo vetëm Vinicius, Reali shfaq interesim edhe për tre brazilianë tjerë

La Liga
Kundërshtari e quajti “majmun” gjatë gjithë ndeshjes, Melo ia kthen në mënyrë epike

Kundërshtari e quajti “majmun” gjatë gjithë ndeshjes, Melo ia kthen në mënyrë epike

Ndërkombëtare
Felipe Melo nuk ndryshon, 13 qepje në fytyrë dhe vazhdoi lojën me fashë në kokë (Foto/ Video)

Felipe Melo nuk ndryshon, 13 qepje në fytyrë dhe vazhdoi lojën me fashë në kokë (Foto/ Video)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Felipe Melo kalon te Palmeiras

Zyrtare: Felipe Melo kalon te Palmeiras

Serie A
E thotë agjenti, Melo-Palmeiras brenda 48 orëve

E thotë agjenti, Melo-Palmeiras brenda 48 orëve

Ligat tjera
Jesus fiton ‘Topin e Artë’ në Brazil (Foto)

Jesus fiton ‘Topin e Artë’ në Brazil (Foto)

Premier League
Kampioni Palmeiras kërkon që të bartë fanellat e Chapecoenses në javën e fundit të sezonit (Foto)

Kampioni Palmeiras kërkon që të bartë fanellat e Chapecoenses në javën e fundit të sezonit (Foto)

Ligat tjera
Jesus ‘çmend’ Guardiolan, spanjolli mezi pret ardhjen e tij

Jesus ‘çmend’ Guardiolan, spanjolli mezi pret ardhjen e tij

Premier League
City rivalizon Barcelonën për yllin kolumbian

City rivalizon Barcelonën për yllin kolumbian

Premier League
Guardiola mezi pret bashkimin me Jesusin

Guardiola mezi pret bashkimin me Jesusin

Premier League
Agjenti: Jesus afër mbylljes me Cityn

Agjenti: Jesus afër mbylljes me Cityn

Premier League