LAJMI I FUNDIT:

Palermo

133 Artikuj

“Ata vranë burrin tim”, alarmon eurodeputetja italiane pasi burri i saj gjendet i vdekur

“Ata vranë burrin tim”, alarmon eurodeputetja italiane pasi burri i saj gjendet i vdekur

Nga Bota
A e dini se cilat 13 klube i zotëron pronari i Man Cityt – njëra ndër to edhe Girona

A e dini se cilat 13 klube i zotëron pronari i Man Cityt – njëra ndër to edhe Girona

Ligat tjera
Si i dështoi transferimi te Interi në vitin 2013 dhe refuzimi që i bëri Sevillës po atë vit, Ujkani flet për ofertat që kishte dhe pengun e madh në karrierë

Si i dështoi transferimi te Interi në vitin 2013 dhe refuzimi që i bëri Sevillës po atë vit, Ujkani flet për ofertat që kishte dhe pengun e madh në karrierë

Serie A
Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Romak Zeqiri
Si 19 vjeçar u transferua në Serie A, Ujkani tregon shumën e majme që pagoi Palermo për të dhe interesin nga gjiganti anglez

Si 19 vjeçar u transferua në Serie A, Ujkani tregon shumën e majme që pagoi Palermo për të dhe interesin nga gjiganti anglez

Romak Zeqiri
“Nuk ia dinim as emrat njëri tjetrit” – Samir Ujkani flet për ndeshjen e parë me fanellën e Kosovës dhe zbulon prapaskenat se si kaloi nga Shqipëria te Dardanët

“Nuk ia dinim as emrat njëri tjetrit” – Samir Ujkani flet për ndeshjen e parë me fanellën e Kosovës dhe zbulon prapaskenat se si kaloi nga Shqipëria te Dardanët

Romak Zeqiri
La gjurmë të mëdha në Serie A, por sot nuk ‘njihet’ edhe pse është një biznesmen i suksesshëm

La gjurmë të mëdha në Serie A, por sot nuk ‘njihet’ edhe pse është një biznesmen i suksesshëm

Serie A
Shtatë persona përdhunojnë 19-vjeçaren në Itali, njëri prej tyre filloi të qajë në sallën e gjyqit: Ia kam shkatërruar jetën

Shtatë persona përdhunojnë 19-vjeçaren në Itali, njëri prej tyre filloi të qajë në sallën e gjyqit: Ia kam shkatërruar jetën

Evropa
Mafiozët, vrasjet dhe rezistenca: Jeta nën mafien siciliane

Mafiozët, vrasjet dhe rezistenca: Jeta nën mafien siciliane

Fotografia


mob5