LAJMI I FUNDIT:
Oscar

Oscar

89 Artikuj

Info

Oscar është futbollist brazilian i lindur më 9 shtator 1991.

Oscar ende shpreson të kthehet te Chelsea

Oscar ende shpreson të kthehet te Chelsea

Premier League
Veshjet më të bukura në ‘afterparty’-n e “Oscars”

Veshjet më të bukura në ‘afterparty’-n e “Oscars”

Modë
Ceremonia e ‘Oscars’ do të transmetohet nga vende të ndryshme për të shmangur përhapjen e COVID-19

Ceremonia e ‘Oscars’ do të transmetohet nga vende të ndryshme për të shmangur përhapjen e COVID-19

TV / Film
Oscar dëshiron të lë kombëtaren e Brazilit dhe të përfaqësojë atë të Kinës

Oscar dëshiron të lë kombëtaren e Brazilit dhe të përfaqësojë atë të Kinës

Përfaqësueset
Lista me 11 lojtarët e vetëm që kanë arritur të regjistrojnë mbi 20 asistime brenda një edicioni

Lista me 11 lojtarët e vetëm që kanë arritur të regjistrojnë mbi 20 asistime brenda një edicioni

Ndërkombëtare
Forbes publikon listën e 10 futbollistëve më të paguar në vitin 2020, Ronaldo më i paguari

Forbes publikon listën e 10 futbollistëve më të paguar në vitin 2020, Ronaldo më i paguari

Ndërkombëtare
Lista e FourFourTwo me lojtarë që pritej t’i arrinin majat nga viti 2012 – disa prej tyre kanë dështuar

Lista e FourFourTwo me lojtarë që pritej t’i arrinin majat nga viti 2012 – disa prej tyre kanë dështuar

Ndërkombëtare
Tifozët votojnë për lojtarët që paguhen më shumë se sa duhet – nga mosha 18 deri te ajo 38 vjeçe

Tifozët votojnë për lojtarët që paguhen më shumë se sa duhet – nga mosha 18 deri te ajo 38 vjeçe

Ndërkombëtare
Shfaqet vetëm një pjesë e Cadillac Escalade, mësohet data kur do të prezantohet në tërësi

Shfaqet vetëm një pjesë e Cadillac Escalade, mësohet data kur do të prezantohet në tërësi

Modelet e Reja
Superliga e Kinës vendos limitin për paga duke i ulur ndjeshëm, pritet eksod i yjeve që kishin kaluar në futbollin kinez

Superliga e Kinës vendos limitin për paga duke i ulur ndjeshëm, pritet eksod i yjeve që kishin kaluar në futbollin kinez

Ligat tjera
Cadillac ka bërë të ditur datën e prezantimit të Escalade

Cadillac ka bërë të ditur datën e prezantimit të Escalade

Modelet e Reja
Hiroshima, dashuria ime: Për art kundër farsës!

Hiroshima, dashuria ime: Për art kundër farsës!

Agron Shala
Oscar e pranon se dëshiron të rikthehet në Evropë: Kam biseduar me dy klubet e Milanos

Oscar e pranon se dëshiron të rikthehet në Evropë: Kam biseduar me dy klubet e Milanos

Serie A
Risi në Oscar, katër çmime do të ndahen gjatë transmetimit të reklamave

Risi në Oscar, katër çmime do të ndahen gjatë transmetimit të reklamave

TV / Film
Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Ndërkombëtare
Dhjetë blerjet më të mëdha në histori të afateve të janarit, nga Coutinho te Van Dijk e Mata

Dhjetë blerjet më të mëdha në histori të afateve të janarit, nga Coutinho te Van Dijk e Mata

Shkumbin Pireva
Shtatëmbëdhjetë aktorët e famshëm që nuk kanë fituar kurrë një çmim ‘Oscar’

Shtatëmbëdhjetë aktorët e famshëm që nuk kanë fituar kurrë një çmim ‘Oscar’

TV / Film
Filmi i More Raçës fiton të drejtën për aplikim në Oscar

Filmi i More Raçës fiton të drejtën për aplikim në Oscar

Cult+
QKK thërret të interesuarit të propozojnë filmat për Oscar

QKK thërret të interesuarit të propozojnë filmat për Oscar

Cult+
Gjashtë lojtarët që nuk i merituan milionat që i fitojnë nga klubet e tyre këtë sezon

Gjashtë lojtarët që nuk i merituan milionat që i fitojnë nga klubet e tyre këtë sezon

Ndërkombëtare
Filmi për Winston Churchill i cili fitoi Oscar, kritikohet rëndë – “Hollywood-i shpërblen një vrasës masiv”

Filmi për Winston Churchill i cili fitoi Oscar, kritikohet rëndë – “Hollywood-i shpërblen një vrasës masiv”

Nga Bota
Idhulli i përsosur i epokës shekullare: Rrëfimet e çuditshme të Oscarëve të zhdukur…

Idhulli i përsosur i epokës shekullare: Rrëfimet e çuditshme të Oscarëve të zhdukur…

Filmi
Carrasco, Fonte dhe Gaitan debutojnë në ligën kineze duke humbur 8-0 nga skuadra e Hulkit dhe Oscarit

Carrasco, Fonte dhe Gaitan debutojnë në ligën kineze duke humbur 8-0 nga skuadra e Hulkit dhe Oscarit

Ligat tjera
Coutinho dhe Griezmann nuk vijnë në janar, Barcelona kërkon një lojtar për Ligën e Kampionëve

Coutinho dhe Griezmann nuk vijnë në janar, Barcelona kërkon një lojtar për Ligën e Kampionëve

La Liga