LAJMI I FUNDIT:

Oscar Mingueza

14 Artikuj

Nuk do të udhëtojnë për në Amerikë – Xavi u ka bërë me dije pesë lojtarëve të largohen nga Barcelona

Nuk do të udhëtojnë për në Amerikë – Xavi u ka bërë me dije pesë lojtarëve të largohen nga Barcelona

La Liga
Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

La Liga
Operacioni “fshesa” te Barcelona: Pritet largimi i këtyre nëntë lojtarëve

Operacioni “fshesa” te Barcelona: Pritet largimi i këtyre nëntë lojtarëve

La Liga
Pesë lojtarët që synon Barcelona t’i largojë, për t’ia bërë vendin Haalandit

Pesë lojtarët që synon Barcelona t’i largojë, për t’ia bërë vendin Haalandit

La Liga
Barcelona mendon huazimin e Minguezas, dy skuadra pas tij

Barcelona mendon huazimin e Minguezas, dy skuadra pas tij

La Liga
Eliminimi nga Liga e Kampionëve detyron Barcelonën të vlerësojë shitjet e mundshme, gjashtë lojtarë mund të largohen në janar

Eliminimi nga Liga e Kampionëve detyron Barcelonën të vlerësojë shitjet e mundshme, gjashtë lojtarë mund të largohen në janar

La Liga
“Nuk kishte atmosferë, lojtarët nuk ishin të lumtur”, Mingueza zbulon se lojtarëve të Barcelonës iu humbi besimi te Koemani

“Nuk kishte atmosferë, lojtarët nuk ishin të lumtur”, Mingueza zbulon se lojtarëve të Barcelonës iu humbi besimi te Koemani

La Liga
Notat e lojtarëve, Dinamo Kiev 0-1 Barcelona: Shkëlqen mbrojtja e katalunasve

Notat e lojtarëve, Dinamo Kiev 0-1 Barcelona: Shkëlqen mbrojtja e katalunasve

Liga e Kampionëve
“I fiksuar pas posedimit”, dy formacionet se si do të luajë dhe do të rreshtohet Barcelona e Xavit

“I fiksuar pas posedimit”, dy formacionet se si do të luajë dhe do të rreshtohet Barcelona e Xavit

La Liga
Zyrtare: Mingueza ‘blindohet’ me kontratë të re, Barcelona i vendos klauzolë të lartë largimi

Zyrtare: Mingueza ‘blindohet’ me kontratë të re, Barcelona i vendos klauzolë të lartë largimi

La Liga
Barcelona ngushton epërsinë ndaj Real Madridit me golin e Minguezas

Barcelona ngushton epërsinë ndaj Real Madridit me golin e Minguezas

La Liga
Gola të bukur dhe fitore bindëse e Barcelonës ndaj Huescas

Gola të bukur dhe fitore bindëse e Barcelonës ndaj Huescas

La Liga
Ky edicion i Ligës së Kampionëve ishte një mundësi e artë për talentët e Barcelonës

Ky edicion i Ligës së Kampionëve ishte një mundësi e artë për talentët e Barcelonës

La Liga
Djelmoshat e Ronald Koemanit: Gjashtë super talente që po i bën gati për dekadën e ardhshme  të Barcelonës

Djelmoshat e Ronald Koemanit: Gjashtë super talente që po i bën gati për dekadën e ardhshme të Barcelonës

La Liga