LAJMI I FUNDIT:

Orlando

16 Artikuj

Katër të vdekur, përfshirë të dyshuarin pas një incidenti me të shtëna armësh në Orlando, Florida

Katër të vdekur, përfshirë të dyshuarin pas një incidenti me të shtëna armësh në Orlando, Florida

Amerika
Aeroplani Cessna për pak nuk u përplas me një Boeing 757 Delta me pasagjerë në ajër – publikohen pamjet, piloti rrëfen ngjarjen

Aeroplani Cessna për pak nuk u përplas me një Boeing 757 Delta me pasagjerë në ajër – publikohen pamjet, piloti rrëfen ngjarjen

Nga Bota
‘Takimi’ midis aligatorit dhe peshkaqenit – pamjet janë kapur nga peshkatari i cili thotë se për pak u bë ‘viktima e tyre’

‘Takimi’ midis aligatorit dhe peshkaqenit – pamjet janë kapur nga peshkatari i cili thotë se për pak u bë ‘viktima e tyre’

Interesante
U arrestua edhe pse ishte vetëm 6 vjeçe, qante dhe i luste policët amerikanë ta lënë të lirë: Mos mi vëni prangat

U arrestua edhe pse ishte vetëm 6 vjeçe, qante dhe i luste policët amerikanë ta lënë të lirë: Mos mi vëni prangat

Nga Bota
Një grua arriti të “përvidhej” duke u futur në aeroplan – mashtroi stafin e aeroportit me një foto në celularin e saj

Një grua arriti të “përvidhej” duke u futur në aeroplan – mashtroi stafin e aeroportit me një foto në celularin e saj

Dështime
Dollapët përplot çokolata apo suita sikur e Hirushes: Hotelet me dhomat më të mira për fëmijë (Foto)

Dollapët përplot çokolata apo suita sikur e Hirushes: Hotelet me dhomat më të mira për fëmijë (Foto)

Fun Lajme
Disa të vdekur nga të shtënat në një depo në Orlando, Florida! (Foto/Video)

Disa të vdekur nga të shtënat në një depo në Orlando, Florida! (Foto/Video)

Nga Bota
Fotografia e çiftit të dashuruar, shëmtohet nga dikush që nuk e miraton lidhjen e tyre (Foto)

Fotografia e çiftit të dashuruar, shëmtohet nga dikush që nuk e miraton lidhjen e tyre (Foto)

Fun Lajme
Përkrahësit ‘ia kthejnë shpinën’ Hillary Clinton (Foto)

Përkrahësit ‘ia kthejnë shpinën’ Hillary Clinton (Foto)

Fun Lajme
Udhëtarët e tmerruar, shikojnë me frikë shkatërrimin e pjesëve të aeroplanit (Foto)

Udhëtarët e tmerruar, shikojnë me frikë shkatërrimin e pjesëve të aeroplanit (Foto)

Nga Bota
E po tani vërtet e ka tepruar: Për shkak të këtij fustani shumica e kanë kritikuar Jennifer Lopezin! (FOTO)

E po tani vërtet e ka tepruar: Për shkak të këtij fustani shumica e kanë kritikuar Jennifer Lopezin! (FOTO)

Modë
Orlando, aligatori e tërheqë një djalë në ujë, fillojnë kërkimet

Orlando, aligatori e tërheqë një djalë në ujë, fillojnë kërkimet

Nga Bota
Identifikohen disa nga viktimat e masakrës në Orlando

Identifikohen disa nga viktimat e masakrës në Orlando

Nga Bota
20 të vdekur e 42 të plagosur nga sulmi terrorist në klubin e homoseksualëve në SHBA (Video)

20 të vdekur e 42 të plagosur nga sulmi terrorist në klubin e homoseksualëve në SHBA (Video)

Nga Bota
Të shtëna në klubin e natës për homoseksualë në Orlando, 20 të plagosur

Të shtëna në klubin e natës për homoseksualë në Orlando, 20 të plagosur

Nga Bota
Shkaku i turbulencave eksplodoi frigoriferi, duke i lënduar tetë udhëtarë (Video)

Shkaku i turbulencave eksplodoi frigoriferi, duke i lënduar tetë udhëtarë (Video)

Nga Bota