LAJMI I FUNDIT:

Oriol Romeu

17 Artikuj

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga
La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

Premier League
Oriol Romeu thurë elozhe për Armando Brojën

Oriol Romeu thurë elozhe për Armando Brojën

Premier League
Grealish i nervozuar e ‘priti’ lojtarin e Southamptonit në tunelin e stadiumit për t’i qëruar hesapet

Grealish i nervozuar e ‘priti’ lojtarin e Southamptonit në tunelin e stadiumit për t’i qëruar hesapet

Premier League
Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Përfaqësueset
Man Utd 3-2 Southampton: Notat e lojtarëve, Lukaku më i miri

Man Utd 3-2 Southampton: Notat e lojtarëve, Lukaku më i miri

Premier League
Një rrëfim për Mauro Icardin sa ishte pjesë e Barcelonës – qëndrimi tri vite dhe arsyeja pse ai e la La Masian për të kaluar në Itali

Një rrëfim për Mauro Icardin sa ishte pjesë e Barcelonës – qëndrimi tri vite dhe arsyeja pse ai e la La Masian për të kaluar në Itali

Liga e Kampionëve
Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Liga e Kampionëve
Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Premier League
Chelsea 1-0 Southampton, notat e lojtarëve

Chelsea 1-0 Southampton, notat e lojtarëve

Premier League
Southampton 0-1 United, notat e lojtarëve (Foto)

Southampton 0-1 United, notat e lojtarëve (Foto)

Premier League
Barcelona duhet të mendojë për alternativën e Verrattit – Këta janë pesë mesfushorët në listë (Foto)

Barcelona duhet të mendojë për alternativën e Verrattit – Këta janë pesë mesfushorët në listë (Foto)

La Liga
Southampton barazon rezultatin kundër Chelseat (Video)

Southampton barazon rezultatin kundër Chelseat (Video)

Premier League
Southampton – Liverpool, kështu u notuan futbollistët (Foto)

Southampton – Liverpool, kështu u notuan futbollistët (Foto)

Premier League
Futbollistët me më shumë pasime të sakta këtë javë në Ligën Premier

Futbollistët me më shumë pasime të sakta këtë javë në Ligën Premier

Premier League
Dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për Halloween (Foto)

Dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për Halloween (Foto)

Arbios Kryeziu
Barcelona nuk e vlerësoi, por po shkëlqen në Angli

Barcelona nuk e vlerësoi, por po shkëlqen në Angli

Premier League