LAJMI I FUNDIT:

Operacioni antidroge

22 Artikuj

Operacion antidrogë në Lezhë, sekuestrohen 158 kg kanabis, 5 në pranga

Operacion antidrogë në Lezhë, sekuestrohen 158 kg kanabis, 5 në pranga

Shqipëri
Operacioni mbarëkombëtar antidrogë në Shqipëri, reagon policia: Janë shkatërruar 23 grupe kriminale

Operacioni mbarëkombëtar antidrogë në Shqipëri, reagon policia: Janë shkatërruar 23 grupe kriminale

Shqipëri
Shkon në mbi 200 numri i personave të arrestuar pas operacionit antidrogë në disa qytete të Shqipërisë

Shkon në mbi 200 numri i personave të arrestuar pas operacionit antidrogë në disa qytete të Shqipërisë

Shqipëri
Operacion antidrogë në Korçë, arrestohen 8 persona

Operacion antidrogë në Korçë, arrestohen 8 persona

Shqipëri
Arrestohen tetë persona në Durrës, pjesë e dy grupeve kriminale të drogës

Arrestohen tetë persona në Durrës, pjesë e dy grupeve kriminale të drogës

Shqipëri
Tetë kilogram drogë dhe 60 mijë euro të fshehura në kasafortë, arrestohet shqiptari në Itali

Tetë kilogram drogë dhe 60 mijë euro të fshehura në kasafortë, arrestohet shqiptari në Itali

Shqipëri
Aksion policor antidrogë në veri të Mitrovicës

Aksion policor antidrogë në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Operacion antidrogë në Vlorë, sekuestrohen 11 kilogram kanabis, në pranga gjashtë persona

Operacion antidrogë në Vlorë, sekuestrohen 11 kilogram kanabis, në pranga gjashtë persona

Shqipëri
Zbulohet banesë me bimë narkotike dhe arsenal armësh në Shijak, arrestohet 46-vjeçari dhe shpallet në kërim vëllai i tij

Zbulohet banesë me bimë narkotike dhe arsenal armësh në Shijak, arrestohet 46-vjeçari dhe shpallet në kërim vëllai i tij

Shqipëri
Ktheu lokalin në pikë shitje kokaine, arrestohet pronari dhe kamerieri në Krujë

Ktheu lokalin në pikë shitje kokaine, arrestohet pronari dhe kamerieri në Krujë

Shqipëri
Kapen 58 kg kanabis në Qafë Thanë, arrestohen tre persona

Kapen 58 kg kanabis në Qafë Thanë, arrestohen tre persona

Shqipëri
Operacion antidrogë në Korçë, arrestohen katër persona

Operacion antidrogë në Korçë, arrestohen katër persona

Shqipëri
Arrestohen tre persona në Gjirokastër për trafik droge

Arrestohen tre persona në Gjirokastër për trafik droge

Shqipëri
Zbulohet një magazinë me kanabis në Malësinë e Madhe, në pranga pronarja, nisin hetimet për katër punonjës të OSHEE-së

Zbulohet një magazinë me kanabis në Malësinë e Madhe, në pranga pronarja, nisin hetimet për katër punonjës të OSHEE-së

Shqipëri
Operacioni i laboratorit të drogës në Fier, dalin pamjet ku u kapën 430 kg kokainë

Operacioni i laboratorit të drogës në Fier, dalin pamjet ku u kapën 430 kg kokainë

Shqipëri
430 kg kokainë në laboratorin e Fierit, SPAK: Një shqiptar e porositi nga Kolumbia

430 kg kokainë në laboratorin e Fierit, SPAK: Një shqiptar e porositi nga Kolumbia

Shqipëri
Dalin pamjet e operacioni ndërkombëtar antidrogë ku u kapën rreth 1 ton marijuanë

Dalin pamjet e operacioni ndërkombëtar antidrogë ku u kapën rreth 1 ton marijuanë

Shqipëri
Aksioni antidrogë ku u kap 1 ton marijuanë, reagon ministri shqiptar i brendshëm

Aksioni antidrogë ku u kap 1 ton marijuanë, reagon ministri shqiptar i brendshëm

Shqipëri
Detaje nga operacioni i përbashkët antidrogë Shqipëri-Itali, kapet rreth 1 ton marijuanë, arrestohen 3 shqiptarë dhe 2 ukrainas

Detaje nga operacioni i përbashkët antidrogë Shqipëri-Itali, kapet rreth 1 ton marijuanë, arrestohen 3 shqiptarë dhe 2 ukrainas

Shqipëri
Goditet grupi kriminal në Korçë, shkon në 16 numri i të arrestuarve

Goditet grupi kriminal në Korçë, shkon në 16 numri i të arrestuarve

Shqipëri
Operacion policor në Prishtinë, arrestohen dy persona dhe konfiskohen mbi 23 kilogramë drogë

Operacion policor në Prishtinë, arrestohen dy persona dhe konfiskohen mbi 23 kilogramë drogë

Kronika e Zezë
Shikojeni super-aksionin e njësitit antidrogë në Mitrovicën Veriore (Video)

Shikojeni super-aksionin e njësitit antidrogë në Mitrovicën Veriore (Video)

Kronika e Zezë