LAJMI I FUNDIT:

Opel Astra

12 Artikuj

Opel do të jetë marka e vetme e Stellantis Group do të marrë pjesë në panairin e veturave në Mynih

Opel do të jetë marka e vetme e Stellantis Group do të marrë pjesë në panairin e veturave në Mynih

Auto Lajme
Opel prezantoi Astra që lëvizë vetëm me energji elektrike

Opel prezantoi Astra që lëvizë vetëm me energji elektrike

Auto Lajme
Opel Astra më e fuqishme elektrike mund të rivalizojë VW ID.3 GTX

Opel Astra më e fuqishme elektrike mund të rivalizojë VW ID.3 GTX

Auto Lajme
Opel Astra e re është modeluar sipas markës legjendare të Kadettit

Opel Astra e re është modeluar sipas markës legjendare të Kadettit

Modelet e Reja
Opel ka prezantuar Astra-n e re dhe ka njoftuar një çmim fillestar prej 22,454 euro

Opel ka prezantuar Astra-n e re dhe ka njoftuar një çmim fillestar prej 22,454 euro

Auto Lajme
Tri dekada Opel Astra: Pesë gjenerata të suksesshme

Tri dekada Opel Astra: Pesë gjenerata të suksesshme

Auto Lajme
Një kthesë radikale në Opel: Kjo është Astra e re

Një kthesë radikale në Opel: Kjo është Astra e re

Auto Lajme
Opel sërish ngacmon imagjinatën e adhuruesve – publikoi imazhe të Astras

Opel sërish ngacmon imagjinatën e adhuruesve – publikoi imazhe të Astras

Koncepte
Opel Astra i ri po vjen në fund të vitit

Opel Astra i ri po vjen në fund të vitit

Auto Lajme
Opel tregon fotografitë e para të Astras elektrike

Opel tregon fotografitë e para të Astras elektrike

Auto Lajme
Pesë veturat më të kërkuara në Evropë (Foto)

Pesë veturat më të kërkuara në Evropë (Foto)

Modelet e Reja
Opel Astra zgjidhet vetura më e mirë evropiane për vitin 2016

Opel Astra zgjidhet vetura më e mirë evropiane për vitin 2016

Auto Lajme