LAJMI I FUNDIT:

One Direction

26 Artikuj

Louis Tomlinson ndahet nga modelja Eleanor Calder pas pesë vitesh lidhje

Louis Tomlinson ndahet nga modelja Eleanor Calder pas pesë vitesh lidhje

Yjet
Dikur miq të ngushtë, Liam Payne thotë se ka shumë arsye se përse nuk e pëlqen Zayn Malik

Dikur miq të ngushtë, Liam Payne thotë se ka shumë arsye se përse nuk e pëlqen Zayn Malik

Yjet
Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

Yjet
“One Direction” mund të rikthehen bashkë në vitin 2021

“One Direction” mund të rikthehen bashkë në vitin 2021

Muzikë
Harry Styles me pasuri prej 50 milionë dollarë, pasi u largua nga grupi “One Direction”

Harry Styles me pasuri prej 50 milionë dollarë, pasi u largua nga grupi “One Direction”

Yjet
Niall Horan i bashkangjitet protestës nën moton “Black Lives Matter”

Niall Horan i bashkangjitet protestës nën moton “Black Lives Matter”

Yjet
Liam Payne uron ish-shokun Zayn Malik për shtatëzaninë e Gigi Hadidit

Liam Payne uron ish-shokun Zayn Malik për shtatëzaninë e Gigi Hadidit

Yjet
Liam Payne flet për ribashkimin e grupit “One Direction”

Liam Payne flet për ribashkimin e grupit “One Direction”

Po Flitet
Zayn nuk do të jetë pjesën në 10-vjetorin e “One Direction”?

Zayn nuk do të jetë pjesën në 10-vjetorin e “One Direction”?

Po Flitet
Liam Payne ishte përballur me bulizëm pas dështimit të parë në “X Factor”

Liam Payne ishte përballur me bulizëm pas dështimit të parë në “X Factor”

Yjet
“One Direction” planifikon të festojë 10-vjetorin në muajin korrik

“One Direction” planifikon të festojë 10-vjetorin në muajin korrik

Po Flitet
“Qendro në shtëpi, qëndroni të sigurt” – Harry Styles shet bluza me mbishkrim për të ndaluar përhapjen e COVID-19

“Qendro në shtëpi, qëndroni të sigurt” – Harry Styles shet bluza me mbishkrim për të ndaluar përhapjen e COVID-19

Yjet
Niall Horan anulon turneun botëror për shkak të coronavirus

Niall Horan anulon turneun botëror për shkak të coronavirus

Muzikë
Harry Styles në ankth për shkak të coronavirusit, qëndron i izoluar me miqtë e tij në Los Angeles

Harry Styles në ankth për shkak të coronavirusit, qëndron i izoluar me miqtë e tij në Los Angeles

Po Flitet
Liam Payne dhuron 360 mijë shujta për personat në nevojë

Liam Payne dhuron 360 mijë shujta për personat në nevojë

Yjet
Harry Styles është modeli i ri i Guccit

Harry Styles është modeli i ri i Guccit

Yjet
Me këngën “Medicine”, Harry Styles nxit thashetheme rreth orientimit të tij seksual

Me këngën “Medicine”, Harry Styles nxit thashetheme rreth orientimit të tij seksual

Po Flitet
Nëna i dhuroi biletën për koncert te këngëtari i preferuar, reagimi saj ishte i pa pritshëm (Video)

Nëna i dhuroi biletën për koncert te këngëtari i preferuar, reagimi saj ishte i pa pritshëm (Video)

Fun Lajme
Styles nxjerr në shitje shtëpinë panoramike për 7.5 milionë euro (Foto)

Styles nxjerr në shitje shtëpinë panoramike për 7.5 milionë euro (Foto)

Yjet
Liam Payne dhe Cheryl Cole duan më shumë fëmijë (Foto)

Liam Payne dhe Cheryl Cole duan më shumë fëmijë (Foto)

Po Flitet
Shtatë vite pasi u krijua grupi, ja sa vlejnë sot djemtë e One Direction

Shtatë vite pasi u krijua grupi, ja sa vlejnë sot djemtë e One Direction

Yjet
Harry Styles i “One Direction”, arsyeja që Dua Lipa u nda nga i dashuri? (Foto)

Harry Styles i “One Direction”, arsyeja që Dua Lipa u nda nga i dashuri? (Foto)

Po Flitet
Anëtari i One Direction sulmon një fotograf dhe rrëzon një femër – arrestohet në aeroport (Video)

Anëtari i One Direction sulmon një fotograf dhe rrëzon një femër – arrestohet në aeroport (Video)

Po Flitet
Të famshmit më të paguar nën 30-vjeç gjatë vitit 2016, në mesin e tyre superylli i Barcës

Të famshmit më të paguar nën 30-vjeç gjatë vitit 2016, në mesin e tyre superylli i Barcës

Yjet