LAJMI I FUNDIT:

Olti Curri

17 Artikuj

Olti Curri thotë se finalja e madhe e Big Brother VIP Albania mund të jetë këtë të shtunë

Olti Curri thotë se finalja e madhe e Big Brother VIP Albania mund të jetë këtë të shtunë

Yjet
Vazhdojnë përplasja mes Xhulit dhe Mbresës: Të jap para nëse do që të bësh ndërhyrje estetike

Vazhdojnë përplasja mes Xhulit dhe Mbresës: Të jap para nëse do që të bësh ndërhyrje estetike

TV / Film
Labi dhe Anxhela do të vijnë me duet

Labi dhe Anxhela do të vijnë me duet

Muzikë
Opinionisti Olti Curri i drejtohet Stresit: Feja e ndalon edhe promovimin e drogës, seksit dhe alkoolit

Opinionisti Olti Curri i drejtohet Stresit: Feja e ndalon edhe promovimin e drogës, seksit dhe alkoolit

Yjet
Gjatë debatit me Urimin dhe Alisën, Olti Curri bëri gjest të papërshtatshëm para kamerave në transmetim direkt

Gjatë debatit me Urimin dhe Alisën, Olti Curri bëri gjest të papërshtatshëm para kamerave në transmetim direkt

Yjet
Raporti me Gresën dhe ish-gruan e tij, Olti Curri i drejtohet Stresit: Po më kujton historinë e trekëndëshit ‘Trixa, Donald dhe Bora’

Raporti me Gresën dhe ish-gruan e tij, Olti Curri i drejtohet Stresit: Po më kujton historinë e trekëndëshit ‘Trixa, Donald dhe Bora’

Yjet
“U bë këngëtare pa fijen e zërit, e para që shkoi në Dubai”, Fjolla Morina i kundërpërgjigjet Olti Currit

“U bë këngëtare pa fijen e zërit, e para që shkoi në Dubai”, Fjolla Morina i kundërpërgjigjet Olti Currit

Yjet
Olti Curri: Ndiej detyrim si shqiptar që dhimbja e luftës të mos përdoret si temë debati banal

Olti Curri: Ndiej detyrim si shqiptar që dhimbja e luftës të mos përdoret si temë debati banal

Yjet
Mësohen e emrat e anëtarëve të jurisë në ‘Top Talent 3’

Mësohen e emrat e anëtarëve të jurisë në ‘Top Talent 3’

TV / Film
Olti Curri thotë se Morena Taraku nuk e meriton epitetin këngëtare

Olti Curri thotë se Morena Taraku nuk e meriton epitetin këngëtare

Yjet
Fjolla Morina ironizon me ata që ia kritikojnë video projektin e fundit

Fjolla Morina ironizon me ata që ia kritikojnë video projektin e fundit

Yjet
Debat virtual mes Noizyt dhe Olti Currit – pasi quhet homoseksual nga reperi, blogeri e akuzon Noizyn se i merr paratë nga Blerim Destani

Debat virtual mes Noizyt dhe Olti Currit – pasi quhet homoseksual nga reperi, blogeri e akuzon Noizyn se i merr paratë nga Blerim Destani

Po Flitet
Dikur e kritikoi publikisht, tani Fifi i del në mbrojtje Taynës pas kritikave që mori për promovimin e bamirësisë që po bën për Ramazan

Dikur e kritikoi publikisht, tani Fifi i del në mbrojtje Taynës pas kritikave që mori për promovimin e bamirësisë që po bën për Ramazan

Yjet
Soni Malaj dhe Olti Curri, pas gjyqit, për herë të parë publikisht bashkë

Soni Malaj dhe Olti Curri, pas gjyqit, për herë të parë publikisht bashkë

Po Flitet
Plot të reja në “Big Brother 9”

Plot të reja në “Big Brother 9”

TV / Film
Formula e re e përzgjedhjes së konkurrentëve në Kënga Magjike

Formula e re e përzgjedhjes së konkurrentëve në Kënga Magjike

Muzikë
Soni e paditë Olti Currin (Foto)

Soni e paditë Olti Currin (Foto)

Po Flitet