LAJMI I FUNDIT:
Olta Gixhari

Olta Gixhari

226 Artikuj

Olta Gixharri me fustan transparent, shfaq të brendshmet dhe gjoksin (Foto)

Olta Gixharri me fustan transparent, shfaq të brendshmet dhe gjoksin (Foto)

Yjet
“Binjakët” e VIP-ave shqiptarë, ngjashmëri e frikshme! (Foto)

“Binjakët” e VIP-ave shqiptarë, ngjashmëri e frikshme! (Foto)

Yjet
“Your Face Sounds Familiar” sjell emocione, përloten live Olta Gixhari dhe Beatrix Ramosaj

“Your Face Sounds Familiar” sjell emocione, përloten live Olta Gixhari dhe Beatrix Ramosaj

Yjet
Dëmshpërblehet përmes gjyqit 5500 euro Olta Gixhari

Dëmshpërblehet përmes gjyqit 5500 euro Olta Gixhari

Yjet
Olta Gixhari në gjyq me vajzën e deputetit shqiptar, fiton 5500 euro dëmshpërblim

Olta Gixhari në gjyq me vajzën e deputetit shqiptar, fiton 5500 euro dëmshpërblim

Po Flitet
Olta Gixhari dhe këngëtari gjakovar të dashuruar? Ai e bën tatuazh në trup (Foto)

Olta Gixhari dhe këngëtari gjakovar të dashuruar? Ai e bën tatuazh në trup (Foto)

Po Flitet
Olta Gixhari nuk i ndahet as në ushtrime Valon Shehut (Foto)

Olta Gixhari nuk i ndahet as në ushtrime Valon Shehut (Foto)

Yjet
Puthje në buzë mes Olta Gixharit dhe Beatrix Ramosajt, Arian Çani: Bëre mirë që puthe Oltën, nuk je në shijet e mija! (Video)

Puthje në buzë mes Olta Gixharit dhe Beatrix Ramosajt, Arian Çani: Bëre mirë që puthe Oltën, nuk je në shijet e mija! (Video)

TV / Film
Ky është momenti kur Olta Gixhari dhe Beatrix Ramosaj puthen në buzë (Video)

Ky është momenti kur Olta Gixhari dhe Beatrix Ramosaj puthen në buzë (Video)

TV / Film
Olta Gixhari dëshiron të lindë vajzë, që ta martojë me djalin e prezantueses shqiptare (Foto)

Olta Gixhari dëshiron të lindë vajzë, që ta martojë me djalin e prezantueses shqiptare (Foto)

Yjet
Deklarata e Olta Gixharit: Të dua shumë Sandër Gjoka, gjithmonë të kam dashur (Video)

Deklarata e Olta Gixharit: Të dua shumë Sandër Gjoka, gjithmonë të kam dashur (Video)

TV / Film
Albërie Hadërgjonaj dhe Olta Gixharri kritikohen për veshjet provokuese në “YFSF” (Foto)

Albërie Hadërgjonaj dhe Olta Gixharri kritikohen për veshjet provokuese në “YFSF” (Foto)

TV / Film
Këta janë artistët shqiptarë që pranojnë publikisht se janë të varfër! (Foto)

Këta janë artistët shqiptarë që pranojnë publikisht se janë të varfër! (Foto)

Yjet
Olta Gixhari zhvishet mbi tavolinë para Ermalit për të dëshmuar nëse mban të brendshme (Foto/Video)

Olta Gixhari zhvishet mbi tavolinë para Ermalit për të dëshmuar nëse mban të brendshme (Foto/Video)

Yjet
Olta Gixhari zhvishet sonte para Ermal Mamaqit (Video)

Olta Gixhari zhvishet sonte para Ermal Mamaqit (Video)

TV / Film
Olta Gixhari në vend të Bleona Qeretit?

Olta Gixhari në vend të Bleona Qeretit?

Po Flitet
Olta Gixhari puthje pasionante në skenën e teatrit! (Foto)

Olta Gixhari puthje pasionante në skenën e teatrit! (Foto)

Yjet
Olta bëhet gati për shfaqje, por ekspozon format e saj (Foto)

Olta bëhet gati për shfaqje, por ekspozon format e saj (Foto)

Yjet
Olta Gixhari thotë se ka dy gjëra të përbashkëta me Donald Trump (Foto)

Olta Gixhari thotë se ka dy gjëra të përbashkëta me Donald Trump (Foto)

Yjet
Olta Gixhari, në një lidhje të re? Ja biznesmeni i marrosur pas aktores

Olta Gixhari, në një lidhje të re? Ja biznesmeni i marrosur pas aktores

Po Flitet
Olta Gixhari, seksi në moçal (Foto)

Olta Gixhari, seksi në moçal (Foto)

Po Flitet
Olta Gixhari, kaq atraktive duket kur ngritet nga shtrati (Foto)

Olta Gixhari, kaq atraktive duket kur ngritet nga shtrati (Foto)

Po Flitet
Olta Gixharit “për pak” sa nuk i del “zogu” (Foto)

Olta Gixharit “për pak” sa nuk i del “zogu” (Foto)

Po Flitet
Aktorja shqiptare ndahet nga i dashuri

Aktorja shqiptare ndahet nga i dashuri

Yjet