LAJMI I FUNDIT:
Olta Gixhari

Olta Gixhari

229 Artikuj

Me foto nga bregdeti, Olta Gixhari bën një paralajmërim: Qetësia përpara stuhisë

Me foto nga bregdeti, Olta Gixhari bën një paralajmërim: Qetësia përpara stuhisë

Yjet
Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Butrint Avdyli
E përmendin bashkë me djalin dhe bashkëshortin, Olta reagon ndaj Luizit

E përmendin bashkë me djalin dhe bashkëshortin, Olta reagon ndaj Luizit

Yjet
Olta Gixhari për Luiz Ejllin: E dua shumë po nuk e pranoj nga inati

Olta Gixhari për Luiz Ejllin: E dua shumë po nuk e pranoj nga inati

Yjet
Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin

Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin

Yjet
Pas daljes nga Big Brother VIP Albania, Jori Delli takohet me Olta Gixharin

Pas daljes nga Big Brother VIP Albania, Jori Delli takohet me Olta Gixharin

Yjet
Olta Gixhari pozon krah Valdrin Sahitit: Mos prisni sjellje të zakonshme nga njerëz të jashtëzakonshëm, jemi në tranzit

Olta Gixhari pozon krah Valdrin Sahitit: Mos prisni sjellje të zakonshme nga njerëz të jashtëzakonshëm, jemi në tranzit

Yjet
Olta Gixhari qesh me propozimin e Luizit: Nuk e kanë të gjatë, e kam thënë që nuk kanë kimi me njëri-tjetrin

Olta Gixhari qesh me propozimin e Luizit: Nuk e kanë të gjatë, e kam thënë që nuk kanë kimi me njëri-tjetrin

Yjet
Olta Gixhari rikthehet në studion e Big Brother: Efi nuk mund të më zëvendësojë mua

Olta Gixhari rikthehet në studion e Big Brother: Efi nuk mund të më zëvendësojë mua

Yjet
Olta Gixhari: Jam e bindur që Luizi do ta fitojë Big Brotherin, e kam parë jashtë se sa shumë e duan njerëzit

Olta Gixhari: Jam e bindur që Luizi do ta fitojë Big Brotherin, e kam parë jashtë se sa shumë e duan njerëzit

Yjet
Pas daljes nga BBVA, Olta Gixhari dhe Armaldo Kllogjeri shihen në shoqëri të njëri-tjetrit

Pas daljes nga BBVA, Olta Gixhari dhe Armaldo Kllogjeri shihen në shoqëri të njëri-tjetrit

Yjet
Efi: Dikush duhet të zërë vendin e Oltës

Efi: Dikush duhet të zërë vendin e Oltës

Yjet
Olta Gixhari: Po mendoj që mund ta fitoj BBVA edhe pse jam jashtë

Olta Gixhari: Po mendoj që mund ta fitoj BBVA edhe pse jam jashtë

Yjet
Olta Gixhari: Thashethemi më i çmendur që kam dëgjuar jashtë është që burri im ka blerë çmimin e madh të Big Brother

Olta Gixhari: Thashethemi më i çmendur që kam dëgjuar jashtë është që burri im ka blerë çmimin e madh të Big Brother

Yjet
Olta Gixhari: Luizi është super lojtar dhe një mashtrues profesionist

Olta Gixhari: Luizi është super lojtar dhe një mashtrues profesionist

Yjet
Olta Gixhari flet pas daljes nga BBVA për bashkëshortin: E kishte marrë malli shumë, nga mendorja ishte shumë mirë

Olta Gixhari flet pas daljes nga BBVA për bashkëshortin: E kishte marrë malli shumë, nga mendorja ishte shumë mirë

Yjet
Fenomeni ‘Luiz’, Olta Gixhari me ironi: Duhet të ngrihet një lapidar për të në çdo lagje

Fenomeni ‘Luiz’, Olta Gixhari me ironi: Duhet të ngrihet një lapidar për të në çdo lagje

Yjet
Pas largimit nga BBVA, Olta Gixhari bën postimin e veçantë përkrah të birit: E gjitha bota ime në një foto

Pas largimit nga BBVA, Olta Gixhari bën postimin e veçantë përkrah të birit: E gjitha bota ime në një foto

Yjet
Olta Gixhari tregon mbështetjen për Deamishelin pas daljes nga shtëpia

Olta Gixhari tregon mbështetjen për Deamishelin pas daljes nga shtëpia

Yjet
Kejvina i del në mbrojtje Deamishelit: Luizi të do aq sa e donte Oltën brenda, jeni luftarake e nuk lëpiheni për t’u dukur bukur në publik

Kejvina i del në mbrojtje Deamishelit: Luizi të do aq sa e donte Oltën brenda, jeni luftarake e nuk lëpiheni për t’u dukur bukur në publik

Yjet
Olta Gixhari thotë se me kënaqësi do t’i merrte Kiarën dhe Luizin me pushime, burri i ndërhyn dhe i thotë “Jo”

Olta Gixhari thotë se me kënaqësi do t’i merrte Kiarën dhe Luizin me pushime, burri i ndërhyn dhe i thotë “Jo”

Yjet
Olta Gixhari: Do të doja shumë që Big Brotherin ta fitonte Deamishel

Olta Gixhari: Do të doja shumë që Big Brotherin ta fitonte Deamishel

Yjet
Bashkëshorti i Oltës rrëfehet pak para largimit të saj: Nuk më pëlqeu si luajti në fillim, Luizi në atë lojë është perfekt

Bashkëshorti i Oltës rrëfehet pak para largimit të saj: Nuk më pëlqeu si luajti në fillim, Luizi në atë lojë është perfekt

Yjet
“Më ka harruar, nuk më njohu” – takimi emocionues i Oltës me të birin pak para daljes nga shtëpia

“Më ka harruar, nuk më njohu” – takimi emocionues i Oltës me të birin pak para daljes nga shtëpia

Yjet