LAJMI I FUNDIT:

Nuri Sahin

17 Artikuj

“Isha top lojtar, por kjo nuk mjaftonte”, Nuri Sahin rrëfen kohën e tij te Real Madridi

“Isha top lojtar, por kjo nuk mjaftonte”, Nuri Sahin rrëfen kohën e tij te Real Madridi

La Liga
Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Liga e Kampionëve
Borussia Dortmund, klubi me strategjinë më të mirë të shitblerjeve në futbollin botëror

Borussia Dortmund, klubi me strategjinë më të mirë të shitblerjeve në futbollin botëror

Shkumbin Pireva
Real Madridi në probleme të mëdha me transferimet e fundit

Real Madridi në probleme të mëdha me transferimet e fundit

La Liga
Lista me top-lojtarët që janë të lirë për t’u transferuar në këtë verë

Lista me top-lojtarët që janë të lirë për t’u transferuar në këtë verë

Ndërkombëtare
Një formacion me lojtarë të njohur, por që te Real Madridi dolën të jenë ‘dështakë’

Një formacion me lojtarë të njohur, por që te Real Madridi dolën të jenë ‘dështakë’

La Liga
Rashica e impresionon Nuri Sahinin, turku e duartroket yllin e Kosovës

Rashica e impresionon Nuri Sahinin, turku e duartroket yllin e Kosovës

Bundesliga
Drejt finales Real Madrid – Liverpool: Nëntë futbollistët që kanë luajtur me të dy skuadrat

Drejt finales Real Madrid – Liverpool: Nëntë futbollistët që kanë luajtur me të dy skuadrat

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Sahin pensionohet nga Kombëtarja e Turqisë (Foto)

Zyrtare: Sahin pensionohet nga Kombëtarja e Turqisë (Foto)

Përfaqësueset
Aubameyang i shënon Milanit, Bacca ngushton epërsinë e BVB-së (Video)

Aubameyang i shënon Milanit, Bacca ngushton epërsinë e BVB-së (Video)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Nuri Sahin vazhdon kontratën me Dortmundin

Zyrtare: Nuri Sahin vazhdon kontratën me Dortmundin

Bundesliga
Lojtarët e BVB reagojnë ndaj UEFA-s: Askush nuk mund të luante pas asaj që ndodhi, ne jemi njerëz

Lojtarët e BVB reagojnë ndaj UEFA-s: Askush nuk mund të luante pas asaj që ndodhi, ne jemi njerëz

Liga e Kampionëve
Sahin në Serie A

Sahin në Serie A

Serie A
Dortmundin e kaplon ‘mallkimi’, infermieria numëron nëntë futbollistë të lënduar

Dortmundin e kaplon ‘mallkimi’, infermieria numëron nëntë futbollistë të lënduar

Bundesliga
Nuri Sahin te gjiganti turk

Nuri Sahin te gjiganti turk

Bundesliga
Këta janë 10-të futbollistët që po i kërkon Liverpooli (Foto)

Këta janë 10-të futbollistët që po i kërkon Liverpooli (Foto)

Premier League
Football Leaks publikon kontratat marramendëse të Carvajalit dhe Sahinit

Football Leaks publikon kontratat marramendëse të Carvajalit dhe Sahinit

Lavdim Pireva