LAJMI I FUNDIT:

Nudo

27 Artikuj

Pronarët e një fushe të lulediellit në Angli u kërkojnë vizitorëve të mos bëjnë foto nudo

Pronarët e një fushe të lulediellit në Angli u kërkojnë vizitorëve të mos bëjnë foto nudo

Fun Lajme
Doli nudo para Prokurorisë në Tiranë, kolumbiania protestonte për zvarritjen e hetimeve

Doli nudo para Prokurorisë në Tiranë, kolumbiania protestonte për zvarritjen e hetimeve

Shqipëri
Shokon një vajzë në Tiranë, shkon nudo në derë të prokurorisë

Shokon një vajzë në Tiranë, shkon nudo në derë të prokurorisë

Shqipëri
Frank Auerbach dhe pikturat e fundit të jetës!

Frank Auerbach dhe pikturat e fundit të jetës!

Piktura
Jennifer Lopez pozon e zhveshur për koleksionin e këpucëve me flokët që mbulojnë trupin

Jennifer Lopez pozon e zhveshur për koleksionin e këpucëve me flokët që mbulojnë trupin

Modë
Kate Moss, nudo dhe pa grim në fushatën e re Bottega Veneta

Kate Moss, nudo dhe pa grim në fushatën e re Bottega Veneta

Moda
Britney pozon sërish e zhveshur, pavarësisht lutjeve të djemve të saj që të mos e bëjë këtë

Britney pozon sërish e zhveshur, pavarësisht lutjeve të djemve të saj që të mos e bëjë këtë

Po Flitet
Nudizmi në monedhat dhe kartëmonedhat shqiptare

Nudizmi në monedhat dhe kartëmonedhat shqiptare

Cult+
Imazhe të zhveshura të më shumë se 100,000 grave janë krijuar nga fotot e mediave sociale dhe janë shpërndarë në internet

Imazhe të zhveshura të më shumë se 100,000 grave janë krijuar nga fotot e mediave sociale dhe janë shpërndarë në internet

Lajme Teknologji
Gwyneth Paltrow pozon krejtësisht e zhveshur në ditëlindjen e saj

Gwyneth Paltrow pozon krejtësisht e zhveshur në ditëlindjen e saj

Yjet
Sporti dhe arti

Sporti dhe arti

Cult+
Sam Smith shpërndan një fotografi, në të cilën shfaqet krejtësisht i zhveshur në plazh

Sam Smith shpërndan një fotografi, në të cilën shfaqet krejtësisht i zhveshur në plazh

Yjet
Zoe Saldana reagon ndaj publikimi të fotografive, ku shfaqet një femër e zhveshur dhe thuhet se është ajo

Zoe Saldana reagon ndaj publikimi të fotografive, ku shfaqet një femër e zhveshur dhe thuhet se është ajo

Po Flitet
Nudot në kohët moderne

Nudot në kohët moderne

Piktura
Erotika dhe artistët e Rilindjes

Erotika dhe artistët e Rilindjes

Piktura
Maks Velo: Nuk kam modele për nudot, s’ vjen njeri të pozojë

Maks Velo: Nuk kam modele për nudot, s’ vjen njeri të pozojë

Cult+
Identiteti i modeles, prapa nudos më “skandaloze” në histori!

Identiteti i modeles, prapa nudos më “skandaloze” në histori!

Piktura
Ekspozitë personale e artistit të fotografisë, Fahredin Spahija

Ekspozitë personale e artistit të fotografisë, Fahredin Spahija

Cult+
Ekspozohen për herë të parë, nudot e grave ruse të Pandi Meles (Video)

Ekspozohen për herë të parë, nudot e grave ruse të Pandi Meles (Video)

Piktura
Publikohen fotografitë nudo të Marilyn Monroe në pishinë, do të shiten për 26 mijë dollarë në ankand (Foto, +18)

Publikohen fotografitë nudo të Marilyn Monroe në pishinë, do të shiten për 26 mijë dollarë në ankand (Foto, +18)

Po Flitet
Policia në hall me pushueset nudo që refuzojnë të mbulojnë gjoksin (Foto/Video, +16)

Policia në hall me pushueset nudo që refuzojnë të mbulojnë gjoksin (Foto/Video, +16)

Fun Lajme
Një kompani pastrimi ofron 52 euro për një orë pune, për të gjitha ato femra që pranojnë të punojnë nudo (Foto, +18)

Një kompani pastrimi ofron 52 euro për një orë pune, për të gjitha ato femra që pranojnë të punojnë nudo (Foto, +18)

Interesante
Çfarë nuk është në rregull në këtë fotografi? (Foto)

Çfarë nuk është në rregull në këtë fotografi? (Foto)

Dështime
Donte të kujtonte gjyshin e vdekur, ngatërron fotot poston ato nudo (Foto, +18)

Donte të kujtonte gjyshin e vdekur, ngatërron fotot poston ato nudo (Foto, +18)

Dështime