LAJMI I FUNDIT:

Novi Pazari

18 Artikuj

Ka përfunduar zhvarrosja e trupit të Muamer Zukorliqit – pas autopsisë, trupi i tij do të varroset diku tjetër

Ka përfunduar zhvarrosja e trupit të Muamer Zukorliqit – pas autopsisë, trupi i tij do të varroset diku tjetër

Serbia
Dyshime se një helmim i shkaktoi vdekjen, të premten bëhet zhvarrosja dhe autopsia e trupit të Muamer Zukorliqit

Dyshime se një helmim i shkaktoi vdekjen, të premten bëhet zhvarrosja dhe autopsia e trupit të Muamer Zukorliqit

Serbia
Ka dyshime për helmimin e tij, gruaja e të ndjerit Muamer Zukorliq thotë se myftiu ishte kërcënuar që nga viti 2006

Ka dyshime për helmimin e tij, gruaja e të ndjerit Muamer Zukorliq thotë se myftiu ishte kërcënuar që nga viti 2006

Serbia
Rrahje masive në Novi Pazar, grushta, shqelma e karrige brenda një kafiterie – kamera e sigurisë filmon gjithçka

Rrahje masive në Novi Pazar, grushta, shqelma e karrige brenda një kafiterie – kamera e sigurisë filmon gjithçka

Serbia
Tridhjetë plumba në drejtim të tyre: Pamjet nga vendi i ngjarjes dhe detajet e sulmit në një shisha-bar në Berlin, ku u plagosën tre persona nga Serbia

Tridhjetë plumba në drejtim të tyre: Pamjet nga vendi i ngjarjes dhe detajet e sulmit në një shisha-bar në Berlin, ku u plagosën tre persona nga Serbia

Nga Bota
Situatë e rëndë në Novi Pazar të Serbisë, vetëm gjatë natës nga coronavirusi vdiqën 10 persona

Situatë e rëndë në Novi Pazar të Serbisë, vetëm gjatë natës nga coronavirusi vdiqën 10 persona

Ballkan
Vajza nga Novi Pazari, pas 15 vitesh e kuptoi që është shqiptare

Vajza nga Novi Pazari, pas 15 vitesh e kuptoi që është shqiptare

Kosovë
Erdogan: Marrëdhëniet me Serbinë në një nivel “perfekt”, Turqia do të hapë konsullatë në Novi Pazar

Erdogan: Marrëdhëniet me Serbinë në një nivel “perfekt”, Turqia do të hapë konsullatë në Novi Pazar

Ballkan
Bashkëpunimi i partizanëve me çetnikët, për ta okupuara Sanxhakun

Bashkëpunimi i partizanëve me çetnikët, për ta okupuara Sanxhakun

Ismet Azizi
Fjalimi i Shaban Polluzhës dhe Mulla Ilaz Brojës në Sanxhak, në vjeshtën e vitit 1941

Fjalimi i Shaban Polluzhës dhe Mulla Ilaz Brojës në Sanxhak, në vjeshtën e vitit 1941

Ismet Azizi
Udhëpërshkrim nga Sanxhaku i Novi Pazarit: Kur gjuha përcakton kombin – si u shndërruan shqiptarët në boshnjakë?

Udhëpërshkrim nga Sanxhaku i Novi Pazarit: Kur gjuha përcakton kombin – si u shndërruan shqiptarët në boshnjakë?

Daut Dauti
Vulin tregon çka do të ndodhë me Pacollin, nëse provon të shkojë në Novi Pazar

Vulin tregon çka do të ndodhë me Pacollin, nëse provon të shkojë në Novi Pazar

Kosovë
Konfirmon MPJ: Beogradi nuk lejon vizitën e zv.kryeministrit Pacolli në Novi Pazar

Konfirmon MPJ: Beogradi nuk lejon vizitën e zv.kryeministrit Pacolli në Novi Pazar

Kosovë
Erdogan shpallet qytetar nderi i Novi Pazarit

Erdogan shpallet qytetar nderi i Novi Pazarit

Nga Bota
Familja shqiptare Shkreli, që jeton në Novi Pazar

Familja shqiptare Shkreli, që jeton në Novi Pazar

Kosovë
Erdogan është pritur me ngrohtësi në Novi Pazar

Erdogan është pritur me ngrohtësi në Novi Pazar

Nga Bota
Novi Pazari shndërrohet në shesh xhirimi, mbushet me flamujt kuqezi dhe të UÇK-së (Foto)

Novi Pazari shndërrohet në shesh xhirimi, mbushet me flamujt kuqezi dhe të UÇK-së (Foto)

Filmi
Viti 1904 dhe Tregu i Ri i dominuar nga plisat: Xhirimi i parë pamor i shqiptarëve: (Video)

Viti 1904 dhe Tregu i Ri i dominuar nga plisat: Xhirimi i parë pamor i shqiptarëve: (Video)

Filmi