LAJMI I FUNDIT:

Nottingham

37 Artikuj

Momenti i arrestimit të personit që dyshohet se vrau tre persona dhe plagosi tre të tjerë në Nottingham të Anglisë

Momenti i arrestimit të personit që dyshohet se vrau tre persona dhe plagosi tre të tjerë në Nottingham të Anglisë

Evropa
Tre të vdekur dhe një i arrestuar pasi policia shpalli një “incident të madh” në Nottingham të Anglisë

Tre të vdekur dhe një i arrestuar pasi policia shpalli një “incident të madh” në Nottingham të Anglisë

Evropa
Pesë gola për 25 minuta – Liverpooli fiton dramën me Nottingham

Pesë gola për 25 minuta – Liverpooli fiton dramën me Nottingham

Premier League
Kur nuk e qëllon portën nga pesë metra – gabimi i Haaland i kushtoi Manchester Cityt

Kur nuk e qëllon portën nga pesë metra – gabimi i Haaland i kushtoi Manchester Cityt

Premier League
Nottigham 1-1 Man City: Haaland lojtari më i dobët në fushë

Nottigham 1-1 Man City: Haaland lojtari më i dobët në fushë

Premier League
Man Utd fiton edhe ndeshjen kthyese ndaj Nottingham për të kaluar në finale të EFL Cup

Man Utd fiton edhe ndeshjen kthyese ndaj Nottingham për të kaluar në finale të EFL Cup

Premier League
Manchester United bën hap të madh drejt finales në EFL Cup, fiton si mysafir i Nottingham  

Manchester United bën hap të madh drejt finales në EFL Cup, fiton si mysafir i Nottingham  

Premier League
Si në “filma horror” – i panjohuri futet në makinën e një gruaje në Angli derisa ndaloi në semaforë – ajo e vëren nga pasqyra që dikush gjendet brenda

Si në “filma horror” – i panjohuri futet në makinën e një gruaje në Angli derisa ndaloi në semaforë – ajo e vëren nga pasqyra që dikush gjendet brenda

Evropa
Me maska kundër coronavirusit, plaçkitën një shtëpi – autoritetet burgosin dy hajdutët në Angli

Me maska kundër coronavirusit, plaçkitën një shtëpi – autoritetet burgosin dy hajdutët në Angli

Nga Bota
Hajnat e armatosur futen në market për të kryer vjedhje, pendohen keq – pronari ua merr revolen dhe i rrah

Hajnat e armatosur futen në market për të kryer vjedhje, pendohen keq – pronari ua merr revolen dhe i rrah

Nga Bota
Kamerieri u rrëzua derisa po shërbente, nuk e rrëzoi asnjë nga katër pjatat që i kishte në dorë

Kamerieri u rrëzua derisa po shërbente, nuk e rrëzoi asnjë nga katër pjatat që i kishte në dorë

Fun Lajme
Fustani elegant që e bleu nëpërmjet internetit, ngjante më shumë me qesen e mbeturinave (Foto)

Fustani elegant që e bleu nëpërmjet internetit, ngjante më shumë me qesen e mbeturinave (Foto)

Dështime
Prisnin në radhë për të hyrë në klubin e natës, befasuan me ngjyrat e njëjta të veshjeve (Foto)

Prisnin në radhë për të hyrë në klubin e natës, befasuan me ngjyrat e njëjta të veshjeve (Foto)

Fun Lajme
Vallëzimi dinamik i babait me të bijën, gjatë ceremonisë së saj martesore (Video)

Vallëzimi dinamik i babait me të bijën, gjatë ceremonisë së saj martesore (Video)

Fun Lajme
Polici i trafikut në Angli gjobiti kolegët që po kryenin një aksion, kishin parkuar në hapësirë të palejuar (Video)

Polici i trafikut në Angli gjobiti kolegët që po kryenin një aksion, kishin parkuar në hapësirë të palejuar (Video)

Interesante
Kamera e vendosur në makinë filmoi procesin e lindjes së fëmijës në ulëset e prapme (Video)

Kamera e vendosur në makinë filmoi procesin e lindjes së fëmijës në ulëset e prapme (Video)

Interesante
Klouni i ‘pushtuar’ lëvizi çuditshëm mbi tavolinën e muzeut (Video)

Klouni i ‘pushtuar’ lëvizi çuditshëm mbi tavolinën e muzeut (Video)

Fun Lajme
Shoferit të makinës Tesla i morën lejen e vozitjes, për mënyrën si e shfrytëzoi autopilotin (Video)

Shoferit të makinës Tesla i morën lejen e vozitjes, për mënyrën si e shfrytëzoi autopilotin (Video)

Ngjarje
Pas një nate me shumë konsum alkooli, zgjohet nga ‘cimerat’ në mënyrën më të vrazhdë (Video)

Pas një nate me shumë konsum alkooli, zgjohet nga ‘cimerat’ në mënyrën më të vrazhdë (Video)

Dështime
Restoranti shërbeu në dasmë kifle dhe sallata të ambalazhuara, paditet nga nusja e zhgënjyer (Foto)

Restoranti shërbeu në dasmë kifle dhe sallata të ambalazhuara, paditet nga nusja e zhgënjyer (Foto)

Dështime
Nxjerri zvarrë udhëtaren prej autobusit, shoferi suspendohet nga puna (Video)

Nxjerri zvarrë udhëtaren prej autobusit, shoferi suspendohet nga puna (Video)

Dështime
Roja e klubit të natës goditi keq dy vizitorë që nisën të përleshen (Video)

Roja e klubit të natës goditi keq dy vizitorë që nisën të përleshen (Video)

Dështime
Fliste në telefon gjatë vozitjes, përplaset për kamion dhe një veturë (Video)

Fliste në telefon gjatë vozitjes, përplaset për kamion dhe një veturë (Video)

Ngjarje
Ngasja e rrezikshme me karrigen mbi timonin e motoçikletës (Foto)

Ngasja e rrezikshme me karrigen mbi timonin e motoçikletës (Foto)

Dështime