LAJMI I FUNDIT:
Noizy

Noizy

807 Artikuj

Info

Emri i vertetë Rigels Rajku, i lindur më 27 Shtator 1986 në Sukth të Durrësit. Është njëri ndër reperët më të njohur në trevat shqiptare. Ka të edituar në treg disa albume dhe qindra këngë të suksesshme.

Gold Ag ia kthen ‘diss’ Noizyt (Video)

Gold Ag ia kthen ‘diss’ Noizyt (Video)

Muzikë
Noizy nënvlerëson Majkun (Foto/Video)

Noizy nënvlerëson Majkun (Foto/Video)

Yjet
Noizy merr kreun në Top List (Video)

Noizy merr kreun në Top List (Video)

Muzikë
Në çfarë niveli kanë ardhur raportet mes Noizyt dhe Dafinës (Foto/Video)

Në çfarë niveli kanë ardhur raportet mes Noizyt dhe Dafinës (Foto/Video)

Po Flitet
Kjo është pika e dobët e Noizyt (Foto)

Kjo është pika e dobët e Noizyt (Foto)

Yjet
Këngëtarët shqiptarë që jetuan si emigrant (Foto)

Këngëtarët shqiptarë që jetuan si emigrant (Foto)

Yjet
Sa shumë ngjan Noizy me fansin e tij (Foto)

Sa shumë ngjan Noizy me fansin e tij (Foto)

Yjet
Noizy ndalohet nga policia austriake (Video)

Noizy ndalohet nga policia austriake (Video)

Yjet
Ledri e Noizy me nga dy pozicione në “Top Awards”, përjashtohet Tuna

Ledri e Noizy me nga dy pozicione në “Top Awards”, përjashtohet Tuna

Erblina Baleci
Çiljeta ekspozon të pasmet edhe në klip me Noizyn (Foto)

Çiljeta ekspozon të pasmet edhe në klip me Noizyn (Foto)

Yjet
Noizy edhe këtë të premte solli një këngë (Video)

Noizy edhe këtë të premte solli një këngë (Video)

Muzikë
Noizy dhe Blerim Destani me avion privat (Video)

Noizy dhe Blerim Destani me avion privat (Video)

Yjet
Balerina e klipeve ‘të nxehta’ tregon a ka bërë seks me Noizyn, flet për raportet me Stresin dhe Ledrin (Video)

Balerina e klipeve ‘të nxehta’ tregon a ka bërë seks me Noizyn, flet për raportet me Stresin dhe Ledrin (Video)

Po Flitet
Ekskluzive! Kënga e re e Noizyt është ‘diss’ për reperin kosovar (Foto/Video)

Ekskluzive! Kënga e re e Noizyt është ‘diss’ për reperin kosovar (Foto/Video)

Yjet
Noizy publikon klipin ku përdor fjalë banale (Video)

Noizy publikon klipin ku përdor fjalë banale (Video)

Muzikë
Revoltohet organizatori, Ledri anulon koncertin për shkak të Noizyt? (Foto)

Revoltohet organizatori, Ledri anulon koncertin për shkak të Noizyt? (Foto)

Po Flitet
Çiljeta dhe Noizy realizojnë klipin e ri (Foto)

Çiljeta dhe Noizy realizojnë klipin e ri (Foto)

Muzikë
Noziy për pak sa nuk u verbërua (Foto)

Noziy për pak sa nuk u verbërua (Foto)

Yjet
Noizy 19 herë seks brenda natës? Lexoni mesazhet hot (Foto)

Noizy 19 herë seks brenda natës? Lexoni mesazhet hot (Foto)

Yjet
Noizy sërish kopjon këngë (Video)

Noizy sërish kopjon këngë (Video)

Muzikë
Noizy publikon këngën e re me Varrosin (Video)

Noizy publikon këngën e re me Varrosin (Video)

Muzikë
Noizy mban premtimin, çdo të premte nga një klip

Noizy mban premtimin, çdo të premte nga një klip

Muzikë
Gold Ag reperi shqiptar me “Fane Page” më të madh, ja kë lë pas

Gold Ag reperi shqiptar me “Fane Page” më të madh, ja kë lë pas

Erblina Baleci
Noizy me rekord të ri në tunelin e Kalimashit? (Video)

Noizy me rekord të ri në tunelin e Kalimashit? (Video)

Auto Lajme