LAJMI I FUNDIT:
Noizy

Noizy

783 Artikuj

Info

Emri i vertetë Rigels Rajku, i lindur më 27 Shtator 1986 në Sukth të Durrësit. Është njëri ndër reperët më të njohur në trevat shqiptare. Ka të edituar në treg disa albume dhe qindra këngë të suksesshme.

Noizy publikon me klip këngën “Jena Mbretër 2”

Noizy publikon me klip këngën “Jena Mbretër 2”

Muzikë
“Ma ke nxirë jetën”, Stresi zbulon fjalët që ia tha Noizy pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

“Ma ke nxirë jetën”, Stresi zbulon fjalët që ia tha Noizy pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

Yjet
Luizi i kërkon publikisht një bashkëpunim Noizyt

Luizi i kërkon publikisht një bashkëpunim Noizyt

Muzikë
Cllevio tallet me Noizyn pasi mblodhi fansat në sheshin “Nënë Tereza” për të promovuar albumin “Alpha”

Cllevio tallet me Noizyn pasi mblodhi fansat në sheshin “Nënë Tereza” për të promovuar albumin “Alpha”

Yjet
Noizy promovon albumin “Alpha” mes fansash të shumtë që u mblodhën në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë për ta dëgjuar të parët

Noizy promovon albumin “Alpha” mes fansash të shumtë që u mblodhën në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë për ta dëgjuar të parët

Muzikë
Bashkëpunimi i dytë i Yll Limanit me Noizyn “Yalla” lansohet më 7 prill

Bashkëpunimi i dytë i Yll Limanit me Noizyn “Yalla” lansohet më 7 prill

Muzikë
Mozzik i kundërpërgjigjet Noizyt pasi e akuzoi se ka blerë 700 mijë ndjekës

Mozzik i kundërpërgjigjet Noizyt pasi e akuzoi se ka blerë 700 mijë ndjekës

Po Flitet
Mohoi lidhjen me të, Xhuli i përgjigjet Noizyt: E vërteta është se publiku na kanë parë bashkë

Mohoi lidhjen me të, Xhuli i përgjigjet Noizyt: E vërteta është se publiku na kanë parë bashkë

Yjet
Noizy ironizon Mozzikun pasi ai arriti mbi dy milionë ndjekës në Instagram, thotë se i ka të blerë

Noizy ironizon Mozzikun pasi ai arriti mbi dy milionë ndjekës në Instagram, thotë se i ka të blerë

Yjet
Noizy paralajmëron albumin “Alpha”, publikohet më 7 prill

Noizy paralajmëron albumin “Alpha”, publikohet më 7 prill

Muzikë
As Noizy nuk i reziston videos virale me këngën “Jena Mbretër 2”, pjesë e të cilës është Luiz Ejlli

As Noizy nuk i reziston videos virale me këngën “Jena Mbretër 2”, pjesë e të cilës është Luiz Ejlli

Yjet
Nata finale e Big Brother VIP Kosova, Noizy dhe Morena Taraku kërkojnë të votohet sa më shumë Stresi

Nata finale e Big Brother VIP Kosova, Noizy dhe Morena Taraku kërkojnë të votohet sa më shumë Stresi

Yjet
Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

Yjet
Russ Millions, Noizy, RondoDaSosa dhe Capo Plaza publikojnë këngën e re “Dancer”

Russ Millions, Noizy, RondoDaSosa dhe Capo Plaza publikojnë këngën e re “Dancer”

Muzikë
U përfol për një lidhje dashurie me Xhuli Nurën, reagon Noizy: Nuk kam qenë dhe nuk do të jem asnjëherë

U përfol për një lidhje dashurie me Xhuli Nurën, reagon Noizy: Nuk kam qenë dhe nuk do të jem asnjëherë

Yjet
Tërmeti me qindra të vdekur në Turqi dhe Siri – reagojnë të famshmit shqiptarë

Tërmeti me qindra të vdekur në Turqi dhe Siri – reagojnë të famshmit shqiptarë

Yjet
Rrobat nga Noizy, Xhuli Nura ‘përplaset’ me Stresin në spektakël: Vetëm ky e ka ditur historinë nga jashtë

Rrobat nga Noizy, Xhuli Nura ‘përplaset’ me Stresin në spektakël: Vetëm ky e ka ditur historinë nga jashtë

Yjet
Cllevios i rrjedh në internet kënga “Edi Rama” – nuk lë pa e ngacmuar Noizyn

Cllevios i rrjedh në internet kënga “Edi Rama” – nuk lë pa e ngacmuar Noizyn

Muzikë
Në albumin e ri, Noizy rikthen stilin e vjetër muzikor – paralajmëron këngë të ngjashme me “Jena Mbretër”

Në albumin e ri, Noizy rikthen stilin e vjetër muzikor – paralajmëron këngë të ngjashme me “Jena Mbretër”

Muzikë
Noizy sqaron incidentin e përleshjes në koncertin e tij

Noizy sqaron incidentin e përleshjes në koncertin e tij

Yjet
Përleshje mes disa personave në koncertin e Noizyt, përfshihet edhe reperi

Përleshje mes disa personave në koncertin e Noizyt, përfshihet edhe reperi

Yjet
Varrosi, Noizy dhe Dulla sjellin këngën e re “Inat”

Varrosi, Noizy dhe Dulla sjellin këngën e re “Inat”

Muzikë
Noizy i kërkon Luana Vjollcës ta heq foton e tij nga emisioni i saj: Doni vetëm sherre, nuk jam në garë me këlysha

Noizy i kërkon Luana Vjollcës ta heq foton e tij nga emisioni i saj: Doni vetëm sherre, nuk jam në garë me këlysha

Yjet
Majk thumbon reperët: Noizy kopjon më së shumti, Don Xhoni të largohet nga rap-muzika

Majk thumbon reperët: Noizy kopjon më së shumti, Don Xhoni të largohet nga rap-muzika

Yjet