LAJMI I FUNDIT:

Nissan

258 Artikuj

Spiun me katër rrota: Vetura juaj mund ta di edhe kur keni bërë seks?

Spiun me katër rrota: Vetura juaj mund ta di edhe kur keni bërë seks?

Auto Lajme
Modeli Leaf i gjeneratës së ardhshme do të bëhet një SUV elektrik

Modeli Leaf i gjeneratës së ardhshme do të bëhet një SUV elektrik

Auto Lajme
Rënie drastike e çmimeve të veturave të përdorura

Rënie drastike e çmimeve të veturave të përdorura

Auto Lajme
Nissan do të investojë deri në 600 milionë euro në njësinë Ampere të Renault

Nissan do të investojë deri në 600 milionë euro në njësinë Ampere të Renault

Auto Lajme
Ishte akuzuar për shkelje financiare, ish-shefi i Nissanit kërkon dëmshpërblim prej 1 miliard dollarësh

Ishte akuzuar për shkelje financiare, ish-shefi i Nissanit kërkon dëmshpërblim prej 1 miliard dollarësh

Botë
Turistit iu bllokua makina në një rrugicë në Greqi

Turistit iu bllokua makina në një rrugicë në Greqi

Auto Lajme
Del në ankand një Nissan Skyline që u vozit nga Paul Walker në “Fast and Furious 4”

Del në ankand një Nissan Skyline që u vozit nga Paul Walker në “Fast and Furious 4”

Auto Lajme
Nissan do të barazojë çmimin e veturave elektrike me ato të benzinës

Nissan do të barazojë çmimin e veturave elektrike me ato të benzinës

Auto Lajme
Nissan dhe punëtorët meksikanë bien dakord për një rritje rroge prej 9 për qind

Nissan dhe punëtorët meksikanë bien dakord për një rritje rroge prej 9 për qind

Auto Lajme
Nissan rrit lojën e planeve për makinat elektrike planifikon të nxjerr 19 modele deri në vitin 2030

Nissan rrit lojën e planeve për makinat elektrike planifikon të nxjerr 19 modele deri në vitin 2030

Auto Lajme
Nissan dhe Renault planifikojnë rinisjen e prodhimit në Indi me 600 milionë dollarë investim në modele të reja

Nissan dhe Renault planifikojnë rinisjen e prodhimit në Indi me 600 milionë dollarë investim në modele të reja

Auto Lajme
Nissan dhe Renault forcojnë tutje aleancën 24-vjeçare

Nissan dhe Renault forcojnë tutje aleancën 24-vjeçare

Auto Lajme
Nissan GT-R mori dy versione speciale për tregun japonez

Nissan GT-R mori dy versione speciale për tregun japonez

Auto Lajme
Top dhjetëshja e veturave, që në vitin 2022 bënë më së shumti të tërheqje të mjeteve nga rrugët për shkak të ndonjë defekti

Top dhjetëshja e veturave, që në vitin 2022 bënë më së shumti të tërheqje të mjeteve nga rrugët për shkak të ndonjë defekti

Auto
Consumer Reports zbulon se Kia, Tesla dhe Nissan ofrojnë veturat elektrike më të besueshme

Consumer Reports zbulon se Kia, Tesla dhe Nissan ofrojnë veturat elektrike më të besueshme

EVs
Nissan e prezanton bolidin e ri të Formula E për sezonin 2023

Nissan e prezanton bolidin e ri të Formula E për sezonin 2023

EVs
Hyundai dhe Nissan ofrojnë shërbime për ta bërë më të lehtë zotërimin e një veture elektrike

Hyundai dhe Nissan ofrojnë shërbime për ta bërë më të lehtë zotërimin e një veture elektrike

Auto Lajme
Çmimi i Nissan Versa 2023 fillon nga 16,825 dollarë

Çmimi i Nissan Versa 2023 fillon nga 16,825 dollarë

Auto Lajme
Nissan ndalon marrjen e porosive për Sakura për shkak të kohëve të mëdha të pritjes

Nissan ndalon marrjen e porosive për Sakura për shkak të kohëve të mëdha të pritjes

EVs
Një shitës amerikan i veturave përpiqet të ngritë dyfish çmimin e Nissan Z Proto 2023

Një shitës amerikan i veturave përpiqet të ngritë dyfish çmimin e Nissan Z Proto 2023

Auto Lajme
Nissan do të largohet nga tregu rus

Nissan do të largohet nga tregu rus

Auto Lajme
Nissan Frontier 2023 merr paketën e Edition Midnight

Nissan Frontier 2023 merr paketën e Edition Midnight

Auto Lajme
Nissan prezantoi Z GT4 garues, ai do të dalë në pistë vitin e ardhshëm

Nissan prezantoi Z GT4 garues, ai do të dalë në pistë vitin e ardhshëm

Auto Lajme
Crossoveri elektrik i Nissan, Ariya fillon nga 43,190 dollarë

Crossoveri elektrik i Nissan, Ariya fillon nga 43,190 dollarë

Auto Lajme