LAJMI I FUNDIT:

Nimes

17 Artikuj

PSG 3-0 Nimes, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Di Maria dhe Mbappe

PSG 3-0 Nimes, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Di Maria dhe Mbappe

Ligue 1
PSG rikthehet te fitorja, mposhtë lehtësisht Nimes

PSG rikthehet te fitorja, mposhtë lehtësisht Nimes

Ligue 1
PSG luan për t’iu kthyer fitores ndaj Nimes, formacionet zyrtare – Befasi nga Pochettino

PSG luan për t’iu kthyer fitores ndaj Nimes, formacionet zyrtare – Befasi nga Pochettino

Ligue 1
PSG merr fitoren e pestë me radhë, rikthehet lider në Ligue 1

PSG merr fitoren e pestë me radhë, rikthehet lider në Ligue 1

Ligue 1
Formacionet zyrtare, Nimes – PSG: Kean e Mbappe nga minuta e parë

Formacionet zyrtare, Nimes – PSG: Kean e Mbappe nga minuta e parë

Ligue 1
E shtyu gjyqtarin, Gelson Martins dënohet me gjashtë muaj mos-lojë

E shtyu gjyqtarin, Gelson Martins dënohet me gjashtë muaj mos-lojë

Ligue 1
Tifozët e PSG-së me mesazhe ofenduese kundrejt Neymarit, i thonë të largohet

Tifozët e PSG-së me mesazhe ofenduese kundrejt Neymarit, i thonë të largohet

Ligue 1
PSG-ja e fillon mbrojtjen e titullit me fitore, mposht Nimesin

PSG-ja e fillon mbrojtjen e titullit me fitore, mposht Nimesin

Ligue 1
WhoScored e lë Messin jashtë formacionit me lojtarët me statistika më të mira, Ronaldo është aty

WhoScored e lë Messin jashtë formacionit me lojtarët me statistika më të mira, Ronaldo është aty

Ndërkombëtare
PSG 3-0 Nimes, notat e lojtarëve

PSG 3-0 Nimes, notat e lojtarëve

Ligue 1
PSG fiton me lehtësi ndaj Nimesit

PSG fiton me lehtësi ndaj Nimesit

Ligue 1
Mbappe dënohet me tri ndeshje moslojë për shtyrje të kundërshtarit

Mbappe dënohet me tri ndeshje moslojë për shtyrje të kundërshtarit

Ligue 1
Pritet dënimi i Neymarit, braziliani festoi golin si ‘fëmijë duke qarë’ para tifozëve të Nimesit që e thumbonin me një parullë

Pritet dënimi i Neymarit, braziliani festoi golin si ‘fëmijë duke qarë’ para tifozëve të Nimesit që e thumbonin me një parullë

Ligue 1
Nimes 2-4 PSG, notat e lojtarëve

Nimes 2-4 PSG, notat e lojtarëve

Ligue 1
PSG fiton ndeshjen e katërt radhazi në Ligue 1, mposht Nimesin

PSG fiton ndeshjen e katërt radhazi në Ligue 1, mposht Nimesin

Ligue 1
Nimes – PSG, formacionet zyrtare

Nimes – PSG, formacionet zyrtare

Ligue 1
Fadil Vokrri, legjendat nuk vdesin kurrë

Fadil Vokrri, legjendat nuk vdesin kurrë

Kosovë