LAJMI I FUNDIT:

Nik Xhelilaj

15 Artikuj

‘Shqiptari’ në rolin e Vezirit të Madh në “Rise of Empires: Ottoman II” të Netflix – Nik Xhelilaj flet për sukseset në kinematografinë turke

‘Shqiptari’ në rolin e Vezirit të Madh në “Rise of Empires: Ottoman II” të Netflix – Nik Xhelilaj flet për sukseset në kinematografinë turke

Butrint Avdyli
Publiku i Cineplexx e nis vitin 2023 me të qeshura, komedia “Policë për kokë” vjen në kinema me një sërë yjesh të kinematografisë

Publiku i Cineplexx e nis vitin 2023 me të qeshura, komedia “Policë për kokë” vjen në kinema me një sërë yjesh të kinematografisë

Butrint Avdyli
Aktori Nik Xhelilaj puth në buzë Irini Qirjakon në kuadër të një loje në një emision

Aktori Nik Xhelilaj puth në buzë Irini Qirjakon në kuadër të një loje në një emision

Yjet
Nik Xhelilaj po shkëlqen me rolin e kosovarit në serialin turk, “Nefes Nefese”

Nik Xhelilaj po shkëlqen me rolin e kosovarit në serialin turk, “Nefes Nefese”

TV / Film
Nga roli i “Shqiptarit” në një karrierë ndërkombëtare: Nik Xhelilaj flet për ndryshimin e tij dhe jetën e re në Gjermani

Nga roli i “Shqiptarit” në një karrierë ndërkombëtare: Nik Xhelilaj flet për ndryshimin e tij dhe jetën e re në Gjermani

Butrint Avdyli
Seriali turk sjell aktorin shqiptar në rolin e një “terroristi”

Seriali turk sjell aktorin shqiptar në rolin e një “terroristi”

TV / Film
Nik Xhelilaj, sonte shfaqet në episodin e ri të serialit për Sulltan Abduhamidin (Video)

Nik Xhelilaj, sonte shfaqet në episodin e ri të serialit për Sulltan Abduhamidin (Video)

TV / Film
Transformohet Nik Xhelilaj! (Foto)

Transformohet Nik Xhelilaj! (Foto)

Yjet
Aktorin shqiptar do ta shohim edhe në një serial turk (Foto)

Aktorin shqiptar do ta shohim edhe në një serial turk (Foto)

TV / Film
Foto me sy të fashuar, çfarë i ka ndodhur aktorit Nik Xhelilaj? (Foto)

Foto me sy të fashuar, çfarë i ka ndodhur aktorit Nik Xhelilaj? (Foto)

Po Flitet
Xhelilaj tregon për përvojën në filmin televiziv gjerman (Video)

Xhelilaj tregon për përvojën në filmin televiziv gjerman (Video)

TV / Film
Nik Xhelilaj “pushton” Televizionin gjerman me rolin e Winnetou në RTL (Foto)

Nik Xhelilaj “pushton” Televizionin gjerman me rolin e Winnetou në RTL (Foto)

TV / Film
Nik Xhelilaj i sjell festat e fundvitit ndryshe (Video)

Nik Xhelilaj i sjell festat e fundvitit ndryshe (Video)

TV / Film
Nik Xhelilaj shprehet i lumtur për rolin kryesor në “Winnetou” (Video)

Nik Xhelilaj shprehet i lumtur për rolin kryesor në “Winnetou” (Video)

TV / Film
Ja sa ka ndryshuar aktori i njohur Nik Xhelilaj! (Foto)

Ja sa ka ndryshuar aktori i njohur Nik Xhelilaj! (Foto)

Yjet