LAJMI I FUNDIT:

Nicolo Zaniolo

236 Artikuj

Atletico Madridi dëshiron të sigurojë nënshkrimin e Zaniolos në janar

Atletico Madridi dëshiron të sigurojë nënshkrimin e Zaniolos në janar

La Liga
Agjenti i Zaniolos udhëton drejt Londrës, sulmuesi pritet të transferohet në Ligën Premier

Agjenti i Zaniolos udhëton drejt Londrës, sulmuesi pritet të transferohet në Ligën Premier

Serie A
Zaniolo kërkon largimin e menjëhershëm nga Roma, pesë klube vihen pas tij

Zaniolo kërkon largimin e menjëhershëm nga Roma, pesë klube vihen pas tij

Serie A
Arsenali ka hapur bisedimet me Romën për Zaniolon

Arsenali ka hapur bisedimet me Romën për Zaniolon

Serie A
Tottenhami konsideron transferimin e Zaniolos në janar

Tottenhami konsideron transferimin e Zaniolos në janar

Serie A
Newcastle futet në garë për Zaniolon, gati të nisë një ofertë në drejtim të Romës

Newcastle futet në garë për Zaniolon, gati të nisë një ofertë në drejtim të Romës

Serie A
Milani ka identifikuar zëvendësuesin e Rafael Leaos

Milani ka identifikuar zëvendësuesin e Rafael Leaos

Serie A
E ardhmja e ndritur e kombëtares italiane, ndaj Shqipërisë ishin të grumbulluar 13 futbollistë nën moshën 23 vjeçare

E ardhmja e ndritur e kombëtares italiane, ndaj Shqipërisë ishin të grumbulluar 13 futbollistë nën moshën 23 vjeçare

Serie A
Roma 3-1 Ludogorets, notat e lojtarëve: Pellegrini dhe Zaniolo më të mirët në fushë

Roma 3-1 Ludogorets, notat e lojtarëve: Pellegrini dhe Zaniolo më të mirët në fushë

Liga e Evropës
Roma e bind Zaniolon për kontratë, italian do të jetë ndër më të paguarit në klub

Roma e bind Zaniolon për kontratë, italian do të jetë ndër më të paguarit në klub

Serie A
Dalin detajet e kontratës së re të Zaniolos te Roma

Dalin detajet e kontratës së re të Zaniolos te Roma

Serie A
Chelsea po përgatitë ofertë të lartë për Zaniolon

Chelsea po përgatitë ofertë të lartë për Zaniolon

Premier League
Roma po e bind Zaniolon për një kontratë të re dhe me rritje të ndjeshme të pagës

Roma po e bind Zaniolon për një kontratë të re dhe me rritje të ndjeshme të pagës

Serie A
Zaniolo rikthehet më shpejtë se sa u mendua, në fushë ndaj Empolit në fundjavë

Zaniolo rikthehet më shpejtë se sa u mendua, në fushë ndaj Empolit në fundjavë

Serie A
Zaniolo ngjitet në skenë për të kënduar

Zaniolo ngjitet në skenë për të kënduar

Yjet
A është Zaniolo lojtari më i pafat në Serie A?

A është Zaniolo lojtari më i pafat në Serie A?

Serie A
Chelsea rivalizon Juventusin e Tottenhamin për Zaniolon

Chelsea rivalizon Juventusin e Tottenhamin për Zaniolon

Premier League
Roma dhe Zaniolo vendosin të qëndrojnë së bashku

Roma dhe Zaniolo vendosin të qëndrojnë së bashku

Serie A
Nga Ronaldo te Neymar, Silva, De Jong e Broja: Disa nga transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Nga Ronaldo te Neymar, Silva, De Jong e Broja: Disa nga transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Ndërkombëtare
Nëse largohet Zaniolo, Mourinho e synon Asension e padëshiruar te Real Madridi

Nëse largohet Zaniolo, Mourinho e synon Asension e padëshiruar te Real Madridi

Serie A
Jose Mourinho bllokoi kalimin e Nicolo Zaniolos te Tottenham, klubet kishin marrëveshje

Jose Mourinho bllokoi kalimin e Nicolo Zaniolos te Tottenham, klubet kishin marrëveshje

Premier League
Roma e pakënaqur me ofertën e Tottenhamit për Zaniolon

Roma e pakënaqur me ofertën e Tottenhamit për Zaniolon

Serie A
Roma dhe Zaniolo gjobiten për brohoritjet anti-Lazio

Roma dhe Zaniolo gjobiten për brohoritjet anti-Lazio

Serie A
Juve kthehet kah Verde si alternativë për Zaniolon

Juve kthehet kah Verde si alternativë për Zaniolon

Serie A