LAJMI I FUNDIT:
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger

135 Artikuj

Nicole Scherinzger shfaqet plot shkëlqim në pozat e reja e mbuluar vetëm me peshqir

Nicole Scherinzger shfaqet plot shkëlqim në pozat e reja e mbuluar vetëm me peshqir

Yjet
Nicole Scherzinger bëhet bionde, fansat e krahasojnë me Kim Kardashianin

Nicole Scherzinger bëhet bionde, fansat e krahasojnë me Kim Kardashianin

Yjet
Nicole Scherzinger pëson një mos-funksionim të garderobës rrugëve të New Yorkut

Nicole Scherzinger pëson një mos-funksionim të garderobës rrugëve të New Yorkut

Yjet
Nicole Scherzinger thuhet se është fejuar me të dashurin Thom Evans pas propozimit romantik në Mykonos

Nicole Scherzinger thuhet se është fejuar me të dashurin Thom Evans pas propozimit romantik në Mykonos

Po Flitet
Nicole Scherzinger shijon çaste intime me partnerin e saj Thom Evans gjatë pushimeve në Mykonos

Nicole Scherzinger shijon çaste intime me partnerin e saj Thom Evans gjatë pushimeve në Mykonos

Yjet
Nicole Scherzinger vazhdon të sjellë poza ‘të nxehta’ për ndjekësit nga pushimet në Meksikë

Nicole Scherzinger vazhdon të sjellë poza ‘të nxehta’ për ndjekësit nga pushimet në Meksikë

Yjet
Nicole Scherzinger shijon diellin e ngrohtë në Meksikë, ndërsa përshëndetë fansat e saj me imazhe provokuese

Nicole Scherzinger shijon diellin e ngrohtë në Meksikë, ndërsa përshëndetë fansat e saj me imazhe provokuese

Yjet
Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Modë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Modë
Nicole Scherzinger nxjerr në pah dekoltenë dhe linjat e përkryera në bikini teksa shijon pushimet me të dashurin në Hawaii

Nicole Scherzinger nxjerr në pah dekoltenë dhe linjat e përkryera në bikini teksa shijon pushimet me të dashurin në Hawaii

Yjet
Nicole Scherzinger me të dashurin shfaqin trupat e tyre të tonifikuar gjatë pushimeve luksoze në Meksikë

Nicole Scherzinger me të dashurin shfaqin trupat e tyre të tonifikuar gjatë pushimeve luksoze në Meksikë

Yjet
Nicole Scherzinger realizon një transformimi të madh të flokëve

Nicole Scherzinger realizon një transformimi të madh të flokëve

Flokë dhe stil
Nicole Scherzinger ka pësuar ndryshime në fytyrë pas ndërhyrjeve estetike

Nicole Scherzinger ka pësuar ndryshime në fytyrë pas ndërhyrjeve estetike

Po Flitet
Gruaja më e bukur në Hollywood bëri një shëtitje në veshjen më të dëshirueshme të sezonit

Gruaja më e bukur në Hollywood bëri një shëtitje në veshjen më të dëshirueshme të sezonit

Moda
Nicole Scherzinger paditet nga themeluesja e “Pussy Cat Dolls” për pretendimin se refuzoi të marrë pjesë në turneun e ribashkimit

Nicole Scherzinger paditet nga themeluesja e “Pussy Cat Dolls” për pretendimin se refuzoi të marrë pjesë në turneun e ribashkimit

Yjet
Nicole Scherzinger në pushime me të dashurin, josh me format e bujshme trupore në paraqitjet me bikini

Nicole Scherzinger në pushime me të dashurin, josh me format e bujshme trupore në paraqitjet me bikini

Yjet
Nicole Scherzinger dhe Thom Evans shfaqen në top formë gjatë pushimeve

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans shfaqen në top formë gjatë pushimeve

Yjet
Dukja dhe figura trupore e Nicole Scherzinger nuk përkojnë me moshën e këngëtares

Dukja dhe figura trupore e Nicole Scherzinger nuk përkojnë me moshën e këngëtares

Yjet
Nicole Scherzinger nuk vesh asgjë përpos një peshqiri në imazhet e reja

Nicole Scherzinger nuk vesh asgjë përpos një peshqiri në imazhet e reja

Yjet
Nicole Scherzinger shihet duke u mësuar të bëjë surfim në bregdet

Nicole Scherzinger shihet duke u mësuar të bëjë surfim në bregdet

Yjet
Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

Yjet
Nicole Scherzinger dhe Thom Evans sjellin imazhe nga Hawaii, festojnë ditëlindjen e 36-të të sportistit

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans sjellin imazhe nga Hawaii, festojnë ditëlindjen e 36-të të sportistit

Yjet
Nicole Scherzinger shfaq fizikun e formësuar me veshje sportive, ndërsa pozon me Thom Evans

Nicole Scherzinger shfaq fizikun e formësuar me veshje sportive, ndërsa pozon me Thom Evans

Yjet
Nicole Scherzinger duket plot stil, ndërsa shëtitet me Thom Evans

Nicole Scherzinger duket plot stil, ndërsa shëtitet me Thom Evans

Yjet