LAJMI I FUNDIT:

Nicolas Pepe

104 Artikuj

Arsenali fiton ndaj Brightonit, por mbetet jashtë Ligës së Evropës

Arsenali fiton ndaj Brightonit, por mbetet jashtë Ligës së Evropës

Premier League
Notat e lojtarëve, Crystal Palace 1-3 Arsenal: Pepe më i miri

Notat e lojtarëve, Crystal Palace 1-3 Arsenal: Pepe më i miri

Premier League
Arsenali i pamëshirshëm ndaj Slavias, fiton si mysafir dhe kalon në gjysmëfinale

Arsenali i pamëshirshëm ndaj Slavias, fiton si mysafir dhe kalon në gjysmëfinale

Liga e Evropës
Arsenali dështon të fitojë ndaj Slavia Pragës

Arsenali dështon të fitojë ndaj Slavia Pragës

Liga e Evropës
Tifozët e Arsenalit nuk mund të besojnë se nuk u akordua penallti pas prekjes së topit me dorë nga Pieters i Burnleyt

Tifozët e Arsenalit nuk mund të besojnë se nuk u akordua penallti pas prekjes së topit me dorë nga Pieters i Burnleyt

Premier League
Arsenali fiton me rezultat komod si mysafir i Leicesterit

Arsenali fiton me rezultat komod si mysafir i Leicesterit

Premier League
Aliovski ende mban inati me Pepen, i thotë shokut të skuadrës se mezi pret përballjen me Arsenalin

Aliovski ende mban inati me Pepen, i thotë shokut të skuadrës se mezi pret përballjen me Arsenalin

Premier League
Me nëntë lojtarë në fushë dhe dy kartonë të kuq – Arsenali përmbyset nga Wolvesi

Me nëntë lojtarë në fushë dhe dy kartonë të kuq – Arsenali përmbyset nga Wolvesi

Premier League
Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe në rrjetet sociale

Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe në rrjetet sociale

Premier League
Xhaka në stilin e ‘magjistarit’, super asistim te goli i Pepes

Xhaka në stilin e ‘magjistarit’, super asistim te goli i Pepes

Premier League
Renditen treshet më të mira sulmuese të Ligës Premier – Prinë treshja e Liverpoolit

Renditen treshet më të mira sulmuese të Ligës Premier – Prinë treshja e Liverpoolit

Premier League
Shpenzuan 80 milionë një vit më parë, por tani Arsenali janë gati ta shesin Pepen

Shpenzuan 80 milionë një vit më parë, por tani Arsenali janë gati ta shesin Pepen

Premier League
Molde 0-3 Arsenal, notat e lojtarëve: Pepe me notë maksimale, vlerësohet lartë edhe Mustafi – paraqitje e mirë për Xhakën

Molde 0-3 Arsenal, notat e lojtarëve: Pepe me notë maksimale, vlerësohet lartë edhe Mustafi – paraqitje e mirë për Xhakën

Liga e Evropës
‘Rikthehet’ skena Zidane-Materazzi: Nicolas Pepe godet me kokë lojtarin e Leeds – pason kartoni i kuq

‘Rikthehet’ skena Zidane-Materazzi: Nicolas Pepe godet me kokë lojtarin e Leeds – pason kartoni i kuq

Premier League
Ishte blerë 80 milionë euro – luan pak dhe mendon largimin nga Arsenali

Ishte blerë 80 milionë euro – luan pak dhe mendon largimin nga Arsenali

Premier League
Mund t’ju ketë ikur, Nicolas Pepe shënoi një supergol në fitoren e Arsenalit ndaj Dundalk

Mund t’ju ketë ikur, Nicolas Pepe shënoi një supergol në fitoren e Arsenalit ndaj Dundalk

Liga e Evropës
Arsenali fiton me shumë mund ndaj Sheffield Unitedit

Arsenali fiton me shumë mund ndaj Sheffield Unitedit

Premier League
Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Premier League
Arsenali kalon në gjysmëfinale të FA Cup në fitoren ndaj Sheffieldit

Arsenali kalon në gjysmëfinale të FA Cup në fitoren ndaj Sheffieldit

Premier League
Arsenali befasohet nga Brightoni, mposhtet me rikthim

Arsenali befasohet nga Brightoni, mposhtet me rikthim

Premier League
Nicolas Pepe shënon gol të bukur ndaj Brightonit

Nicolas Pepe shënon gol të bukur ndaj Brightonit

Premier League
Ndeja me femra dhe aksident me veturë: Cilët nga yjet e Arsenal, Man City dhe Tottenham thyen rregullat ndaj Covid dhe janë futur në formacion

Ndeja me femra dhe aksident me veturë: Cilët nga yjet e Arsenal, Man City dhe Tottenham thyen rregullat ndaj Covid dhe janë futur në formacion

Premier League
Arsenali reagon pas thyerjes së rregullave të coronavirusit nga Xhaka dhe tre bashkëlojtarët e tij

Arsenali reagon pas thyerjes së rregullave të coronavirusit nga Xhaka dhe tre bashkëlojtarët e tij

Premier League
Xhaka, Lacazette, Luiz dhe Pepe thyejnë rregullat e coronavirusit në Angli, akuzohen nga qytetarët

Xhaka, Lacazette, Luiz dhe Pepe thyejnë rregullat e coronavirusit në Angli, akuzohen nga qytetarët

Premier League