LAJMI I FUNDIT:

Nicolas Cage

49 Artikuj

Nicolas Cage ‘nuk njihet’ në xhirimet e “Dream Scenario”

Nicolas Cage ‘nuk njihet’ në xhirimet e “Dream Scenario”

TV / Film
Nicolas Cage nuk u pagua për filmin që i solli çmimin Oscar

Nicolas Cage nuk u pagua për filmin që i solli çmimin Oscar

Po Flitet
Ka luajtur në filma kulti, ka diplomuar në Harvard: Ku ndodhet tani dhe si duket Elisabeth Shue

Ka luajtur në filma kulti, ka diplomuar në Harvard: Ku ndodhet tani dhe si duket Elisabeth Shue

Yjet
Nicolas Cage bëhet baba për herë të tretë

Nicolas Cage bëhet baba për herë të tretë

Yjet
Nicolas Cage thotë se nuk e konsideron veten aktor

Nicolas Cage thotë se nuk e konsideron veten aktor

Yjet
Emrat më të pazakontë të fëmijëve të të famshmëve

Emrat më të pazakontë të fëmijëve të të famshmëve

Trend
Nicolas Cage i kthehet zhanrit triller-aksion

Nicolas Cage i kthehet zhanrit triller-aksion

TV / Film
Rrëfimi i Nicolas Cage për gruan e pestë: Na bashkuan ketrat fluturues

Rrëfimi i Nicolas Cage për gruan e pestë: Na bashkuan ketrat fluturues

Yjet
Nicolas Cage ende nuk do të luajë rolin e personalitetit të njohur Joe Exotic

Nicolas Cage ende nuk do të luajë rolin e personalitetit të njohur Joe Exotic

TV / Film
Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Yjet
Njëzet rolet ikonike të filmave që aktorët e famshëm humbën mundësinë për t’i luajtur

Njëzet rolet ikonike të filmave që aktorët e famshëm humbën mundësinë për t’i luajtur

Yjet
Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Yjet
Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Yjet
Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë baballarët e famshëm që kanë djem të talentuar

Gjashtëmbëdhjetë baballarët e famshëm që kanë djem të talentuar

Yjet
Nicolas Cage u martua i dehur dhe u mashtrua, ish-partnerja tash i kërkon para

Nicolas Cage u martua i dehur dhe u mashtrua, ish-partnerja tash i kërkon para

Po Flitet
Nicolas Cage kërkon anulimin e martesës: Isha i dehur dhe jam mashtruar

Nicolas Cage kërkon anulimin e martesës: Isha i dehur dhe jam mashtruar

Po Flitet
Nicolas Cage bën kërkesë zyrtare për martesën e katërt

Nicolas Cage bën kërkesë zyrtare për martesën e katërt

Po Flitet
“Spider-Man: Into the Spider-Verse” vë rekorde të shikueshmërisë

“Spider-Man: Into the Spider-Verse” vë rekorde të shikueshmërisë

TV / Film
Nëntë të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e tyre më të madh

Nëntë të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e tyre më të madh

Yjet
Nicolas Cage do të largohet prej botës së aktrimit për t’iu përkushtuar regjisë

Nicolas Cage do të largohet prej botës së aktrimit për t’iu përkushtuar regjisë

TV / Film
Njerëzit që ngjajnë shumë me të famshmit

Njerëzit që ngjajnë shumë me të famshmit

Yjet
Nicolas Cage do të jetë superhero në filmin e animuar “Teen Titans GO”

Nicolas Cage do të jetë superhero në filmin e animuar “Teen Titans GO”

TV / Film
Armët, plumbat, ballafaqimi, xhirimi i ngadalësuar e pëllumbat – disa nga shenjat dalluese në filmat e John Woo

Armët, plumbat, ballafaqimi, xhirimi i ngadalësuar e pëllumbat – disa nga shenjat dalluese në filmat e John Woo

Imran Amiti