LAJMI I FUNDIT:
Nick Pope

Nick Pope

18 Artikuj

Info

Pope ka lindur më 19 prill 1992 dhe aktualisht është portier i skuadrës angleze, Burnley.

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League
Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Premier League
Nga Haaland te Jesus dhe Sterling – Formacioni më i mirë me transferimet e verës në Ligën Premier

Nga Haaland te Jesus dhe Sterling – Formacioni më i mirë me transferimet e verës në Ligën Premier

Premier League
Burnley 0-4 Chelsea, notat e lojtarëve – Shkëlqen James

Burnley 0-4 Chelsea, notat e lojtarëve – Shkëlqen James

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 0-0 Burnley, vlerësohen portierët

Notat e lojtarëve: Arsenal 0-0 Burnley, vlerësohen portierët

Premier League
Southgate flet për takimin Anglisë ndaj Shqipërisë – vlerëson pikat e forta të kuqezinjve, tregon edhe mungesat dhe disa titullarë

Southgate flet për takimin Anglisë ndaj Shqipërisë – vlerëson pikat e forta të kuqezinjve, tregon edhe mungesat dhe disa titullarë

Kombëtarja e Shqipërisë
Burnley 0-3 Chelsea, notat e lojtarëve  

Burnley 0-3 Chelsea, notat e lojtarëve  

Premier League
Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Renditen 20 portierët në Ligën Premier nga më i dobëti tek ai më i miri

Premier League
Chelsea mendon për transferimin e Nick Pope, por duhen 50 milionë për ta bindur Burnleyn

Chelsea mendon për transferimin e Nick Pope, por duhen 50 milionë për ta bindur Burnleyn

Premier League
Pritjet e portierëve nga Liga Premier të bazuara në përqindje në këtë edicion

Pritjet e portierëve nga Liga Premier të bazuara në përqindje në këtë edicion

Premier League
Notat e lojtarëve: Manchester City 5-0 Burnley, Foden më i dalluari

Notat e lojtarëve: Manchester City 5-0 Burnley, Foden më i dalluari

Premier League
Burnley e di se Pope do të kalojë te Chelsea

Burnley e di se Pope do të kalojë te Chelsea

Premier League
Këta janë tre portierët në listën e Chelseat për ta zëvendësuar Kepan

Këta janë tre portierët në listën e Chelseat për ta zëvendësuar Kepan

Premier League
Lampard i vendosur të zëvendësojë Kepan me Pope

Lampard i vendosur të zëvendësojë Kepan me Pope

Premier League
Në Angli raportojnë se koha e Kepas te Chelsea ka përfunduar – blutë kanë gjetur zëvendësuesin e spanjollit

Në Angli raportojnë se koha e Kepas te Chelsea ka përfunduar – blutë kanë gjetur zëvendësuesin e spanjollit

Premier League
Portieri i Anglisë, Pope: Kosova ka lojtarë shumë cilësor, mund të kualifikohen në Kampionatin Evropian

Portieri i Anglisë, Pope: Kosova ka lojtarë shumë cilësor, mund të kualifikohen në Kampionatin Evropian

Përfaqësuesja e Kosovës
Notat e lojtarëve: Arsenal 5-0 Burnley, Aubameyang lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Arsenal 5-0 Burnley, Aubameyang lojtar i ndeshjes

Premier League
Liverpool 1-1 Burnley, notat e lojtarëve (Foto)

Liverpool 1-1 Burnley, notat e lojtarëve (Foto)

Premier League