LAJMI I FUNDIT:

Ngjyrosja e flokëve

82 Artikuj

Si të kaloni nga ngjyra e flokëve të zinj në bionde?

Si të kaloni nga ngjyra e flokëve të zinj në bionde?

Flokë dhe stil
Disa këshilla për flokët e ngjyrosur

Disa këshilla për flokët e ngjyrosur

Këshilla Estetike
Testi prej dhjetë sekondash zbulon a bën t’i ngjyrosni flokët: Patjetër bëjeni!

Testi prej dhjetë sekondash zbulon a bën t’i ngjyrosni flokët: Patjetër bëjeni!

Flokë dhe stil
Super truqe: Si mund ta lani ngjyrën nga flokët dhe lëkura

Super truqe: Si mund ta lani ngjyrën nga flokët dhe lëkura

Këshilla Estetike
Nicole Scherzinger si bionde: Ajo duket krejtësisht ndryshe dhe shumica thonë se i ngjan Kim Kardashianit

Nicole Scherzinger si bionde: Ajo duket krejtësisht ndryshe dhe shumica thonë se i ngjan Kim Kardashianit

Flokë dhe stil
Dhjetë gjëra për të cilat çdo femër duhet patjetër të ketë kujdes nëse dëshiron ngjyrë më të errët të flokëve

Dhjetë gjëra për të cilat çdo femër duhet patjetër të ketë kujdes nëse dëshiron ngjyrë më të errët të flokëve

Flokë dhe stil
Bella Hadid me flokët bionde platin duket si Marilyn Monroe

Bella Hadid me flokët bionde platin duket si Marilyn Monroe

Flokë dhe stil
Floktari i njohur ka zbuluar gabimin më të madh për shkak të të cilit gratë duken dhjetë vjet më të moshuara

Floktari i njohur ka zbuluar gabimin më të madh për shkak të të cilit gratë duken dhjetë vjet më të moshuara

Flokë dhe stil
Shtatë ngjyrat e flokëve që do të ‘pushtojnë’ sallonet e bukurisë gjatë vitit 2023

Shtatë ngjyrat e flokëve që do të ‘pushtojnë’ sallonet e bukurisë gjatë vitit 2023

Flokë dhe stil
Gigi Hadid: Leksione për bukurinë me të cilat na ka mësuar manekinia

Gigi Hadid: Leksione për bukurinë me të cilat na ka mësuar manekinia

Këshilla Estetike
Gjëra që duhen bërë para se të ngjyrosni flokët

Gjëra që duhen bërë para se të ngjyrosni flokët

Këshilla Estetike
Douglas vendos ta ndryshojë dukjen, përfshihet në trendin e ngjyrosjes së flokëve

Douglas vendos ta ndryshojë dukjen, përfshihet në trendin e ngjyrosjes së flokëve

Trend
‘Bionde kashmiri’: Si duket ngjyra që vajzat po kërkojnë tani nëpër sallone?

‘Bionde kashmiri’: Si duket ngjyra që vajzat po kërkojnë tani nëpër sallone?

Flokë dhe stil
Për një ngjyrë flokësh më të çelët ose më të errët: Fshihni rrënjët e flokëve deri në ngjyrosjen e ardhshme

Për një ngjyrë flokësh më të çelët ose më të errët: Fshihni rrënjët e flokëve deri në ngjyrosjen e ardhshme

Flokë dhe stil
Flokët ngjyrë bakri janë trendi më i madh i vitit: Si ta përdorim nuancën dhe çfarë grimi shkon më mirë me të?

Flokët ngjyrë bakri janë trendi më i madh i vitit: Si ta përdorim nuancën dhe çfarë grimi shkon më mirë me të?

Flokë dhe stil
Halle Berry debuton flokët e rinj ngjyrë vjollcë përpara ditëlindjes

Halle Berry debuton flokët e rinj ngjyrë vjollcë përpara ditëlindjes

Flokë dhe stil
Stilisti i flokëve pohon se duhet të “përgatiteni” për termin dy javë më parë

Stilisti i flokëve pohon se duhet të “përgatiteni” për termin dy javë më parë

Flokë dhe stil
Floktari i të famshmeve zbulon sekretin e ngjyrosjes: Nga salloni im nuk do të dalë kurrë as biondja dhe as zeshkania

Floktari i të famshmeve zbulon sekretin e ngjyrosjes: Nga salloni im nuk do të dalë kurrë as biondja dhe as zeshkania

Flokë dhe stil
Parukieri i Kim Kardashian flet rreth ngjyrosjes së flokëve të saj për “Met Gala 2022”

Parukieri i Kim Kardashian flet rreth ngjyrosjes së flokëve të saj për “Met Gala 2022”

Flokë dhe stil
Pesë këshilla kryesore për ruajtjen e ngjyrës së kuqe të flokëve

Pesë këshilla kryesore për ruajtjen e ngjyrës së kuqe të flokëve

Flokë dhe stil
Floktari zbulon sekretin se si t’i ngjyrosni flokët sa më rrallë

Floktari zbulon sekretin se si t’i ngjyrosni flokët sa më rrallë

Flokë dhe stil
A është ky një trend i ri i modës? Cardi B u shfaq me ngjyrën më të pazakontë të flokëve që keni parë ndonjëherë!

A është ky një trend i ri i modës? Cardi B u shfaq me ngjyrën më të pazakontë të flokëve që keni parë ndonjëherë!

Flokë dhe stil
Kendall Jenner debuton ngjyrën e re të flokëve

Kendall Jenner debuton ngjyrën e re të flokëve

Flokë dhe stil
Nuanca e ngjyrës së kafenjtë do të jetë më e pëlqyera në pranverë: Victoria Beckham e adhuron atë

Nuanca e ngjyrës së kafenjtë do të jetë më e pëlqyera në pranverë: Victoria Beckham e adhuron atë

Flokë dhe stil