LAJMI I FUNDIT:

New York Knicks

71 Artikuj

LA Lakers dhe Miami Heat shkojnë në finale të konferencave

LA Lakers dhe Miami Heat shkojnë në finale të konferencave

NBA
Lakers të pandalshëm, marrim edhe fitoren e tretë ndaj Warriors, triumfon edhe Miami Heat

Lakers të pandalshëm, marrim edhe fitoren e tretë ndaj Warriors, triumfon edhe Miami Heat

NBA
Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
New York Knicks ndërprenë serinë pozitive të Lakers

New York Knicks ndërprenë serinë pozitive të Lakers

NBA
Sabonis vazhdon shkëlqimin, Kings të pandalshëm

Sabonis vazhdon shkëlqimin, Kings të pandalshëm

NBA
Spektakël me ngulitje të jashtëzakonshme, Mac McClung zë vendin e parë

Spektakël me ngulitje të jashtëzakonshme, Mac McClung zë vendin e parë

NBA
New York Knicks triumfojnë përballë 76ers

New York Knicks triumfojnë përballë 76ers

NBA
LA Clippers dhe Brooklyn Nets triumfojnë në derbit lokal

LA Clippers dhe Brooklyn Nets triumfojnë në derbit lokal

NBA
Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, mposhtin përsëri Knicks

Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, mposhtin përsëri Knicks

NBA
Lakers kthehen te fitoret, mposhtin New Yorkun pas vazhdimeve

Lakers kthehen te fitoret, mposhtin New Yorkun pas vazhdimeve

NBA
Barret shënon treshe në sekondën e fundit, Knicks triumfojnë ndaj Celtics

Barret shënon treshe në sekondën e fundit, Knicks triumfojnë ndaj Celtics

NBA
Chicago Bulls merr fitoren e 15-të këtë edicion në NBA

Chicago Bulls merr fitoren e 15-të këtë edicion në NBA

NBA
Spektakël i madh në NBA, Chicago dhe New York Knicks e nisin mbarë

Spektakël i madh në NBA, Chicago dhe New York Knicks e nisin mbarë

NBA
Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

Lakers fitojnë derbin ndaj Warriors – të gjitha rezultatet në NBA

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

NBA
Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

NBA
James i pandalshëm, Lakers mposhtin në udhëtim Milwaukeen – Fitojnë edhe Knicks dhe Utah Jazz

James i pandalshëm, Lakers mposhtin në udhëtim Milwaukeen – Fitojnë edhe Knicks dhe Utah Jazz

NBA
Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Basketboll
Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

NBA
Top 50 klubet sportive më të vlefshme në botë për vitin 2020 – shtatë skuadra futbolli në listë

Top 50 klubet sportive më të vlefshme në botë për vitin 2020 – shtatë skuadra futbolli në listë

Ndërkombëtare
NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA
Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

NBA