LAJMI I FUNDIT:
Neto

Neto

35 Artikuj

Info

Norberto Murara Neto është futbollist brazilian i lindur më 19 korrik 1989.

Sa larg mund të shkojë kjo skuadër e pa ftuar e Brazilit në Katar: Duket fantastike me disa yje të mëdhenj në formacion

Sa larg mund të shkojë kjo skuadër e pa ftuar e Brazilit në Katar: Duket fantastike me disa yje të mëdhenj në formacion

Përfaqësueset
Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

La Liga
Nuk do të udhëtojnë për në Amerikë – Xavi u ka bërë me dije pesë lojtarëve të largohen nga Barcelona

Nuk do të udhëtojnë për në Amerikë – Xavi u ka bërë me dije pesë lojtarëve të largohen nga Barcelona

La Liga
Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

La Liga
Xavi do të nxjerrë gjashtë lojtarë në shitje – tre prej tyre dihen tashmë

Xavi do të nxjerrë gjashtë lojtarë në shitje – tre prej tyre dihen tashmë

La Liga
Operacioni fshesa te Barcelona, gjiganti katalunas pritet t’i largojë 14 futbollistë – kjo është lista

Operacioni fshesa te Barcelona, gjiganti katalunas pritet t’i largojë 14 futbollistë – kjo është lista

La Liga
Neto e dëshiron largimin, por Barcelona i thotë jo

Neto e dëshiron largimin, por Barcelona i thotë jo

La Liga
Arsenali interesohet për portierin e Barcelonës, Neto

Arsenali interesohet për portierin e Barcelonës, Neto

Premier League
Portieri i Barcelonës, Neto bëri një gafë amatore tek goli i shënuar nga Alavesi

Portieri i Barcelonës, Neto bëri një gafë amatore tek goli i shënuar nga Alavesi

La Liga
Tetë lojtarët që mund të debutojnë në El Clasico për Barcelonën – disa prej tyre kanë lënë përshtypje të mëdha në këtë fillim

Tetë lojtarët që mund të debutojnë në El Clasico për Barcelonën – disa prej tyre kanë lënë përshtypje të mëdha në këtë fillim

La Liga
Një ekip dhe një rezervë në shitje, Barcelona vendos 12 lojtarë në listën e largimeve të verës

Një ekip dhe një rezervë në shitje, Barcelona vendos 12 lojtarë në listën e largimeve të verës

La Liga
Arsenali synon transferimin e Netos nga Barcelona

Arsenali synon transferimin e Netos nga Barcelona

La Liga
Neto do të largohet nga Barcelona, katalunasit e bëjnë një rikthim të rëndësishëm në portë

Neto do të largohet nga Barcelona, katalunasit e bëjnë një rikthim të rëndësishëm në portë

La Liga
Barcelona po planifikon shitjen e Netos, vendin e brazilianit e zë talenti nga La Masia

Barcelona po planifikon shitjen e Netos, vendin e brazilianit e zë talenti nga La Masia

La Liga
Një formacion i plotë i Juventusit me transferime falas – nga Neto te Pirlo e deri te Llorente

Një formacion i plotë i Juventusit me transferime falas – nga Neto te Pirlo e deri te Llorente

Serie A
Barcelona konfirmon lëndimin e Netos

Barcelona konfirmon lëndimin e Netos

La Liga
Rebelimi i zëvendësuesve te Barcelona – lojtarët që e dëshmuan se meritojnë më shumë minuta

Rebelimi i zëvendësuesve te Barcelona – lojtarët që e dëshmuan se meritojnë më shumë minuta

Liga e Kampionëve
Valverde flet për transferimet, vlerëson De Jongun, Griezmannin dhe Neton

Valverde flet për transferimet, vlerëson De Jongun, Griezmannin dhe Neton

La Liga
Neto: Dua ta fitoj Ligën e Kampionëve me Barcelonën

Neto: Dua ta fitoj Ligën e Kampionëve me Barcelonën

La Liga
Zyrtare: Barcelona nënshkruan me portierin Neto

Zyrtare: Barcelona nënshkruan me portierin Neto

La Liga
Barcelona dhe Valencia mund t’i shkëmbejnë portierët

Barcelona dhe Valencia mund t’i shkëmbejnë portierët

La Liga
Arsenal kërkon njërin nga dy portierët e klubeve të mëdha spanjolle

Arsenal kërkon njërin nga dy portierët e klubeve të mëdha spanjolle

La Liga
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë futbollistët e Romës

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë futbollistët e Romës

Liga e Kampionëve
Godin humbi disa dhëmbë pas përplasjes me Neton (Foto/Video, +16)

Godin humbi disa dhëmbë pas përplasjes me Neton (Foto/Video, +16)

La Liga