LAJMI I FUNDIT:

Nervoza

20 Artikuj

Provojeni: Pijet që me siguri veprojnë kundër stresit

Provojeni: Pijet që me siguri veprojnë kundër stresit

Të njohim produktet
Zgjoheni nervozë dhe nuk e dini përse? Cili është fajtori kryesor – zbulojeni në kohë këtë sëmundje

Zgjoheni nervozë dhe nuk e dini përse? Cili është fajtori kryesor – zbulojeni në kohë këtë sëmundje

Këshilla mjekësore
Tre hapa për të hequr qafe panikun dhe ankthin – këshilla e një psikiatri të famshëm

Tre hapa për të hequr qafe panikun dhe ankthin – këshilla e një psikiatri të famshëm

Psikologji
Po shtoni peshë pa arsye, jeni vazhdimisht të lodhur dhe nervozë: Kjo është një shenjë se trupit tuaj i mungon ky mineral!

Po shtoni peshë pa arsye, jeni vazhdimisht të lodhur dhe nervozë: Kjo është një shenjë se trupit tuaj i mungon ky mineral!

Këshilla mjekësore
Pse ndjeni një nevojë urgjente për të shkuar në tualet, kur jeni nervozë/në siklet?

Pse ndjeni një nevojë urgjente për të shkuar në tualet, kur jeni nervozë/në siklet?

Shëndetësi Lajme
Pse hamë kur jemi nervozë

Pse hamë kur jemi nervozë

Këshilla mjekësore
Kur të jeni nervoz, shtypni këtë pikë në fytyrën tuaj: Katër truke psikologjike për të ulur stresin në pak sekonda

Kur të jeni nervoz, shtypni këtë pikë në fytyrën tuaj: Katër truke psikologjike për të ulur stresin në pak sekonda

Të tjera
Ç’bëjnë shenjat e horoskopit kur janë nervozë?

Ç’bëjnë shenjat e horoskopit kur janë nervozë?

Lifestyle
Sjelljet bizare dhe të bezdisshme, që nervozojnë secilin njeri (Foto)

Sjelljet bizare dhe të bezdisshme, që nervozojnë secilin njeri (Foto)

Dështime
Si të shmangni nervozën te fëmijët?

Si të shmangni nervozën te fëmijët?

Shëndetësi Lajme
Teknikë e budistëve: Relaksohuni dhe qetësojeni mendjen vetëm me frymëmarrje

Teknikë e budistëve: Relaksohuni dhe qetësojeni mendjen vetëm me frymëmarrje

Këshilla mjekësore
Të rëndë sa dheu i zi: KJO SHENJË E HOROSKOPIT I NERVOZON të gjithë personat që i ka afër!

Të rëndë sa dheu i zi: KJO SHENJË E HOROSKOPIT I NERVOZON të gjithë personat që i ka afër!

Lifestyle
Teknika e frymëmarrjes që ju qetëson kur bëheni nervozë

Teknika e frymëmarrjes që ju qetëson kur bëheni nervozë

Këshilla mjekësore
Nervozohet gjyshi, filmon duke dashur të fotografojë (Video)

Nervozohet gjyshi, filmon duke dashur të fotografojë (Video)

Fun Lajme
Në trupin tuaj ekziston një sustë sekrete! Ja çfarë do të ndodhë nëse e shtypni (foto, video)

Në trupin tuaj ekziston një sustë sekrete! Ja çfarë do të ndodhë nëse e shtypni (foto, video)

Mjekësi alternative
FRYNI në GISHTIN e madh dhe do të BEFASOHENI nga efekti që ka në TRUP

FRYNI në GISHTIN e madh dhe do të BEFASOHENI nga efekti që ka në TRUP

Këshilla mjekësore
Në Kosovë të nervozojnë e të ngatërrojnë të thuash: 178 vjet i kam! (Video)

Në Kosovë të nervozojnë e të ngatërrojnë të thuash: 178 vjet i kam! (Video)

Fun Lajme
Ja pse femrat qajnë pas seksit!

Ja pse femrat qajnë pas seksit!

Intimitet dhe Pasion
Si të silleni dhe t’i qetësoni njerëzit agresivë dhe të ashpër?

Si të silleni dhe t’i qetësoni njerëzit agresivë dhe të ashpër?

Këshilla Lifestyle
Keni periudhë të keqe të zemërimit? Ja tri mënyra si ta përballoni këtë

Keni periudhë të keqe të zemërimit? Ja tri mënyra si ta përballoni këtë

Lifestyle