LAJMI I FUNDIT:
Nelson Semedo

Nelson Semedo

113 Artikuj

Info

Nelson Semedo ka lindur më 16 nëntor 1993 në Portugali

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi

Serie A
Barcelona mund të vendosë pesë lojtarë në bisedimet për transferimin e Lautaros

Barcelona mund të vendosë pesë lojtarë në bisedimet për transferimin e Lautaros

La Liga
Barcelona ofron 70 milionë euro dhe dy lojtarë për Lautaron

Barcelona ofron 70 milionë euro dhe dy lojtarë për Lautaron

La Liga
Barcelona është gati t’i shesë dy mbrojtës

Barcelona është gati t’i shesë dy mbrojtës

La Liga
Barcelona prezanton ofertën për Martinezin, dy lojtarë formacioni dhe 70 milionë euro

Barcelona prezanton ofertën për Martinezin, dy lojtarë formacioni dhe 70 milionë euro

Serie A
Dhjetë lojtarët e Real Madridit dhe Barcelonës që mund të luajnë El Casicon e fundit të dielën në karrierën e tyre

Dhjetë lojtarët e Real Madridit dhe Barcelonës që mund të luajnë El Casicon e fundit të dielën në karrierën e tyre

La Liga
La Liga në postimin e tyre në Twitter ngatërron Nelson Semedon me Ansu Fatin

La Liga në postimin e tyre në Twitter ngatërron Nelson Semedon me Ansu Fatin

La Liga
Pesë çështjet kryesore që e presin Quique Setien te Barcelona

Pesë çështjet kryesore që e presin Quique Setien te Barcelona

La Liga
Formacioni i Setien me tre mbrojtës që do të revolucionarizonte Barçën me qëllim që ta dominojë Evropën – Ndryshim roli për Messin

Formacioni i Setien me tre mbrojtës që do të revolucionarizonte Barçën me qëllim që ta dominojë Evropën – Ndryshim roli për Messin

La Liga
Bayern Munich e projekton transferimin e Semedos nga Barcelona

Bayern Munich e projekton transferimin e Semedos nga Barcelona

Bundesliga
Semedo thuhet se është afër kalimit te Juventusi

Semedo thuhet se është afër kalimit te Juventusi

Serie A
Barcelona e gatshme ta shesë Semedon në janar

Barcelona e gatshme ta shesë Semedon në janar

La Liga
PSG e refuzon ofertën e parë të Barcelonës për Neymar, kërkon 100 milionë euro dhe dy lojtarë

PSG e refuzon ofertën e parë të Barcelonës për Neymar, kërkon 100 milionë euro dhe dy lojtarë

La Liga
PSG i ka dhënë dy mundësi Barcelonës për transferimin e Neymarit

PSG i ka dhënë dy mundësi Barcelonës për transferimin e Neymarit

Ligue 1
Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri, Valverde me disa ndryshime befasuese

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri, Valverde me disa ndryshime befasuese

La Liga
PSG-ja i kërkon Barcelonës dy lojtarë dhe 50 milionë euro për Neymarin

PSG-ja i kërkon Barcelonës dy lojtarë dhe 50 milionë euro për Neymarin

La Liga
Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Guardiola thuhet se e do Semedon nga Barcelona

Guardiola thuhet se e do Semedon nga Barcelona

Premier League
Barcelona po konsideron ofrimin e tre yjeve në këmbim të Neymarit

Barcelona po konsideron ofrimin e tre yjeve në këmbim të Neymarit

La Liga
Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

La Liga
Semedo lidhet me një kalim te Juventusi

Semedo lidhet me një kalim te Juventusi

Serie A
Barcelona merr oferta për pesë lojtarë

Barcelona merr oferta për pesë lojtarë

La Liga
Atletico Madridi ofron 35 milionë euro për Semedon

Atletico Madridi ofron 35 milionë euro për Semedon

La Liga
Messi kërkon nga Barcelona shitjen e gjashtë lojtarëve

Messi kërkon nga Barcelona shitjen e gjashtë lojtarëve

La Liga