LAJMI I FUNDIT:
Nelson Semedo

Nelson Semedo

113 Artikuj

Info

Nelson Semedo ka lindur më 16 nëntor 1993 në Portugali

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Ligat tjera
Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

La Liga
Makthi i Barcelonës me blerjet e sezonit 2017/18 – u harxhuan mbi 300 milionë euro për shtatë lojtarë, vetëm një ka shpëtuar

Makthi i Barcelonës me blerjet e sezonit 2017/18 – u harxhuan mbi 300 milionë euro për shtatë lojtarë, vetëm një ka shpëtuar

La Liga
Arsenalit i është mohuar penalltia më e ashpër që do të shihni gjatë gjithë sezonit, tifozët janë të indinjuar

Arsenalit i është mohuar penalltia më e ashpër që do të shihni gjatë gjithë sezonit, tifozët janë të indinjuar

Premier League
Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Semedo tregon se si e shiti Barcelona, ai ka disa fjalë për Messin

Semedo tregon se si e shiti Barcelona, ai ka disa fjalë për Messin

La Liga
Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Liga e Kampionëve
Cavani dhe Van de Beek vlerësohen si dy transferimet më të këqija të verës në Ligën Premier

Cavani dhe Van de Beek vlerësohen si dy transferimet më të këqija të verës në Ligën Premier

Premier League
Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Ndërkombëtare
Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Ndërkombëtare
Zyrtare: Semedo kalon te Wolves

Zyrtare: Semedo kalon te Wolves

Premier League
Barcelona ka në listë tre zëvendësues për Semedon

Barcelona ka në listë tre zëvendësues për Semedon

La Liga
Barça shumë afër ta pranojë ofertën, Semedo do të transferohet te Wolves

Barça shumë afër ta pranojë ofertën, Semedo do të transferohet te Wolves

Premier League
Barcelona e Koemanit po merr formë, ky është formacioni i mundshëm me disa ndryshime në rreshtim dhe pozita

Barcelona e Koemanit po merr formë, ky është formacioni i mundshëm me disa ndryshime në rreshtim dhe pozita

La Liga
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Formacioni i ‘ëndrrave’ për Juventusin – Ronaldo e Messi në një skuadër me tri transferime të reja

Formacioni i ‘ëndrrave’ për Juventusin – Ronaldo e Messi në një skuadër me tri transferime të reja

Serie A
Revista L’Equipe ‘poshtëron’ lojtarët e Barcelonës me notat e tyre për humbjen nga Bayerni

Revista L’Equipe ‘poshtëron’ lojtarët e Barcelonës me notat e tyre për humbjen nga Bayerni

Liga e Kampionëve
Bayerni i shënoi tetë gola Barcelonës, por të gjithë po flasin për turpërimin që Davies i bëri Messit, Vidalit dhe Semedos

Bayerni i shënoi tetë gola Barcelonës, por të gjithë po flasin për turpërimin që Davies i bëri Messit, Vidalit dhe Semedos

Liga e Kampionëve
Formacioni më i mirë i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, por çuditërisht nuk ka vend për Messin – Ronaldo në vend të tij

Formacioni më i mirë i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, por çuditërisht nuk ka vend për Messin – Ronaldo në vend të tij

Liga e Kampionëve
Formacioni me 11-shin më të shtrenjtë në La Liga

Formacioni me 11-shin më të shtrenjtë në La Liga

La Liga
Këta janë 25 lojtarët e La Ligas që kishin rritje në vlerë gjatë edicionit 2019/2020

Këta janë 25 lojtarët e La Ligas që kishin rritje në vlerë gjatë edicionit 2019/2020

La Liga
Një ekip dhe një rezervë në shitje, Barcelona vendos 12 lojtarë në listën e largimeve të verës

Një ekip dhe një rezervë në shitje, Barcelona vendos 12 lojtarë në listën e largimeve të verës

La Liga
Barcelona dhe Man City drejt një marrëveshje të madhe, përfshihen tre lojtarë

Barcelona dhe Man City drejt një marrëveshje të madhe, përfshihen tre lojtarë

Ndërkombëtare
Mori pjesë në një ditëlindje duke thyer protokollin, Barcelona përjashton nga stërvitja yllin e skuadrës

Mori pjesë në një ditëlindje duke thyer protokollin, Barcelona përjashton nga stërvitja yllin e skuadrës

La Liga