LAJMI I FUNDIT:

Nedim Bajrami

65 Artikuj

Nedim Bajrami shumë i lumtur që shënoi gol në fitoren e Sassuolos

Nedim Bajrami shumë i lumtur që shënoi gol në fitoren e Sassuolos

Serie A
Me një gol me vole, Nedim Bajrami siguron fitoren e Sassuolos ndaj Cremoneses

Me një gol me vole, Nedim Bajrami siguron fitoren e Sassuolos ndaj Cremoneses

Serie A
Bajrami flet për debutimin te Sassuolo dhe objektivat me klubin italian

Bajrami flet për debutimin te Sassuolo dhe objektivat me klubin italian

Serie A
Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Zyrtare: Nedim Bajrami, lojtar i Sassuolos

Zyrtare: Nedim Bajrami, lojtar i Sassuolos

Serie A
Nedim Bajrami e pranon që do të kalojë te Sassuolo

Nedim Bajrami e pranon që do të kalojë te Sassuolo

Serie A
Nedim Bajrami po e kompleton transferimin te Sassuolo

Nedim Bajrami po e kompleton transferimin te Sassuolo

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 0-1 Empoli, vlerësimi i Bajramit, Asllanit dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Inter 0-1 Empoli, vlerësimi i Bajramit, Asllanit dhe të tjerëve

Serie A
Empoli nënshtron Interin në Meazza, Bajrami asiston në golin e fitores

Empoli nënshtron Interin në Meazza, Bajrami asiston në golin e fitores

Serie A
Presidenti i Empolit tregon arsyet pse nuk po shkëlqen Nedim Bajrami si sezonin e kaluar

Presidenti i Empolit tregon arsyet pse nuk po shkëlqen Nedim Bajrami si sezonin e kaluar

Serie A
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Italisë: Reja pritet të përdorë skema të reja

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Italisë: Reja pritet të përdorë skema të reja

Kombëtarja e Shqipërisë
Nëse ju ka ikur: Shikojeni golin e Nedim Bajramit nga gjuajtja e lirë ndaj Milanit

Nëse ju ka ikur: Shikojeni golin e Nedim Bajramit nga gjuajtja e lirë ndaj Milanit

Serie A
Sassuolo futet në garë për Nedim Bajramin, nisin negociatat me Empolin

Sassuolo futet në garë për Nedim Bajramin, nisin negociatat me Empolin

Serie A
Do të ketë edhe një takim përmbyllës mes klubeve, Nedim Bajrami shumë afër transferimit te Fiorentina

Do të ketë edhe një takim përmbyllës mes klubeve, Nedim Bajrami shumë afër transferimit te Fiorentina

Serie A
Fiorentina e bindur për Bajramin, shkon oferta drejt Empolit

Fiorentina e bindur për Bajramin, shkon oferta drejt Empolit

Serie A
Bajram drejt largimit nga Empoli, interesim për të në Itali dhe Gjermani

Bajram drejt largimit nga Empoli, interesim për të në Itali dhe Gjermani

Serie A
Bajrami: Duhet të jemi më të zgjuar për mos të pranuar gola të tillë

Bajrami: Duhet të jemi më të zgjuar për mos të pranuar gola të tillë

Kombëtarja e Shqipërisë
Bajrami: Nuk është e lehtë të përsëritet suksesi i vitit 2016

Bajrami: Nuk është e lehtë të përsëritet suksesi i vitit 2016

Kombëtarja e Shqipërisë
Presidenti i Empolit tregon nëse Bajram e Asllani do t’i bashkohen Napolit

Presidenti i Empolit tregon nëse Bajram e Asllani do t’i bashkohen Napolit

Serie A
Nedim Bajrami shihet si zëvendësues i Luis Albertos te Lazio

Nedim Bajrami shihet si zëvendësues i Luis Albertos te Lazio

Serie A
Paraqitja e suksesshme e legjionarëve në fundjavë para grumbullimit me Kombëtaren shqiptare

Paraqitja e suksesshme e legjionarëve në fundjavë para grumbullimit me Kombëtaren shqiptare

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndryshime në listën e Shqipërisë për ndeshjet e muajit mars, dy lojtarë mungojnë shkaku gripit

Ndryshime në listën e Shqipërisë për ndeshjet e muajit mars, dy lojtarë mungojnë shkaku gripit

Kombëtarja e Shqipërisë
Milan 1-0 Empoli: Notat e Bajramit, Asllanit dhe të tjerëve

Milan 1-0 Empoli: Notat e Bajramit, Asllanit dhe të tjerëve

Serie A
Milani synon fitoren e radhës në ndeshje ndaj Empolit, formacionet zyrtare – Dy shqiptarë titullarë

Milani synon fitoren e radhës në ndeshje ndaj Empolit, formacionet zyrtare – Dy shqiptarë titullarë

Serie A