LAJMI I FUNDIT:

Naomi Campbell

95 Artikuj

Naomi Campbell bën paraqitjen e saj të pestë për kalendarin ikonik “Pirelli”

Naomi Campbell bën paraqitjen e saj të pestë për kalendarin ikonik “Pirelli”

Yjet
Naomi Campbell pozon nudo dhe e mbuluar me thumba argjendi për fushatën e “Alexander Wang”

Naomi Campbell pozon nudo dhe e mbuluar me thumba argjendi për fushatën e “Alexander Wang”

Yjet
Naomi Campbell shkëlqen në pistën e modës me një bluzë argjendi dhe një fund të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në Paris

Naomi Campbell shkëlqen në pistën e modës me një bluzë argjendi dhe një fund të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Modë
Shfaqja e “Victoria’s Secret” po rikthehet

Shfaqja e “Victoria’s Secret” po rikthehet

Yjet
Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Yjet
Naomi Campbell plot stil e elegancë në Javën e Modës në Londër

Naomi Campbell plot stil e elegancë në Javën e Modës në Londër

Yjet
Naomi, Gisele dhe Adriana bashkëpunojnë sërish me Victoria’s Secret

Naomi, Gisele dhe Adriana bashkëpunojnë sërish me Victoria’s Secret

Modë
Naomi Campbell bëhet nënë për herë të dytë në moshën 53-vjeçare: Kurrë nuk është vonë

Naomi Campbell bëhet nënë për herë të dytë në moshën 53-vjeçare: Kurrë nuk është vonë

Yjet
Beyonce dhe Jay-Z kryesuan listën e të ftuarve yje ndërsa Pharrell Williams debuton koleksionin e tij të parë si drejtor i ri kreativ i “Louis Vuitton”

Beyonce dhe Jay-Z kryesuan listën e të ftuarve yje ndërsa Pharrell Williams debuton koleksionin e tij të parë si drejtor i ri kreativ i “Louis Vuitton”

Yjet
Naomi Campbell shkëlqen në premierën e “Killers Of The Flower Moon” në Kanë

Naomi Campbell shkëlqen në premierën e “Killers Of The Flower Moon” në Kanë

TV / Film
Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Butrint Avdyli
Naomi Campbell do të marrë pjesë në fushatën promovuese të BMW XM

Naomi Campbell do të marrë pjesë në fushatën promovuese të BMW XM

Auto Lajme
Naomi Campbell përballet me akuza për ‘photoshop’ në imazhet nga “Oscars 2023”

Naomi Campbell përballet me akuza për ‘photoshop’ në imazhet nga “Oscars 2023”

Yjet
Ka ndërruar jetë papritur Tatjana Patitz, njëra nga modelet më të bukura të të gjitha kohërave

Ka ndërruar jetë papritur Tatjana Patitz, njëra nga modelet më të bukura të të gjitha kohërave

Yjet
Në moshën 52-vjeçe, Naomi Campbell shfaq format e shkëlqyera trupore nga pushimet

Në moshën 52-vjeçe, Naomi Campbell shfaq format e shkëlqyera trupore nga pushimet

Yjet
Naomi Campbell me veshje interesante në hapjen e ekspozitës “Forever-Valentino” në Katar

Naomi Campbell me veshje interesante në hapjen e ekspozitës “Forever-Valentino” në Katar

Yjet
Naomi dhe Bella pozojnë së bashku në Muzeun e Artit Islamik në Katar

Naomi dhe Bella pozojnë së bashku në Muzeun e Artit Islamik në Katar

Modë
52-vjeçarja Naomi Campbell hap sfilatën e markës Messika gjatë Javës së Modës në Paris

52-vjeçarja Naomi Campbell hap sfilatën e markës Messika gjatë Javës së Modës në Paris

Moda
Dua Lipa e frikësuar se do të rrëzohet në sfilatën e Balenciagas, Kim Kardashian dhe Nicole Kidman shihen duke e mbështetur: Të kapim ne

Dua Lipa e frikësuar se do të rrëzohet në sfilatën e Balenciagas, Kim Kardashian dhe Nicole Kidman shihen duke e mbështetur: Të kapim ne

Yjet
Campbell e shqetësuar pas incidentit në Sofje, ku thuhet se e ndanë mënjanë për shkak të ngjyrës së lëkurës

Campbell e shqetësuar pas incidentit në Sofje, ku thuhet se e ndanë mënjanë për shkak të ngjyrës së lëkurës

Po Flitet
Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Moda
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Moda
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Grim