LAJMI I FUNDIT:
Nacho

Nacho

144 Artikuj

Mungoi në seancën e fundit stërvitore, ylli i Spanjës merr dritën e gjelbër nga stafi mjekësor

Mungoi në seancën e fundit stërvitore, ylli i Spanjës merr dritën e gjelbër nga stafi mjekësor

Përfaqësueset
Tifozëve të Real Madridit nuk do t’u pëlqejë aspak deklarata e Nachos për Yamalin

Tifozëve të Real Madridit nuk do t’u pëlqejë aspak deklarata e Nachos për Yamalin

Përfaqësueset
Zbulohen dy objektivat e Real Madridit për të zëvendësuar Nachon, njëri po shkëlqen në Euro 2024

Zbulohen dy objektivat e Real Madridit për të zëvendësuar Nachon, njëri po shkëlqen në Euro 2024

La Liga
Zyrtare: Nacho largohet nga Reali dhe prezantohet te skuadra e re

Zyrtare: Nacho largohet nga Reali dhe prezantohet te skuadra e re

Ndërkombëtare
Real Madridi konfirmon zyrtarisht largimin e yllit të ekipit, ka fituar gjashtë Liga të Kampionëve

Real Madridi konfirmon zyrtarisht largimin e yllit të ekipit, ka fituar gjashtë Liga të Kampionëve

La Liga
Konfirmohen dy mungesa të Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë

Konfirmohen dy mungesa të Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë

Përfaqësueset
“Doktori më tha se ka marrë fund”, Nacho tregon se si ishte afër ta lë futbollin në moshën 12-vjeçare

“Doktori më tha se ka marrë fund”, Nacho tregon se si ishte afër ta lë futbollin në moshën 12-vjeçare

La Liga
Real Madridi identifikon kapitenin e ri të ekipit pas largimit të pashmangshëm të Nachos

Real Madridi identifikon kapitenin e ri të ekipit pas largimit të pashmangshëm të Nachos

La Liga
Konfirmohet largimi i Nachos nga Real Madridi – zbulohet klubi i tij i ardhshëm

Konfirmohet largimi i Nachos nga Real Madridi – zbulohet klubi i tij i ardhshëm

La Liga
Nacho po largohet nga Reali, ka dy opsione tërheqëse për të

Nacho po largohet nga Reali, ka dy opsione tërheqëse për të

La Liga
Cristiano Ronaldo telefonon dy ish-bashkëlojtarët e tij tek Real Madridi – i dëshiron tek Al Nassr

Cristiano Ronaldo telefonon dy ish-bashkëlojtarët e tij tek Real Madridi – i dëshiron tek Al Nassr

Ligat tjera
Ancelotti e tha të kundërtën, por largimi i veteranit të Real Madridit duket i pashmangshëm

Ancelotti e tha të kundërtën, por largimi i veteranit të Real Madridit duket i pashmangshëm

La Liga
Legjenda e Real Madridit, Paco Gento, tashmë ka katër shoqërues në atë që njihet si “vendi i atyre që kanë gjashtë trofe”

Legjenda e Real Madridit, Paco Gento, tashmë ka katër shoqërues në atë që njihet si “vendi i atyre që kanë gjashtë trofe”

Liga e Kampionëve
Nacho pas finales: Ëndërr e përmbushur ta ngritja këtë trofe si kapiten i Real Madridit

Nacho pas finales: Ëndërr e përmbushur ta ngritja këtë trofe si kapiten i Real Madridit

Liga e Kampionëve
“Ata nuk më pyesin, nuk janë fëmijët e mi” – Ancelotti për të ardhmen e tre yjeve të Real Madridit

“Ata nuk më pyesin, nuk janë fëmijët e mi” – Ancelotti për të ardhmen e tre yjeve të Real Madridit

La Liga
Pesë yjet e Real Madridit që mund ta luajnë ndeshjen e tyre të fundit në ‘Santiago Bernabeu’ këtë vikend

Pesë yjet e Real Madridit që mund ta luajnë ndeshjen e tyre të fundit në ‘Santiago Bernabeu’ këtë vikend

La Liga
Ancelotti këmbëngul se veterani i Real Madridit mund të mbetet pjesë e ekipit sezonin e ardhshëm

Ancelotti këmbëngul se veterani i Real Madridit mund të mbetet pjesë e ekipit sezonin e ardhshëm

La Liga
Ylli i Real Madridit mund të bëhet bashkëlojtar i Messit tek Inter Miami

Ylli i Real Madridit mund të bëhet bashkëlojtar i Messit tek Inter Miami

Ndërkombëtare
Interi e konsideron transferimin e yllit të Real Madridit

Interi e konsideron transferimin e yllit të Real Madridit

Serie A
Ancelotti tregon se cilët lojtarë aktualë të Real Madridit mund të bëhen trajnerë në të ardhmen

Ancelotti tregon se cilët lojtarë aktualë të Real Madridit mund të bëhen trajnerë në të ardhmen

La Liga
Ancelotti: Ankesat e Bayernit? Në rregull, ankohemi edhe ne për golin e Nachos

Ancelotti: Ankesat e Bayernit? Në rregull, ankohemi edhe ne për golin e Nachos

Liga e Kampionëve
UEFA theu protokollin gjatë vendimit të VAR-it në përballjen mes Real Madridit dhe Bayern Munichut

UEFA theu protokollin gjatë vendimit të VAR-it në përballjen mes Real Madridit dhe Bayern Munichut

Liga e Kampionëve
Modric dhe Nacho në librat e historisë së Real Madridit, kroati theu edhe një tjetër rekord

Modric dhe Nacho në librat e historisë së Real Madridit, kroati theu edhe një tjetër rekord

La Liga
Nuk pajtohet me Ancelottin, mbrojtësi i Real Madridit ka gjetur destinacionin e ri

Nuk pajtohet me Ancelottin, mbrojtësi i Real Madridit ka gjetur destinacionin e ri

La Liga


mob5