LAJMI I FUNDIT:

Naby Keita

116 Artikuj

Liverpooli ka konfirmuar largimin e 11 lojtarëve

Liverpooli ka konfirmuar largimin e 11 lojtarëve

Premier League
Një nga dështimet më të madha të Jurgen Klopp përfundoi në Bundesligë te Werder Bremen

Një nga dështimet më të madha të Jurgen Klopp përfundoi në Bundesligë te Werder Bremen

Bundesliga
Liverpooli konfirmon largimin e katër yjeve të skuadrës, në mesin e tyre edhe Firmino dhe Milner

Liverpooli konfirmon largimin e katër yjeve të skuadrës, në mesin e tyre edhe Firmino dhe Milner

Premier League
Katër largimet e sigurta nga Liverpooli si lojtarë të lirë këtë verë

Katër largimet e sigurta nga Liverpooli si lojtarë të lirë këtë verë

Premier League
Milani heziton ta afrojë falas Keita shkaku i Origit

Milani heziton ta afrojë falas Keita shkaku i Origit

Serie A
Eksod në ekipin e Liverpoolit, në verë pritet të largohen 14 lojtarë

Eksod në ekipin e Liverpoolit, në verë pritet të largohen 14 lojtarë

Premier League
Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Premier League
Milani projekton transferimin e Naby Keitas si futbollist të lirë

Milani projekton transferimin e Naby Keitas si futbollist të lirë

Serie A
Liverpooli revolucion total: Largohen pesë lojtarë, kontratat e të cilëve skadojnë në verë

Liverpooli revolucion total: Largohen pesë lojtarë, kontratat e të cilëve skadojnë në verë

Premier League
Naby Keita i ofrohet dy klubeve të mëdha italiane

Naby Keita i ofrohet dy klubeve të mëdha italiane

Serie A
Jo vetëm Firmino, edhe dy lojtarë të tjerë të Liverpoolit largohen në verë si të lirë

Jo vetëm Firmino, edhe dy lojtarë të tjerë të Liverpoolit largohen në verë si të lirë

Premier League
Borussia Dormund ka gjetur zëvendësuesin nëse Jude Bellingham largohet

Borussia Dormund ka gjetur zëvendësuesin nëse Jude Bellingham largohet

Bundesliga
Naby Keita përfundon si objektiv surprizë për Barcelonën

Naby Keita përfundon si objektiv surprizë për Barcelonën

La Liga
Milani interesohet për transferimin e Naby Keitas

Milani interesohet për transferimin e Naby Keitas

Premier League
Liverpooli duhet të largojë dy lojtarë për të regjistruar Gakpon në Ligën e Kampionëve

Liverpooli duhet të largojë dy lojtarë për të regjistruar Gakpon në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Pesë yje të Liverpoolit që mund të largohen nga klubi në janar

Pesë yje të Liverpoolit që mund të largohen nga klubi në janar

Premier League
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Liverpooli projekton tre shitje në afatin kalimtar të janarit

Liverpooli projekton tre shitje në afatin kalimtar të janarit

Premier League
Naby Keita mund të rikthehet në Gjermani

Naby Keita mund të rikthehet në Gjermani

Bundesliga
Probleme serioze për Liverpoolin: Klopp mund ta fillojë sezonin e ri pa tetë lojtarë

Probleme serioze për Liverpoolin: Klopp mund ta fillojë sezonin e ri pa tetë lojtarë

Premier League
Liverpooli dhe Juventusi po shkëmbejnë lojtarët

Liverpooli dhe Juventusi po shkëmbejnë lojtarët

Premier League
Klopp e di se çfarë do të ndodhë me Keitan

Klopp e di se çfarë do të ndodhë me Keitan

Premier League
Efekti Klopp, pesë lojtarë pritet të nënshkruajnë kontrata të reja me Liverpoolin

Efekti Klopp, pesë lojtarë pritet të nënshkruajnë kontrata të reja me Liverpoolin

Premier League