LAJMI I FUNDIT:

Mytaher Haskuka

214 Artikuj

Vetëvendosje dhe Nisma për Kosovën arrijnë marrëveshje për koalicion në Prizren

Vetëvendosje dhe Nisma për Kosovën arrijnë marrëveshje për koalicion në Prizren

Kosovë
Totaj e Haskuka tregojnë arsyet se pse nuk duhet votuar kundër kandidati për kryetar të Prizrenit (Video)

Totaj e Haskuka tregojnë arsyet se pse nuk duhet votuar kundër kandidati për kryetar të Prizrenit (Video)

Politikë
Haskuka: Nuk jam pishman që kam hedhur ujë në drejtim të ish-kryeministrit Mustafa (Video)

Haskuka: Nuk jam pishman që kam hedhur ujë në drejtim të ish-kryeministrit Mustafa (Video)

Politikë
Edhe pse e gjuajti Isa Mustafën me ujë, Haskuka thotë se LDK e Prizrenit në balotazh do ta votojë VV-në! (Video)

Edhe pse e gjuajti Isa Mustafën me ujë, Haskuka thotë se LDK e Prizrenit në balotazh do ta votojë VV-në! (Video)

Politikë
Në Prizren afrohen LDK e VV (Video)

Në Prizren afrohen LDK e VV (Video)

Politikë
LDK nuk ka vija të kuqe për kandidatin e PDK-së në Prizren

LDK nuk ka vija të kuqe për kandidatin e PDK-së në Prizren

Kosovë
Haskuka: Kam folur me Baxhakun që LDK-ja ta përkrah Vetëvendosjen në Prizren (Video)

Haskuka: Kam folur me Baxhakun që LDK-ja ta përkrah Vetëvendosjen në Prizren (Video)

Kosovë
Baxhaku i LDK-së thotë se do ta mbështes Haskukën e VV-së në Prizren

Baxhaku i LDK-së thotë se do ta mbështes Haskukën e VV-së në Prizren

Kosovë
Shaqir Totaj i PDK-së thotë se në balotazhin e Prizrenit shkon me kandidatin e LDK-së e jo të VV-së

Shaqir Totaj i PDK-së thotë se në balotazhin e Prizrenit shkon me kandidatin e LDK-së e jo të VV-së

Politikë
Haskuka: Prizrenit i është shkulur kalldrëmi

Haskuka: Prizrenit i është shkulur kalldrëmi

Parlamentare
Vetëvendosje hap fushatën në Prizren (LIVE)

Vetëvendosje hap fushatën në Prizren (LIVE)

Parlamentare
Haskuka fillon punën për ofertën qeverisëse në Prizren

Haskuka fillon punën për ofertën qeverisëse në Prizren

Politikë
Haskuka, kandidat i VV-së për kryetar në Prizrenit

Haskuka, kandidat i VV-së për kryetar në Prizrenit

Politikë
“Dredhia” politike me vëzhgues të “shoqërisë civile”

“Dredhia” politike me vëzhgues të “shoqërisë civile”

Politikë
Haskuka: Zgjedhjet janë afër, PDK dhe LDK po kërkojnë shkas ta prishin koalicionin

Haskuka: Zgjedhjet janë afër, PDK dhe LDK po kërkojnë shkas ta prishin koalicionin

Kosovë
Haskuka: Kosova do të duhej ta kishte Ushtrinë me Kushtetutë (Video)

Haskuka: Kosova do të duhej ta kishte Ushtrinë me Kushtetutë (Video)

Kosovë
Haskuka nuk e përjashton mundësinë e eskalimin e situatës për vdekjen e Astritit

Haskuka nuk e përjashton mundësinë e eskalimin e situatës për vdekjen e Astritit

Kosovë
Haskuka: Ky shtet nuk është i qytetarëve, po i klanit Pronto

Haskuka: Ky shtet nuk është i qytetarëve, po i klanit Pronto

Politikë
Haskuka i VV-së: Debati në RTK si në Korenë e Veriut

Haskuka i VV-së: Debati në RTK si në Korenë e Veriut

Politikë
Haskuka e quan Thaçin analfabet

Haskuka e quan Thaçin analfabet

Kosovë
Haskuka: Pushteti i baktereve më paditi për ujin drejt Mustafës

Haskuka: Pushteti i baktereve më paditi për ujin drejt Mustafës

Politikë
LDK dënon hedhjen e ujit në drejtim të Mustafës, Haskukën e quajnë anonim

LDK dënon hedhjen e ujit në drejtim të Mustafës, Haskukën e quajnë anonim

Kosovë