LAJMI I FUNDIT:

Mytaher Haskuka

214 Artikuj

Hoxha: LVV gaboi që futi në kryesi humbësit e zgjedhjeve në Prishtinë e Prizren

Hoxha: LVV gaboi që futi në kryesi humbësit e zgjedhjeve në Prishtinë e Prizren

Politikë
Haskuka dhe tre ish-deputetët dënohen me nga një vit burgim me kusht për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend

Haskuka dhe tre ish-deputetët dënohen me nga një vit burgim me kusht për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend

Kosovë
Hedhja e gazit në Kuvend, konfirmohet aktakuza ndaj Mytaher Haskukës, Shqipe Pantinës, Enver Hotit e Teuta Haxhiut

Hedhja e gazit në Kuvend, konfirmohet aktakuza ndaj Mytaher Haskukës, Shqipe Pantinës, Enver Hotit e Teuta Haxhiut

Kosovë
Haskuka pas dënimit të dy ish-zyrtarëve të komunës së Prizrenit: Kosova vend i çudirave, vettingu në drejtësi prioritet mbi prioritet

Haskuka pas dënimit të dy ish-zyrtarëve të komunës së Prizrenit: Kosova vend i çudirave, vettingu në drejtësi prioritet mbi prioritet

Kosovë
“Zhdukja” e Arben Vitisë, Mytaher Haskukës e Agim Bahtirit pas humbjes në zgjedhje

“Zhdukja” e Arben Vitisë, Mytaher Haskukës e Agim Bahtirit pas humbjes në zgjedhje

Kosovë
Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Mirjeta Hajzeraj
Shaqir Totaj pranon zyrtarisht detyrën e kryetarit të Prizrenit

Shaqir Totaj pranon zyrtarisht detyrën e kryetarit të Prizrenit

Kosovë
Haskuka i uron punë të mbarë Totajt, i kërkon t’i vazhdoj projektet e nisura nga ai

Haskuka i uron punë të mbarë Totajt, i kërkon t’i vazhdoj projektet e nisura nga ai

Komunat
Çitaku: Qytetarët e Prizrenit kanë folur, për keqardhje që LVV po e refuzon vullnetin e tyre

Çitaku: Qytetarët e Prizrenit kanë folur, për keqardhje që LVV po e refuzon vullnetin e tyre

Kosovë
Shaqir Totaj prinë në Prizren pas numërimit të mbi 50% të votave

Shaqir Totaj prinë në Prizren pas numërimit të mbi 50% të votave

Komunat
EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Prizrenin: Mytaher Haskuka fiton edhe një mandat

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Prizrenin: Mytaher Haskuka fiton edhe një mandat

Kosovë
Haskuka pas votimit fton qytetarët ta shfrytëzojnë të drejtën e votës

Haskuka pas votimit fton qytetarët ta shfrytëzojnë të drejtën e votës

Kosovë
Kurti: Nuk do të ndëshkohet më kurrë Prizreni, ka nevojë për investime e zhvillim

Kurti: Nuk do të ndëshkohet më kurrë Prizreni, ka nevojë për investime e zhvillim

Kosovë
KDTP mbështet Mytaher Haskukën në balotazhin e Prizrenit

KDTP mbështet Mytaher Haskukën në balotazhin e Prizrenit

Politikë
NISMA mbështet Totajn e PDK-së kundër Haskukës së VV-së në garën për Prizrenin

NISMA mbështet Totajn e PDK-së kundër Haskukës së VV-së në garën për Prizrenin

Politikë
Përfundon numërimi i votave me kusht në Prizren, Haskuka i LVV-së merr 537 vota, Totaj i PDK-së 409

Përfundon numërimi i votave me kusht në Prizren, Haskuka i LVV-së merr 537 vota, Totaj i PDK-së 409

Kosovë
Quni: Nuk kemi vija të kuqe për balotazhin e Prizrenit, por nuk kemi përvojë të mirë me Haskukën

Quni: Nuk kemi vija të kuqe për balotazhin e Prizrenit, por nuk kemi përvojë të mirë me Haskukën

Politikë
Haskuka i LVV-së dhe Totaj i PDK-së sërish në garë për kryetar të Prizrenit

Haskuka i LVV-së dhe Totaj i PDK-së sërish në garë për kryetar të Prizrenit

Kosovë
Prizren, 54% e votave të numëruara – Haskuka i LVV-së prin ndaj Totajt të PDK-së

Prizren, 54% e votave të numëruara – Haskuka i LVV-së prin ndaj Totajt të PDK-së

Politikë
EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Prizrenin: Haskuka e Totaj në balotazh

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Prizrenin: Haskuka e Totaj në balotazh

Kosovë
Sondazhi nga RTV Dukagjini për Prizrenin: Mytaher Haskuka i LVV-së prin me 44.5%

Sondazhi nga RTV Dukagjini për Prizrenin: Mytaher Haskuka i LVV-së prin me 44.5%

Politikë
Sondazhi i Klan Kosovës për Prizrenin: Mytaher Haskuka e Shaqir Totaj shkojnë në balotazh

Sondazhi i Klan Kosovës për Prizrenin: Mytaher Haskuka e Shaqir Totaj shkojnë në balotazh

Politikë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Prizrenit pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Prizrenit pas zgjedhjeve lokale 2021?

Politikë
Aktakuzë ndaj Mytaher Haskukës, Rexhep Selimit e tre ish-deputetëve se më 2016 hodhën gaz lotsjellës në Parlament

Aktakuzë ndaj Mytaher Haskukës, Rexhep Selimit e tre ish-deputetëve se më 2016 hodhën gaz lotsjellës në Parlament

Drejtësi