LAJMI I FUNDIT:

Mykhaylo Mudryk

52 Artikuj

Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Premier League
Dalin detajet mahnitëse të transferimit të Mudryk te Chelsea: 25 milionë euro ushtrisë për luftimin e Rusisë, ndeshja miqësore dhe gjithçka tjetër

Dalin detajet mahnitëse të transferimit të Mudryk te Chelsea: 25 milionë euro ushtrisë për luftimin e Rusisë, ndeshja miqësore dhe gjithçka tjetër

Premier League
Mourinho me deklaratë shpërthyese për veprimin që bëri Chelsea ndaj Mudryk

Mourinho me deklaratë shpërthyese për veprimin që bëri Chelsea ndaj Mudryk

Serie A
Ishte afër kalimit te Arsenali, por përfundoi te Chelsea – zbulohet arsyeja se përse Mudryk nuk iu bashkua Topçinjve

Ishte afër kalimit te Arsenali, por përfundoi te Chelsea – zbulohet arsyeja se përse Mudryk nuk iu bashkua Topçinjve

Premier League
Zbulohet numri i Mudryk te Chelsea dhe fjalët e trajnerit për ukrainasin

Zbulohet numri i Mudryk te Chelsea dhe fjalët e trajnerit për ukrainasin

Premier League
Mudryk deklarohet për herë të parë si lojtar i Chelseat

Mudryk deklarohet për herë të parë si lojtar i Chelseat

Premier League
Zyrtare: Mykhailo Mudryk, lojtar i ri i Chelseat

Zyrtare: Mykhailo Mudryk, lojtar i ri i Chelseat

Premier League
Mudryk kalon me sukses testet mjekesore, pritet vetëm zyrtarizimi te Chelsea

Mudryk kalon me sukses testet mjekesore, pritet vetëm zyrtarizimi te Chelsea

Premier League
Mudryk do të jetë sot në Stamford Bridge për përballjen e Chelseat me Crystal Palace

Mudryk do të jetë sot në Stamford Bridge për përballjen e Chelseat me Crystal Palace

Premier League
Shakhtari konfirmon bisedimet me Chelsean për Mudryk, thonë se marrëveshja është afër

Shakhtari konfirmon bisedimet me Chelsean për Mudryk, thonë se marrëveshja është afër

Premier League
Chelsea do t’ia ‘rrëmbej’ Arsenalit sulmuesin Mudryk, Blutë paraqesin mega ofertën për Shakhtarin

Chelsea do t’ia ‘rrëmbej’ Arsenalit sulmuesin Mudryk, Blutë paraqesin mega ofertën për Shakhtarin

Premier League
Arsenali bën një ofertë të përmirësuar për yllin e Shakhtar Donetsk, Mykhaylo Mudryk

Arsenali bën një ofertë të përmirësuar për yllin e Shakhtar Donetsk, Mykhaylo Mudryk

Premier League
Me një vezë duke bërë zhonglime – Mykhalio Mudryk e dëshmon se përse Arsenali po e kërkon me të gjitha forcat

Me një vezë duke bërë zhonglime – Mykhalio Mudryk e dëshmon se përse Arsenali po e kërkon me të gjitha forcat

Premier League
E duan Chelsea dhe Arsenali – duket se Mudryk ka vendosur se ku dëshiron të transferohet

E duan Chelsea dhe Arsenali – duket se Mudryk ka vendosur se ku dëshiron të transferohet

Premier League
Mudryk pranon ofertën për kontratë me Arsenalin

Mudryk pranon ofertën për kontratë me Arsenalin

Premier League
Chelsea i bashkohet skuadrave të mëdha në garë për Mykhaylo Mudryk

Chelsea i bashkohet skuadrave të mëdha në garë për Mykhaylo Mudryk

Premier League
Shakhtar refuzon ofertën e parë të Arsenalit, kërkon më shumë për Mudryk

Shakhtar refuzon ofertën e parë të Arsenalit, kërkon më shumë për Mudryk

Premier League
Pas këtij veprimi, a mund të quhet Mudryk lojtar i Arsenalit?

Pas këtij veprimi, a mund të quhet Mudryk lojtar i Arsenalit?

Premier League
Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Driton Gajraku
Mudryk flet për të ardhmen e tij: Më mirë titullar te Arsenali se sa rezervistë i Real Madridit

Mudryk flet për të ardhmen e tij: Më mirë titullar te Arsenali se sa rezervistë i Real Madridit

Ndërkombëtare
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
Arsenali po përgatit 65 milionë euro për transferimin e Mudryk

Arsenali po përgatit 65 milionë euro për transferimin e Mudryk

Premier League
UEFA publikon listën e lojtarëve më të shpejtë në këtë sezon të Ligës së Kampionëve – asnjë nga Liga Premier

UEFA publikon listën e lojtarëve më të shpejtë në këtë sezon të Ligës së Kampionëve – asnjë nga Liga Premier

Liga e Kampionëve
Dy gjigantët anglezë vihen pas talentit ukrainas Mudryk

Dy gjigantët anglezë vihen pas talentit ukrainas Mudryk

Premier League